1 lipca 2023, 11:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Sandecja Nowy Sącz
Marek Fábry 7 (k), 73 - Kacper Talar 22, Denis Potoma 43

Zagłębie Sosnowiec: (I połowa) 33. Mateusz Kos - 96. Patryk Caliński, 44. Mateusz Machała, 13. Vedran Dalić, 16. Antonio Pavić - 17. Maksymilian Śliwiński, 14. Sebastian Bonecki, 55. Meik Karwot, 5. zawodnik testowany, 88. Adrian Troć (30, 89. Kamil Bębenek) - 11. Marek Fábry. (II połowa) 87. Kacper Siuta - 96. Patryk Caliński, 44. Mateusz Machała, 27. Dominik Jończy, 28. Hubert Matynia - 20. Tymoteusz Klupś, 29. Maksymilian Rozwandowicz, 18. Dean Guezen, 19. Daniel Ściślak, 89. Kamil Bębenek (61, 22. Adrian Ziarek) - 11. Marek Fábry (76, 99. Antoni Kulawiak).

Sandecja Nowy Sącz: (I połowa) 1. Paweł Sokół - 23. Piotr Kowalik, 8. Mateusz Bartków, 24. Kamil Słaby - 14. Patryk Bryła, 36. Mikołaj Kwietniewski, 4. Rastislav Václavik, 9. Denis Potoma, 25. Kacper Talar - 7. Marcinho, 47. Jakub Wróbel. (II połowa) Szymon Tokarz - Mateusz Geniec (70 Karol Smajdor), Dawid Szufryn, Michał Rutkowski, Tomasz Nawotka, Michał Stankiewicz, Mateusz Popiela (70 Kamil Żarnowski), Eryk Galara, Mikołaj Podgórski, Igor Maślanka (70 Arkadiusz Orzeł), Maciej Mas.

żółte kartki: Bonecki, Klupś, Matynia.

W meczu sparingowym rozegranym w Sosnowcu Zagłębie Sosnowiec zremisowało 2-2 (1-2) z Sandecją Nowy Sącz.

W Zagłębiu zagrali m.in. Patryk Caliński (Śląsk II Wrocław), Daniel Ściślak (ostatnio Górnik Zabrze) i Adrian Ziarek (ostatnio Escola Varsovia Warszawa).

W Sandecji wystąpił m.in. Arkadiusz Orzeł z rezerw.

Zone - 1 lipca 2023, 13:13:24 - *.play-internet.pl
Pavić dramat. Transfer, który nie jest zdecydowanie wzmocnieniem. W drugiej połowie testowany prawy obrońca (bodajże z nr 96) dobrze wyglądał. W pierwszej połowie środkowy pomocnik z nr 5 bardzo chciał się pokazać, ale po 30 min już odcięło mu prąd. Kos dziś też tragedia. Fabry zrobił co trzeba. Jakby w poprzednim sezonie łapał więcej występów to osiągnąłby solidność.

Jab - 1 lipca 2023, 13:15:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zawodnik testowany z nr 96,dobry grajek brac go Zagłębie.

ciekawski - 1 lipca 2023, 15:05:05 - *.43.251.211.ipv4.supernova.orange.pl
bez Sobczaka kiepska paka

JP - 1 lipca 2023, 16:09:33 - *.dynamic.chello.pl
@ciekawski jaka kiepska paka bez Sobczaka? Przecież ten chłop to był dramat, jeden sezon udany, ostatnie dwa dramaty z gry strzelil może przez dwa sezony z 8 bramek reszta to karne :D

Bajtel - 1 lipca 2023, 20:10:06 - *.klient.alfa-system.net
W Sosnowcu jednym z testowanych był Daniel Ściślak

Daro - 1 lipca 2023, 20:54:50 - *.centertel.pl
No dokładnie Sopel potrzebował pięciu setek w meczu żeby bramkę strzelić a do karnego pierwszy podchodził.Teraz Fabry może rozwinąć skrzydła jak zagra na szpicy albo można kogoś ściągnąć,ale o dobrego napastnika trudno a nie na co ukrywać że nasze Zagłębie nie ma dobrej renomy i przychodzą lepsi zawodnicy jak są po kontuzjach albo z wygasającymi kontraktami

hehe - 1 lipca 2023, 23:25:23 - *.dynamic.chello.pl
Sobczak? To ten który ma 90% bramek z rzutów karnych?