14 lipca 2023, 17:00 - Lublin (Arena Lublin)
Motor Lublin 3-1 Zoria Ługańsk
Piotr Ceglarz 12, 20, Kacper Wełniak 67 - Przemysław Szarek 59 (s)

Motor Lublin: Łukasz Budziłek - Filip Wójcik, Przemysław Szarek, Sebastian Rudol, Krystian Palacz (62 Filip Luberecki) - Michał Król (77 Borys Kisiel), Mathieu Scalet, Kamil Wojtkowski (62 Mikołaj Kosior), Rafał Król, Piotr Ceglarz (86 Sebastian Koziej) - Kacper Śpiewak (62 Kacper Wełniak).

Zoria Ługańsk: (skład wyjściowy) Ołeksandr Saputin - Ihor Snurnicyn, Bohdan Tokar, Roman Wantuch, Denys Kuzyk, Kyryło Dryszluk, Dmytro Myszniow, Ołeksij Chachlow, Nazarij Rusyn, Denys Antiuch, Władysław Buhaj.

W 14. minucie Nazarij Rusyn (Zoria) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki)

W swoim drugim dzisiejszym meczu sparingowym Motor Lublin wygrał 3-1 (2-0) z Zorią Ługańsk - trzecią drużyną ukraińskiej ekstraklasy.

W ukraińskim zespole zagrał m.in. Nazarij Rusyn (kiedyś Legia Warszawa).

źródło: własne / Motor Lublin / Zoria Ługańsk

Dodano: 14 lipca 2023, 18:45:38

Kibiclbn - 14 lipca 2023, 18:47:27 - *.26.201.224
Dobrze to wygląda .

Lk - 14 lipca 2023, 18:48:43 - *.centertel.pl
Motor awans, o ile nie zdyskwalifikują Goncalo.

Borubar - 14 lipca 2023, 18:54:21 - *.70.85.51
Widzę, że Motorek rozpykał pucharowicza z Ukrainy.

tatary76 - 14 lipca 2023, 18:59:47 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe transfery i wyniki w meczach sparingowych Motoru napiewaja optymizmem ,mysle ze Legia, Lech remis z Zoria w sparingu biora w ciemno.
Gonzalo jestes the best.

adolf - 14 lipca 2023, 19:05:41 - *.6.190.174.ipv4.supernova.orange.pl
F. Wójcik przerasta resztę drużyny o klasę, za jakis czas chlop bedzie pukał do repry.

Kibiclbn - 14 lipca 2023, 19:13:17 - *.26.201.224
Wolski to ma jakis uraz że nie grał??

J23 - 14 lipca 2023, 19:41:30 - *.dynamic.mm.pl
Mecz na wysokim poziomie, wynik nie do konca odzwierciedla meczu Zoria karnego zmarnowała po zagraniu ręka,sytuacja trzy na jeden i Budziłek broni,dwa strzały mocne nad poprzeczkä i kilka obronił Budził. MOTOR skuteczny i fajnie kontrował, co mogło dać jeszcze dwa gole a i Kosior też był bliski bramki.W pewnych sytuacjach ostra gra przeciwnika co mogło skończyć sie kontuzjami nie potrzebnie.Uważam sparignza bardzo fajny z mocnym przeciwnikiem,dobrym technicznie az chciało by siē takie mecze w lidze ogladać , nudy nie było

GG - 14 lipca 2023, 22:21:47 - *.dynamic.chello.pl
Mecz z trybun obserwowało kilkuset kibiców.

Dun - 14 lipca 2023, 23:00:25 - *.acn.waw.pl
Eeeeee.... to pewnie juz awans przyklepali tym jakże zdumiewającym zwycięstwem na Zorią...
Tak na poważnie, to pewnie Zoria przestraszyła się Feio bo stał z kuwetą w progu

Kibiclbn - 15 lipca 2023, 7:06:55 - *.play-internet.pl
Bilety na Zaglebie idą jak świeże bułeczki

Kusguwu - 15 lipca 2023, 7:52:44 - *.play-internet.pl
A gdzie Kamiński i Wolski? Obaj to zawodnicy do pierwszego składu. Byli w ogóle na ławę rezerwowych?

do Sołtys - 15 lipca 2023, 8:04:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
My idziemy na Motor, a nie na Zagłębie!

Dun - 15 lipca 2023, 9:10:44 - *.acn.waw.pl
Siema. Ludziska o co chodzi z ta nową aferą pod stadionem w Lublinie że podobno Feio kazał wszystkim wy....lać, że do dzieci rąk krzyczał czy coś.... Podobno że pan piłkarz bączki kręcił na parkingu ale miał na tyle farta że uderzył w autokar i policja uznała winę kierowcy autobusu!.
A Feio znowu wpadł w szał. Tak pisze niejaki portal JAWNY LUBLIN czy jakoś tak.

FK - 15 lipca 2023, 10:07:05 - *.10.208.192
Zoria wystawiła rezerwowy skład przypomnę

GG - 15 lipca 2023, 10:37:46 - *.dynamic.chello.pl
Do FK: żaden rezerwowy, skład był mieszany, zagrało większość zawodników z pierwszej drużyny.

Doadolf - 15 lipca 2023, 15:12:17 - *.play-internet.pl
Jest dobry ale bez jaj.. do repry czy esa za wysokie progi . Liga zweryfikuje. W był to gra szansy nie dostawał tylko odpal. A historie moralne z ostatnimi akcjami szkoda gadać.

WodzoLBN - 16 lipca 2023, 11:10:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl