17 stycznia 2024, 11:30 - Białystok (Ośrodek treningowy Jagiellonii Białystok)
Jagiellonia Białystok 0-0 Motor Lublin

Jagiellonia Białystok: (I połowa) 1. Zlatan Alomerović (32, 50. Sławomir Abramowicz) - 19. Paweł Olszewski, 72. Mateusz Skrzypczak, 4. Jetmir Haliti, 27. Bartłomiej Wdowik - 7. Dominik Marczuk, 39. Aurélien Nguiamba, 8. Nené, 77. Wojciech Łaski - 10. Afimico Pululu, 11. Jesús Imaz. (II połowa) 50. Sławomir Abramowicz (64, 66. Miłosz Piekutowski) - 16. Michal Sáček, 3. Dušan Stojinović, 17. Adrián Diéguez, 36. Jakub Lewicki - 18. Tomasz Kupisz, 39. Aurélien Nguiamba (64, 14. Jarosław Kubicki; 81, 71. Szymon Stypułkowski), 6. Taras Romanczuk, 28. José Naranjo, 99. Kristoffer Hansen - 9. Kaan Caliskaner.

Motor Lublin: (I połowa) 1. Kacper Rosa - 17. Filip Wójcik, 21. Sebastian Rudol, 74. Kamil Kruk, 47. Krystian Palacz - 11. Dariusz Kamiński, 55. Marcel Gąsior, 20. Damian Sędzikowski, 10. Rafał Król, 26. Michał Król - 99. Kacper Śpiewak. (II połowa) 1. Kacper Rosa (77, 45. Oskar Jeż) - 73. Jakub Lis, 4. Przemysław Szarek, 5. Konrad Magnuszewski, 24. Filip Luberecki - 27. Dawid Kasprzyk (67, 8. Patryk Romanowski), 37. Mathieu Scalet, 77. Piotr Ceglarz, 19. Kacper Wełniak, 7. Mariusz Rybicki - 9. Michał Żebrakowski.

żółta kartka: Scalet.

sędziował: Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski).

W meczu sparingowym Jagiellonia Białystok bezbramkowo zremisowała z Motorem Lublin.

W Jagiellonii zagrał m.in. Szymon Stypułkowski z juniorów.

źródło: własne

Dodano: 17 stycznia 2024, 13:21:14

Kolo - 17 stycznia 2024, 13:30:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
Byłem na meczu, Motor lepszy .

pezet - 17 stycznia 2024, 13:50:58 - *.146.96.93.mobile.internet.t-mobile.pl
Bez Wolo, Budziła, Stolara, Wojtkowskiego...

Noga - 17 stycznia 2024, 15:05:45 - *.play-internet.pl
Posiadanie piłki 90 do 10 .

KOalicji 1 - 17 stycznia 2024, 15:21:38 - *.internetia.net.pl
sPOkojnie, to tylKO sparing - POwinni w TVP POkazać, ale mądrzy rządzący POstawili polskie media w stan Likwidacji.

Gościu__ - 17 stycznia 2024, 15:58:21 - *.play-internet.pl
Caliskaner w poprzeczkę.. Jaga powinna wygrać

Staag - 17 stycznia 2024, 16:21:58 - *.centertel.pl
Poniżej 0 goli w spotkaniu mocny sklad Jaga nene naranjo imaz Wdowik wydawało się że do połowy 3-0 i co

Wejd2030 - 17 stycznia 2024, 16:43:38 - *.centertel.pl
O takie coś w motor co ma z przodu to przereklamowane zebrakowski śpiewak wełniak to nie...żądło konkretne i mogą powalczyć o awans 1 lub 2 miejsce

Bolooo - 17 stycznia 2024, 17:08:52 - *.home.aster.pl
Derby Wschodu

DoGościu - 17 stycznia 2024, 17:24:20 - *.dynamic.chello.pl
to przypomnij sobie ostatnie 10minut meczu. Remis mimo wszystko jest najsprawiedliwszym wynikiem.

janeks8889 - 17 stycznia 2024, 21:40:02 - *.dynamic.inetia.pl
Z Jagiellonia to nawet KKS Kalisz wygrał sparing. A później 3:0 Śląsk Wrocław, 3:2 górnik zabrze

Hugo - 18 stycznia 2024, 17:40:06 - *.centertel.pl
Motor ma taktykę obrona,a z przodu może coś wpadnie.Druzyna,która w lidze już nie gra o nic,bo raczej się utrzymają.

Hugo - 18 stycznia 2024, 17:41:09 - *.centertel.pl

DoHugo - 22 stycznia 2024, 22:58:38 - *.dynamic.chello.pl