Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

3 lipca 2024, 17:05 - Warka (Hotel Sielanka nad Pilicą)
Radomiak Radom 1-0 Cracovia
Leonardo Rocha 27 (k)

Radomiak Radom: 12. Maciej Kikolski - 13. Jan Grzesik (76 Jakub Snopczyński), 16. Mateusz Cichocki (88 Mikołaj Molendowski), 29. Raphael Rossi (76 Damian Jakubik), 92. Zié Ouattara (76 Dariusz Pawłowski) - 9. Leândro (76 Krystian Okoniewski), 8. Luizão (76 zawodnik testowany), 6. Bruno Jordão (76 Roberto Alves), 27. Rafał Wolski (76 João Peglow), 80. Vágner Dias (76 Guilherme Zimovski) - 17. Leonardo Rocha (76 Jean Franco Sarmiento).

Cracovia: (I połowa) 26. Jakub Burek - 17. Mateusz Bochnak, 24. Jakub Jugas, 15. Kamil Glik, 19. Davíð Kristján Ólafsson, 4. Paweł Jaroszyński - 63. Filip Rózga, 88. Patryk Sokołowski, 6. Jani Atanasov, 10. Michał Rakoczy - 9. Benjamin Källman. (II połowa) 26. Jakub Burek - 92. Maksymilian Czerwiński, 33. Jakub Pestka, 88. Patryk Sokołowski (66, 19. Davíð Kristján Ólafsson), 3. Andreas Skovgaard, 17. Mateusz Bochnak (66, 63. Filip Rózga) - 95. Wiktor Mamroł, 20. Karol Knap, 23. Fabian Bzdyl, 11. Mikkel Maigaard - 7. Patryk Makuch.

żółte kartki: Luizão, Snopczyński.

sędziował: Norbert Chrząstek (Radom).

Radomiak Radom wygrał 1-0 (1-0) z Cracovią w meczu sparingowym rozegranym w Warce.

źródło: własne

Dodano: 3 lipca 2024, 18:54:02

K-3 - 3 lipca 2024, 19:34:30 - *.play-internet.pl
Brawo Radomiak drugi sparing drugie zwycięstwo i oba nad ligowymi rywalami. Na nawet bez straty gola. Tak trzymać ✊

Gsysgs - 3 lipca 2024, 19:57:30 - *.30.97.251
Sedzia z Radomia haha

19RKS10 - 3 lipca 2024, 20:49:52 - *.play-internet.pl
Dawać Radomiak jeszcze napastnika i będzie gites 💪💪💪

Zielony - 3 lipca 2024, 21:41:51 - *.dab.02.net (*.64.161.112)
Dalej niema lewego obroncy gral grzesik na lewej obronie , apeluje do dzialacztly niekontraktujmy cielemieckiego , naprawde kiepsko dzisiaj wygladal , mamy kim grac na 8ce , alves po kontuzji widac zapuszczony , wolski rotacyjnie na skrzydle

baby_tedib - 4 lipca 2024, 1:28:38 - *.batvilaa.metronetinc.net
Legia na zawsze z naszymi ZIELONYMI BRACMI

19RKS10 - 4 lipca 2024, 6:31:20 - *.146.96.114.mobile.internet.t-mobile.pl
Legia&Radomiak, Radomiak&Legia 💪👌✌️

mi(RR)co - 4 lipca 2024, 10:30:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na lewej obronie Grzesik grał tylko w 2 połowie. Wcześniej grał tam Ouattara i wypadł więcej niż dobrze. Najbardziej to potrzeba kolejnego dobrego stopera i zmiennika dla Rochy. Wreszcie chyba będziemy mieli na sezon bardzo dobrego bramkarza. Jak do tej pory Kikolski same plusy.

Zielony - 4 lipca 2024, 12:03:30 - *.acn.waw.pl
Kikol na plus, ale liga wszystko zweryfikuje.

one1 - 4 lipca 2024, 14:47:52 - *.dynamic.inetia.pl
W Cracovii brakuje obrońców, że Bochnak z Sokołowskim grali na obronie?

Pytajnik - 5 lipca 2024, 0:11:02 - *.net.internetunion.pl
Zimovski ma szanse zjarać reprezentantem polskiej młodzieżówki czy raczej nie ten poziom?

Zielony - 5 lipca 2024, 12:16:30 - *.acn.waw.pl