14 stycznia 2023, 9:30 - Belek (Susesi Football Centre)
Radosław Cielemęcki 47, Tomasz Walczak 75, 80 - Wojciech Łaski 31

Wisła Płock: 69. Bartłomiej Gradecki (46, 98. Jakub Burek) - 19. Martin Šulek, 25. Jakub Rzeźniczak (55, 77. Piotr Tomasik), 3. Steve Kapuadi, 21. Igor Drapiński - 27. Milan Kvocera (76, 46. Dawid Krzyżański), 23. Filip Lesniak, 7. Radosław Cielemęcki (71, 27. Paweł Chrupałła), 14. Mateusz Szwoch, 11. Davo (55, 99. Tomasz Walczak) - 17. Mateusz Lewandowski (71, 9. Dawid Kocyła).

Jagiellonia Białystok: 50. Sławomir Abramowicz (46, 66. Miłosz Piekutowski) - 19. Paweł Olszewski, 32. Miłosz Matysik, 4. Israel Puerto, 36. Jakub Lewicki - 27. Bartłomiej Wdowik, 22. Oliwier Wojciechowski, 8. Nené (61, 61. Hikaru Matsui), 60. Mateusz Kowalski, 77. Wojciech Łaski (70, 38. Damian Wojdakowski) - 74. Andrzej Trubeha (80, 29. Michał Samborski).

żółta kartka: Wojciechowski.

W meczu sparingowym rozegranym w Turcji Wisła Płock wygrała 3-1 (0-1) z Jagiellonią Białystok. Dla obu drużyn był to pierwszy z dwóch zaplanowanych na dzisiaj sparingów.

źródło: własne

Dodano: 14 stycznia 2023, 11:16:06

Kamil - 14 stycznia 2023, 11:17:50 - *.play-internet.pl
Brawo Wisełka! Gratki dla Tomka, ładne gole.

Wszechwied - 14 stycznia 2023, 11:19:54 - *.055.c79.petrotel.pl
Tomo ruszył... juz nikt nie zatrzyma tego transferu do Atletico huragan atletico bodzanów.

P - 14 stycznia 2023, 11:21:52 - *.centertel.pl
W pierwszej połowie wyrównana gra, może ciut na korzyść Jagi. W drugiej dużo lepsza Wisła i bramki zawodników którzy praktycznie nie grali, a są młodzieżowcami. Na koniec meczu wyście na czystą pozycję kolejnego młodzieżowca Krzyżańskiego i jeśli Puerto go faulował to powinien wylecieć z czerwoną kartką, a jak nie za faul to za jego zachowanie i atak na Walczaka. O 15.30 drugi mecz z krakowską, więc pierwszy skład rozdzielony na oba mecze.

Vit - 14 stycznia 2023, 11:32:20 - *.244.219.77.tvkhajnowka.pl
Ależ Jaga ma słabiutką młodzież. Matysik, może Lewicki i długo, długo nic. To chłopcy o potencjale rozwojowym na czwarty szczebel ligowy i tam zginą, jak ich poprzednicy.

Levis - 14 stycznia 2023, 11:47:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Walczak szkoda go w Wisle.

Kopyto - 14 stycznia 2023, 11:54:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co to za wynalazek Chrupala,szkoda kasy.

Fan - 14 stycznia 2023, 12:13:52 - *.jmdi.pl
W bramce Jagi stało dwóch juniorów. Nie wyciągacie żadnych wniosków z tego meczu. To gra kontrolna.

flisinhio - 14 stycznia 2023, 12:19:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Levis, bez przesady .Dobrze wiesz że gdyby nie jego wiek to max 2 drużyna. W rezerwach na ten czas niczym się nie wyróżnia. Chłopaki w 4 lidze często go kasują. To tylko sparing ,tak że trudno oceniać Walczaka.

hgfh - 14 stycznia 2023, 12:43:41 - *.dynamic.chello.pl
To musieli aż lecieć do Turcji żeby rozegrać sparing nie mogli w Polsce bliżej i taniej no chyba że nikt nie chciał z nimi grać bojąc się że przegra

nafciarz - 14 stycznia 2023, 13:00:10 - *.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl