Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

6 lipca 2024, 15:00 - Jenbach (Stadion Jenbach)
Górnik Zabrze 1-2 FC Basel 1893
Kamil Lukoszek 55 - Bradley Fink 53, Benjamin Kololli 88

Górnik Zabrze: (skład wyjściowy) 32. Michał Szromnik - 22. Manu Sánchez, 5. Kryspin Szcześniak, 26. Rafał Janicki, 17. Kamil Lukoszek - 41. Sōichirō Kōzuki, 6. Damian Rasak, 8. Patrik Hellebrand, 25. Nikodem Zielonka - 21. Piotr Krawczyk, 10. Lukas Podolski.

FC Basel 1893: 13. Mirko Salvi - 5. Michael Lang (46 Marvin Akahomen), 26. Adrian Leon Barišić (60 Roméo Beney), 3. Nicolas Vouilloz (60 Dominik Schmid) - 27. Kevin Rüegg (46 Juan Gauto), 34. Taulant Xhaka (60 Arnau Comas), 22. Léo Leroy (60 Leon Avdullahu), 14. Bradley Fink (60 Dion Kacuri), 38. Axel Kayombo (60 Jonas Adjetey), 30. Anton Kade (60 Benjamin Kololli) - 9. Thierno Barry (60 Albian Ajeti).

sędziował: Stefan Gamper (Tyrol).

Górnik Zabrze przegrał 1-2 (0-0) w meczu sparingowym rozegranym w Austrii z FC Basel 1893 - ósmą drużyną szwajcarskiej ekstraklasy.

źródło: własne

Dodano: 6 lipca 2024, 16:46:07

Kolejarze - 6 lipca 2024, 16:49:19 - *.22.21.124.ipv4.supernova.orange.pl
Szkoda gola w końcówce bo mecz na remis, momentami Górnik lepszy. Minimalna Przegrana z Basel z klubem lepszym niż nasza liga nie ma wstydu.

Kongo - 6 lipca 2024, 16:50:01 - *.49.46.78.ipv4.supernova.orange.pl
Kolejarze@ nie jesteś na bieżąco, Basel był lepszy niż ta liga ale to lata temu, teraz nie jest.

valbon7 - 6 lipca 2024, 16:51:08 - *.146.125.119.mobile.internet.t-mobile.pl