15 lipca 2017, 11:00 - Biała Podlaska (stadion ZWWF)
Pogoń Siedlce 1-1 Wigry Suwałki
Arkadiusz Czarnecki 30 - Rafał Remisz 83

Pogoń Siedlce: 1. Krystian Stępniowski (46, 1. Przemysław Frąckowiak) - 27. Jakub Szrek (46, 17. Dawid Kieplin), 14. Mateusz Żytko (63, 19. Maciej Wichtowski), 26. Arkadiusz Czarnecki (63, 15. Adrian Małachowski), 4. Jarosław Ratajczak (63, 99. Damian Świerblewski) - 95. Paweł Garyga (46, 13. Serhij Krykun), 23. Piotr Mroziński (63, 22. Piotr Krawczyk), 93. Miroslav Pastva (63, 6. Daniel Chyła), 10. Grzegorz Tomasiewicz (46, 21. Łukasz Jegliński), 77. Michał Bajdur (46, 18. Marcin Popławski) - 9. Dariusz Zjawiński (63, 16. Adrian Paluchowski).

Wigry Suwałki: 30. Hieronim Zoch (70, 1. Przemysław Wróbel) - 4. Paweł Olszewski, 3. Rafał Remisz (46, 5. Luka Asatiani), 17. Adrian Jurkowski (70, 3. Rafał Remisz), 16. Artur Bogusz - 18. Mariusz Rybicki (46, 9. Patryk Klimala), 32. Robert Obst (70, 14. Kamil Kościelny), 10. Mateusz Radecki (70, 18. Mariusz Rybicki), 20. Damian Gąska (70, 8. Patryk Sokołowski), 11. Krzysztof Wołkowicz (70, 21. Radosław Bukacki) - 15. Daniel Gołębiewski (70, 6. Robert Dadok).

żółta kartka: Pastva.

sędziował Przemysław Wróbel (Biała Podlaska).
widzów: 40.

Na zakończenie obozu w Białej Podlaskiej Pogoń Siedlce zremisowała z Wigrami Suwałki 1-1 (1-0).

W Pogoni wystąpił m.in. testowany 18-letni pomocnik Marcin Popławski (Znicz II Pruszków).

W suwalskiej drużynie sprawdzany był Daniel Gołębiewski (Polonia Warszawa).

Kolo - 15 lipca 2017, 12:57:32 - *.play-internet.pl
Gołębiewski ale jaja gdzie on się pcha patafian naszczęście sam odszedł z Pogoni teraz szuka ratunku w Suwałkach 1 liga to juz za wysoki progi dla niego

sks - 15 lipca 2017, 13:06:43 - *.suwalki.vectranet.pl
I gdzie ten pomocnik zapowiadany przez Skowronka? Jeśli Gołębiewski ma być wzmocnieniem Wigier to ja podziękuje. Wygląda na to, że w tym sezonie będziemy ogrywać piłkarzy innym klubom by spokojnie spaść do 2 ligi i później znowu wymienić prawie 20 piłkarzy.

0,5 l - 15 lipca 2017, 13:15:04 - *.suwalki.vectranet.pl
Okienko transferowe trwa do końca sierpnia, więc myślę,że jeszcze będą wzmocnienia.Jak sobie przypominam to najlepsze transfery Wigry przeprowadzały już po rozpoczęciu sezonu.

Kibic - 15 lipca 2017, 13:58:22 - *.play-internet.pl
Dobra gra Pogoni widać było trudy obozu .

Siedlce - 15 lipca 2017, 14:05:21 - *.siedlce.vectranet.pl
Wigry lepiej wyglądały

Xyz - 15 lipca 2017, 14:12:55 - *.play-internet.pl
Wigry lepiej wyglądały przez 15 minut. Chłopaki wybiegli jak na finał a Pogoń była w ostatnim dniu obozu. Po stracie bramki Wigrom pękł balonik i nie umieli już tak operować piłka. Gra z perspektywy wyrównana i wynik też a ciekawostka jest to że Rybicki dwa razy wchodził i schodził z boiska.

axel - 15 lipca 2017, 14:30:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pewnie że chciały niby sparing niby nic a i tak każdy chce wygrać.

Giby - 15 lipca 2017, 15:38:23 - *.play-internet.pl
Gdzie jest Karankiewicz?

iti - 15 lipca 2017, 16:39:02 - *.play-internet.pl
Giby - zapewne w czarnej dup..ie.

Jan B - 15 lipca 2017, 19:19:54 - *.hsd1.il.comcast.net
okiem kibica- pierwszy kwadrans lepszy w wykonaniu Wigier, po stracie bramki chaos....nastepne 15 minut Pogoni. Po 30 minut mecz sie skonczył, kopanina na boisku. Druga połowa Wigry chcą strzelić bramkę ale widoczny brak napastnika, Siedlce nie są obojętne na poczynania rywala , starają się kontratakować i dobić przeciwnika, 83 minuta wyrównanie i na boisku gra przyjażni.....