17 stycznia 2024, 10:45 - Zielona Góra (boczne boisko nr 2 stadionu MOSiR)
Chrobry Głogów 3-1 Polonia Warszawa
Bartosz Biel 43, Maciej Maćkowiak 83, Mateusz Ozimek 88 - Szymon Kobusiński 81

Chrobry Głogów: (I połowa) Damian Węglarz - Paweł Tupaj, Michał Michalec, Natan Malczuk, Kacper Tabiś, Krzysztof Janiszewski, Robert Mandrysz, zawodnik testowany, Bartosz Biel, Szymon Bartlewicz, Mikołaj Lebedyński. (II połowa) Jakub Korolewicz - Albert Zarówny, Mavroudís Bougaḯdis, Maciej Maćkowiak, Jakub Kuzdra, Patryk Plewka, Patryk Mucha, Dawid Hanc, Mateusz Ozimek, Mateusz Machaj, Eryk Pieczarka.

Polonia Warszawa: (I połowa) 1. Adrian Sandach - 14. Władysław Ochronczuk, 2. Michał Grudniewski, 26. Michał Kołodziejski, 29. Wojciech Fadecki, 20. Piotr Marciniec, 8. Oliwier Wojciechowski, 18. Dariusz Pawłowski, 77. Mateusz Michalski, 7. Marcin Kluska, 9. Paweł Tomczyk. (II połowa) 57. Jakub Lemanowicz - 21. Jan Majsterek, 66. Maciej Kowalski-Haberek, 5. Eryk Mikołajewski, 37. Nikodem Zawistowski, 6. Jakub Piątek, 16. Krzysztof Koton, 22. Bartosz Biedrzycki, 10. Michał Bajdur, Xabi Auzmendi, 9. Szymon Kobusiński.

W meczu sparingowym rozegranym w Zielonej Górze Chrobry Głogów wygrał 3-1 (1-0) z Polonią Warszawa.

źródło: własne / Polonia Warszawa / Chrobry Głogów

Dodano: 17 stycznia 2024, 12:33:48

Misiek - 17 stycznia 2024, 12:47:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry 👏 kto w Chrobrym jest testowany,kto wie ?

Gość - 17 stycznia 2024, 13:10:14 - *.147.96.16.mobile.internet.t-mobile.pl
Pedro Tiba, były zawodnik Lecha Poznań widziany w poniedziałek w okolicach bulwaru.

Raffaello - 17 stycznia 2024, 13:29:17 - *.204.104.60.mobile.internet.t-mobile.pl
Polonia Warszawa bez wzmocnień składu spadnie!!!

miłek - 17 stycznia 2024, 15:55:34 - *.134.175.0
Polonia powinna poszukać wzmocnień, głównie w obronie i ataku. Inaczej będzie przykre otrzeźwienie na koniec rundy.

Kazach - 17 stycznia 2024, 15:59:16 - *.197.89.90.edial.pl
Wg transfer market Dzalamidze zakończył karierę, chyba, że o innego chodzi

Yoki - 17 stycznia 2024, 16:16:25 - *.146.124.78.mobile.internet.t-mobile.pl
W Polonii widoczny brak obrony i ataku !

tytus - 17 stycznia 2024, 19:08:04 - *.dynamic.inetia.pl
brawo

Chg - 17 stycznia 2024, 21:44:21 - *.28.131.104
Po sromotnej porażce 0:3 w 1 rundzie w meczu towarzyskim zawsze to jakiś plus choć ważniejszy będzie mecz 2 marca na Konwiktorskiej.