14 lipca 2023, 14:00 - Lublin (Arena Lublin)
Motor Lublin 2-0 Avia Świdnik
Marcel Złomańczuk 16, Mariusz Rybicki 31

Motor Lublin: Kacper Rosa - Jakub Staszak, Bartosz Zbiciak, Konrad Magnuszewski, Filip Luberecki (46 Patryk Romanowski) - Dariusz Kamiński (64 Damian Sędzikowski), Marcel Złomańczuk, Jakub Lis, Piotr Kusiński (79 Sebastian Koziej), Mariusz Rybicki (79 Borys Kisiel) - Kacper Wełniak (46 Dawid Kasprzyk).

Avia Świdnik: Andrzej Sobieszczyk - zawodnik testowany, Roman Mykytyn, Rafał Kursa, Kamil Rozmus, Adrian Popiołek, Paweł Uliczny, Tomasz Zając (56 Bekzod Ahmedov), Wojciech Kalinowski, Szymon Rak (56 Wojciech Białek), Adrian Paluchowski.

Motor Lublin wygrał 2-0 (2-0) w swoim pierwszym dzisiejszym meczu sparingowym z trzecioligową Avią Świdnik.

Matek - 14 lipca 2023, 16:08:40 - *.185.7.27.ipv4.public.orange.pl
W dalszym ciągu nie rozumiem, jak to jest możliwe, że spółka skarbu państwa KGHM sponsoruje ten klub

Luka - 14 lipca 2023, 16:11:28 - *.centertel.pl
Mam nadzieję panowie z Motoru czy jak się tam nazywacie że za rok będą derby. Stalówka do boju.

Kolo - 14 lipca 2023, 17:07:38 - *.play-internet.pl
Luka, rozum cię szuka.

Dan82Welbu - 14 lipca 2023, 17:25:19 - *.skybroadband.com
Luka za
pamietaj: niech się stalowej nie wydaje ze jest miastem.

Borubar - 14 lipca 2023, 18:52:47 - *.70.85.51
Widzę, że 2-gi skład Motoru rozpykał 1-szy skład Avii.

kraciasty - 14 lipca 2023, 23:08:57 - *.204.77.116.mobile.internet.t-mobile.pl
No i fajnie , Bravo trener, bravo drużyna

Krzyś - 15 lipca 2023, 9:29:22 - *.fixed.kpn.net
@Borubar,wynik owszem tak nam pokazuje, ale w meczu ,zwłaszcza w drugiej połowie Avia miała tyle niewykorzystanych sytuacji, że Motor może mówić o szczęściu. Ławka Motoru nie taka straszna.

GG - 15 lipca 2023, 12:33:28 - *.dynamic.chello.pl
Ile niewykorzystanych akcji Avii? 2, może 3, w których Rosa musiał się wykazać (jedna fenomenalna interwencja). Motor w drugiej połowie oddał Avii inicjatywę, niską obronę też trzeba ćwiczyć. Gdyby wyszedł pierwszy garnitur skończyłoby się pogromem 5/6:0.

lubelskie - 15 lipca 2023, 12:40:49 - *.sta.tvknaszapraca.pl