1 lipca 2023, 11:05 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 3-2 MFK Karviná
Daniel Rumin 49, Marcin Szpakowski 72, Jakub Bieroński 80 - Papalelé 4, Dávid Krčík 33

GKS Tychy: (I połowa) 44. Adrian Kostrzewski - 21. Krzysztof Machowski, 3. Petr Buchta, 33. Jakub Tecław, 98. Marcel Błachewicz - 7. Natan Dzięgielewski, 25. Wiktor Żytek, 23. Mateusz Radecki, 28. zawodnik testowany I, 20. zawodnik testowany II - 77. Patryk Mikita. (II połowa) 1. Maciej Kikolski - 24. Dominik Połap, 4. zawodnik testowany III, 6. Nemanja Nedić, 98. Marcel Błachewicz (60, 79. Konrad Pipia) - 11. Kacper Skibicki, 30. Jakub Bieroński, 8. Marcin Szpakowski, 28. zawodnik testowany I (60, 99. zawodnik testowany V), 16. zawodnik testowany IV - 9. Daniel Rumin.

MFK Karviná: (I połowa) Jakub Lapeš - Michal Hošek, Dávid Krčík, Aboubacar Traoré, Jan Žídek - Amar Memić, Dominik Žák, Sebastian Boháč, Lukáš Budínský, Papalelé - Matej Franko. (II połowa) Jiří Ciupa - Michal Hošek (61 David Motyčka), Jiří Bederka, Kaka, Filip Antovski - Kahuan Vinicius, Daniel Bartl, David Moses, Jaroslav Málek (70 Lucky Ezeh), Jakub Rezek - Adeleke Akinyemi.

W meczu sparingowym GKS Tychy wygrał 3-2 (0-2) z MFK Karviná - beniaminkiem czeskiej ekstraklasy.

W czeskim zespole zagrał m.in. Daniel Bartl (w przeszłości Raków Częstochowa).

tychy Tysk - 1 lipca 2023, 14:11:13 - *.212.135.49
kurs po pierwszej połowie był na Tyszan 55 że mi to do głowy nie padło za 100 euro 5,5 tys euro i wakacje, a co do mikity usłyszał o Świerszczoku i zaczął bramki strelać hehe

tyski - 2 lipca 2023, 18:25:19 - *.dynamic.chello.pl
Starotyski jeden mecz przegrany i znow bedziesz wszystkich przeklinał ale z ciebie Janusz...