8 lipca 2022, 14:15 - Warka (Hotel Sielanka nad Pilicą)
Korona Kielce 3-1 Wisła Płock
Jewgienij Szykawka 25, Radosław Seweryś 42, Adrian Danek 86 - Kristián Vallo 30

Korona Kielce: 73. Marcel Zapytowski (46 Rafał Mamla, 76 Adrian Sandach) - 3. Roberto Corral (86 Kacper Bojańczyk), 5. Radosław Seweryś, 6. Jacek Podgórski (82 Hubert Zwoźny), 8. Dalibor Takáč, 23. Adrian Danek, 24. Filipe Oliveira, 45. Luka Zarandia (75 Jakub Przybysławski), 66. Miłosz Trojak, 77. Jakub Górski (61 Hubert Szulc), 99. Jewgienij Szykawka (80 Janusz Nojszewski).

Wisła Płock: Oskar Lodziński (68 Kamil Zapytowski) - Aleksander Pawlak, Damian Michalski, Anton Krywociuk, Piotr Tomasik - Kristián Vallo, Dominik Furman, Damian Warchoł, Marko Kolar, Dawid Kocyła - Łukasz Sekulski. Od 46. minuty grał także: Milan Kvocera. Od 62. minuty grali także: Dawid Krzyżański, Tomasz Walczak. Grał także: Damian Zbozień.

Mecz bez udziału publiczności.

W drugim z dwóch dzisiejszych meczów sparingowych pomiędzy Koroną Kielce a Wisłą Płock Korona wygrała 3-1 (2-1)

W Koronie wystąpili m.in. Jakub Przybysławski i Hubert Zwoźny z drużyny rezerw.

W Wiśle zagrał m.in. Kamil Zapytowski z rezerw.

źródło: własne / Korona Kielce / Wisła Płock

Dodano: 8 lipca 2022, 15:53:05

JK - 8 lipca 2022, 15:55:10 - *.169.150.17
AVE Korona !!!

WKS - 8 lipca 2022, 16:01:27 - *.play-internet.pl
Jeden Zapytowski w Koronie, drugi w Wiśle, to bracia?

Kordek - 8 lipca 2022, 16:06:28 - *.dynamic.chello.pl
Tak bracia, i podobno syjamscy.

jb - 8 lipca 2022, 16:28:58 - *.petrus.com.pl
@WKS Tak, Marcel i Kamil Zapytowscy to bracia.

Asdf - 8 lipca 2022, 16:30:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
-w-przyszlosci-zaowocuje-6753

kptnemo - 8 lipca 2022, 17:11:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I gdzie te płaczki płaczące pod poprzednim meczem? Sparingi na remis nie jest źle. Ale fakt, że bramkarz i jakiś ogarnięty obrońca by się przydał bo seria sparingów ze straconą bramką.

Ptr - 8 lipca 2022, 17:53:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl