Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2023/2024 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

27 czerwca 2024, 17:30 - Kössen (Kaiserwinkl Arena)
Legia Warszawa 6-0 FC Botoșani
Marc Gual 60, Wojciech Urbański 65, Tomáš Pekhart 85, Maciej Rosołek 103, Jordan Majchrzak 117, 120

Legia Warszawa: (I połowa) 1. Kacper Tobiasz - 56. Jan Leszczyński, 24. Jan Ziółkowski, 3. Steve Kapuadi - 13. Paweł Wszołek, 67. Bartosz Kapustka, 5. Claude Gonçalves, 82. Luquinhas, 25. Ryōya Morishita - 28. Marc Gual, 77. Jean-Pierre Nsame. (II połowa) 30. Dominik Hładun - 55. Artur Jędrzejczyk, 8. Rafał Augustyniak, 74. Viktor Karolak - 32. Makana Baku (107, 57. Mateusz Szczepaniak), 22. Juergen Elitim, 86. Igor Strzałek (107, 51. Jakub Adkonis), 53. Wojciech Urbański, 11. Kacper Chodyna - 7. Tomáš Pekhart (107, 99. Jordan Majchrzak), 9. Blaž Kramer (91, 39. Maciej Rosołek).

FC Botoșani: (I połowa) 94. Eduard Pap - 12. Adams Friday, 5. Daniel Celea, 4. Andrei Miron, 30. Alexandru Țigănașu - 93. Zoran Mitrov, 83. Aldaír Ferreira, 6. Victor Dican, 8. Eduard Florescu, 7. Sebastian Mailat - 17. Adrian Chică-Roșă. (II połowa) Luka Kukić - Răzvan Creț, Alin Șeroni, Rijad Sadiku, Michael Pavlović, Lóránd Fülöp, Gabriel David, Jaly Mouaddib, Juan Cruz Kaprof, George Gligor, Enzo López. W II połowie grali także: Charles Petro, Chapi.

żółte kartki: Aldaír Ferreira, Chică-Roșă, Celea.

sędziował: Daniel Pfister (Tyrol).

Grano 2x60 minut.

W meczu sparingowym rozegranym w Austrii Legia Warszawa wygrała 6-0 (1-0) z FC Botoșani - 14. drużyną rumuńskiej ekstraklasy.

Po zakończeniu I połowy rozegrano serię rzutów karnych, którą wygrała Legia 5-4. W pomeczowej serii rzutów karnych Legia wygrała 5-2.

W rumuńskim zespole zagrali m.in. Daniel Celea (w przeszłości ŁKS Łódź) i Luka Kukić (kiedyś Korona Kielce).

źródło: własne

Dodano: 27 czerwca 2024, 19:51:14

Bol - 27 czerwca 2024, 19:52:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spoko meczyk.

1922P - 27 czerwca 2024, 19:57:37 - *.22.81.109.ipv4.supernova.orange.pl
Rumuni wystawili drugi skład to i nawet im się trafi taki wynik Jak Rosołek strzela to nie był poważny przeciwnik.

xxx - 27 czerwca 2024, 19:58:03 - *.152.50.21
młodzi z Legii fajnie się pokazali, mogą być z nich nieźli piłkarze, fajnie operowali piłka i grali na jeden kontakt

Eddie - 27 czerwca 2024, 20:00:02 - *.134.180.218
gdyby zawsze Legia grała z tym klubem
piaty mecz piąte zwycięstwo

FTW - 27 czerwca 2024, 20:01:29 - *.dynamic.chello.pl
Botosani rok temu cudem nie spadło z ligi rumuńskiej w sezonie zasadniczym wygrali 3 z 30 meczów. Potęga.

(L)16MP - 27 czerwca 2024, 20:17:52 - *.101.9.58
Mistrzem Polski jest Legia.(L)ecimy po 17 tytuł

@ - 27 czerwca 2024, 20:36:59 - *.7.192.198.ipv4.supernova.orange.pl
legia w tym wspaniałym stuleciu już nigdy nie będzie mistrzem Polski gliwickiw.

Bol - 27 czerwca 2024, 20:37:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Znafca" ligi rumuńskiej. Tak jak mówiłem: Legia przegra, to wypomina, Legia wygra, to "nic to nie znaczy". Dobrze, że redakcja się na tobie poznała i kasuje ile może. Czemu używasz sobie tyle nicków, bo redakcja się na tobie poznała?? Pacan.

Górnik - 27 czerwca 2024, 20:49:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tymczasem z Chorzowa dociera news - pgliwice vel (L)16MP dolecial i obrobił 17 kiełbę !!! To był ten bez szalika 😂

Marynarz - 27 czerwca 2024, 21:25:12 - *.8.41.67
No to Rosołek już zostanie na wieki bohaterem w Legii. Świetlana przyszłość niczym Lucjan Brychczy stoi otworem, nie do złamania jest ten chłopak

@bol - 27 czerwca 2024, 21:55:46 - *.22.78.231.ipv4.supernova.orange.pl
A ty podobno nie znizaszz się do takiego poziomu ale wychodzi z ciebie zwykły słoik i wasze chamstwo

Tomek - 27 czerwca 2024, 23:13:48 - *.204.110.110.mobile.internet.t-mobile.pl
Tobiasz Rosołek Kapustka trzecia liga!!!!

L - 28 czerwca 2024, 3:28:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wciągniemy całą ligę nosem, to będzie deklasacja.

zico - 28 czerwca 2024, 8:18:33 - *.static.sitel.net.pl
mentalność polskiego kibica dowolnego klubu po sparingu:
- przegrana - e tam, testowanie zawodników, ustawienia, zmęczeni po treningu siłowym, tylko debil wyciaga wnioski po sparingu
- wygrana: potęga, moc, klękać, wciągamy lige nosem, liga mistrzów stoi otworem

ToOn - 28 czerwca 2024, 11:31:30 - *.internetia.net.pl
A ja będę to powtarzał do znudzenia... W sparingach naprawdę nikt nie patrzy na wynik. Stosuje się ustawienia które trzeba przetestować. Dlaczego nie między sobą? Bo ci zawodnicy nawzajem się znają. Sam kariery nie zrobiłem ale o okręgówkę się obiłem, krótki epizod w daaaaawnej IV lidze... zaczynałem jako prawy obrońca, potem stwierdzili że jednak skrzydło, skończyłem jako "9" i tak gram do dziś. To gram to dużo powiedziane, coś tam kopnę mimo wieku

Svindal - 28 czerwca 2024, 21:17:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Były zawodnik Legii i Górnika Szymon Włodarczyk dziś strzelił 4 gole dla Sturmu w sparingu. Kolejny młodzian, który może wzmocnić reprezentację.

... - 29 czerwca 2024, 13:02:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W pucharach z nerwów mieliby problem strzelić im choćby jednego.