21 stycznia 2023, 11:00 - Bielsko-Biała (Stadion piłkarski BBOSiR)
Rekord Bielsko-Biała 2-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Michał Biskup 13 (k), Kamil Żołna 44

Rekord Bielsko-Biała: (I połowa) Wołodymyr Kotełba - Michał Bojdys, Mateusz Pańkowski, Mateusz Madzia, Kamil Żołna - Bartosz Kowalczyk, Tomasz Nowak, Kacper Kasprzak, Bartłomiej Twarkowski - Michał Biskup, Filip Waluś. (II połowa) Jakub Szumera - Konrad Kareta, Tomasz Walaszek, Igor Macura, zawodnik testowany - Jakub Kawulok, zawodnik testowany, Seweryn Caputa, Piotr Tomiczek - Daniel Świderski, Szymon Bogunia.

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): (I połowa) Michał Antkowiak - Dominik Klimkiewicz, Nataniel Wybraniec, Mateusz Słodowy, Dominik Kulawiak - Kōki Togitani, Kamil Jadach, Przemysław Lech, Kacper Bąk, Farid Ali - Daniel Stanclik. (II połowa) Michał Antkowiak - Bartosz Boruń, Piotr Jakubowski, Jewhenij Zacharczenko, Dawid Witkowski - Dariusz Kamiński, Dominik Konečný, Daniel Szymczak, João Guilherme, Jakub Nowak - Szymon Gołuch.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Bielsku-Białej GKS Jastrzębie przegrał 0-2 (0-2) z trzecioligowym Rekordem Bielsko-Biała.

W zespole GKS-u Jastrzębie zagrali m.in. Jakub Nowak z rezerw Zagłębia Sosnowiec i Kōki Togitani z Grunwaldu Ruda Śląska.

źródło: własne / Rekord Bielsko-Biała / GKS Jastrzębie / Sport

Dodano: 21 stycznia 2023, 12:39:21

ecik - 21 stycznia 2023, 12:54:13 - *.dynamic.chello.pl
Obojętnie kto...wszyscy nas leją...i tak będzie również w lidze.

Pro - 21 stycznia 2023, 13:05:17 - *.30.0.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niestety nawet Iii ligowcy nas leją. Niestety ale sukcesem będzie utrzymanie 2-ligi z tym trenerem.

Ozjasz - 21 stycznia 2023, 13:06:01 - *.dynamic.chello.pl
Jastrzębie testuje zawodników z A klasy, czyli nowe kierownictwo wytyczyło kierunek w którym idzie klub

Oglądający - 21 stycznia 2023, 13:09:35 - *.dynamic.chello.pl
Co tam u nas nie ma strzelca napastnika by strzelać bramki, to jak to w lidze będzie, my to są daremni szkoda to czytać, chodzić na mecze i się wkurzać

OH - 21 stycznia 2023, 13:09:43 - *.play-internet.pl
Cóż, chłopaki grają co im mówi Kurdziel na odprawach "panowie gramy na zero (z przodu)"...he,he, he...

1962 GKS J - 21 stycznia 2023, 14:56:54 - *.204.4.16.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Pomimo "sukcesów"bramkarskich bramkarza Kurdziela .Drużyna Gksu tylko w łeb.
.Zgniłe jabłko w koszu powoduje gnicie wszystkich jabłek.
Teorie nie wypowiedziane przez bramkarza Kurdziela jeszcze was zaskoczą.

Pawłowice - 21 stycznia 2023, 15:08:18 - *.dynamic.chello.pl
kibice czekają na derby z Pniówkiem w 3 lidze

Zawodnik - 21 stycznia 2023, 15:53:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przykre ale prawdziwe
Z tym nieudacznikiem spadniemy. Cztery mecze przegrał i nowy cudowny zarząd nie wyciągnął wniosków ?!!!!!
Dyletanci czy nowy biznes prezesa żeby uciskać zawodników swojej agencji !!!
Bramkarz się nie zna to się na wszystko zgadza.
Zobaczymy co będzie dalej z chłopakami z Jastrzębia ? skoro są sami przyjezdni.

E tam - 21 stycznia 2023, 16:11:19 - *.internetia.net.pl
Dajcie spokój, nasi kopacze w ciągu 3 dni musieli 2 razy jechać do Bielska więc mogą być zmęczeni "dalekimi podróżami " co widać po wynikach 🤣🤣🤣. Całe szczęście, że nie muszą jeszcze jechać tam na mecz z BKS-em.
Ale nie ma tego złego, teraz będą baty od kolejnego 3-ligowca na obozie.
BRAWO ZARZĄD za fatalną decyzję z trenerem!!!

STS - 21 stycznia 2023, 16:24:54 - *.play-internet.pl
Piękny wynik gks.Proponuje trenerze sparing że Zrywem Bzie to może uda wam się osiągnąć korzystny wynik czyli remis hi,hi.
Mamy świetny zarząd, nieomylnego teoretyka trenera, najlepszych grajków których nie chcą inne kluby więc dlaczego wszyscy nas leją w lidze i sparingach??

Bolo44 - 21 stycznia 2023, 18:01:44 - *.play-internet.pl