31 stycznia 2024, 15:00 - Medulin (Medulin Sports Centre)
GKS Tychy 3-0 OFK Mladost Donja Gorica (Podgorica)
Nemanja Nedić 43, Maksymilian Stangret 51, Mateusz Radecki 64

GKS Tychy: (I połowa) Maciej Kikolski - Dominik Połap, Jakub Tecław, Nemanja Nedić, Jakub Budnicki, Marcel Błachewicz, Norbert Wojtuszek, Wiktor Żytek, Daniel Rumin, Bartosz Śpiączka, Julius Ertlthaler. (II połowa) Adrian Kostrzewski - Patryk Mikita, Jakub Budnicki, Jakub Bieroński, Marko Dijakovic, Kacper Skibicki, Mateusz Radecki, Teo Kurtaran, Marcin Szpakowski, Maksymilian Stangret, Przemysław Mystkowski.

żółte kartki (Tychy): Połap, Śpiączka.

W 63. minucie Przemysław Mystkowski (Tychy) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił).

GKS Tychy wygrał 3-0 (1-0) w meczu sparingowym rozegranym w ramach turnieju towarzyskiego Medulin Cup w Chorwacji z OFK Mladost Donja Gorica - ósmą drużyną czarnogórskiej ekstraklasy.

Starotyski - 31 stycznia 2024, 17:31:02 - *.dynamic.chello.pl
Ktoś wie dlaczego w żadnym z dotychczasowych czterech sparingów nie wystąpił Niewiarowski ?

Tyski pies - 31 stycznia 2024, 17:36:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bo jest słaby i dlatego.Dzbany na zawsze w pierwszej lidze.

Kruszonka - 31 stycznia 2024, 17:39:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niewiarowski nie grał bo jest słaby tak jak tak jak tyskie dzbany.

kristoff - 31 stycznia 2024, 17:45:08 - *.radom.vectranet.pl
Ale macie kompleksy Komentować nie swoje sparingi Ale dobrze dobrze miejcie sobie a Tychy swoje Tylko Tyski GKS

71" - 31 stycznia 2024, 19:39:44 - *.87.2.253
tak trzymać !

Do kruszon - 1 lutego 2024, 0:40:21 - *.63.188.33
Dywany sprzedane?🤣

axlgks - 1 lutego 2024, 8:17:52 - *.unregistered.media-com.com.pl
Mystkowski bardzo słabo uderzył tego karnego.... Ogólnie na podstawie skrótów naszą grę można ocenić jako dobrą. Fajne ataki.

Dj@02.pl - 1 lutego 2024, 13:18:15 - *.63.188.101