27 stycznia 2024, 11:00 - Wałbrzych (boczne boisko Stadionu 1000-lecia)
Miedź Legnica 2-0 Odra Opole
Kamil Antonik 12, Kamil Drygas 28

Miedź Legnica: (I połowa) 31. Mateusz Abramowicz - 8. Tarsi Aguado, 14. Kamil Drygas, 17. Michael Kostka, 19. Bartosz Guzdek, 23. Jurich Carolina, 25. Nemanja Mijušković, 59. Mehdi Lehaire, 69. Damian Michalik, 87. Ruben Hoogenhout, 98. Kamil Antonik. (II połowa) 39. Jakub Mądrzyk - 10. Krzysztof Drzazga, 17. Michael Kostka (66, 24. Szymon Zalewski), 18. Emmanuel Agbor, 20. Damian Tront, 23. Jurich Carolina (66, 3. Jan Leończyk), 30. Kacper Józefiak, 59. Mehdi Lehaire (66, 7. Patryk Pierzak), 69. Damian Michalik (66, 11. Idris Momoh), 87. Ruben Hoogenhout (66, 21. Miłosz Lewandowski), 95. Marcel Mansfeld.

Odra Opole: (I połowa) 30. Artur Haluch - 3. Jiří Piroch (30, 2. Piotr Żemło), 5. Rafał Niziołek, 7. Jean Franco Sarmiento, 13. Adrian Purzycki, 17. zawodnik testowany, 22. Mateusz Spychała, 27. Mateusz Kamiński, 28. Artur Pikk, 29. Michał Surzyn, 77. Borja Galán. (II połowa) 1. Józef Burta - 2. Piotr Żemło, 6. Vittorio Continella, 8. Wojciech Kamiński, 9. Tomáš Mikinič, 10. Maksymilian Hebel, 11. Dawid Czapliński, 24. Jakub Szrek, 25. Jakub Antczak, 32. Maciej Wróbel, 98. Din Sula.

W meczu sparingowym rozegranym w Wałbrzychu Miedź Legnica wygrała 2-0 (2-0) z Odrą Opole.

źródło: własne / Miedź Legnica / Odra Opole

Dodano: 27 stycznia 2024, 12:41:27

Kibic - 27 stycznia 2024, 13:09:54 - *.centertel.pl
Józefiak coraz lepiej sobie radzi. Zdecydowanie na plus. Dobra 1 połowa Miedzi.

Qulty - 27 stycznia 2024, 20:58:39 - *.204.4.58.mobile.internet.t-mobile.pl
rgregre@ jak utrzyma? Ten zespół ma awansować do eksy. Po wyniku meczyku toważyskiego z Odra widać że są bliżej niż Opole.

Johnny - 28 stycznia 2024, 12:52:59 - *.dynamic-1-kat-k-4-1-0.vectranet.pl