Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

6 lipca 2024, 16:00 - Busko Zdrój (Stadion Miejski)
Raków Częstochowa 0-0 Maccabi Tel Awiw

Raków Częstochowa: (skład wyjściowy) Kacper Trelowski - Fran Tudor, Kamil Pestka, Matej Rodin - Péter Baráth, Gustav Berggren, Ben Lederman, Jean Carlos Silva - Adriano Amorim, Bartosz Nowak, Ante Crnac.

Maccabi Tel Awiw: 90. Roi Mishpati (63 Ofek Melika) - 2. Avishay Cohen, 5. Idan Nachmias (46 Matan Baltaxa), 13. Raz Shlomo (63 Adir Cordova), 27. Ofir Davidzada (63 Shahar Rosen), 14. Joris Van Overeem (63 Nadav Niddam), 16. Gabi Kanichowsky (63 Roy Nawi), 42. Dor Peretz (63 Ido Oli, 80 Matan Hozez), 38. Bar Lin (63 Ori Azo, 80 Younes Melda), 20. Henry Addo (63 Yonatan Cohen), 34. Sayed Abu Farkhi (46 Eran Zahavi).

Mecz bez udziału publiczności.

W meczu sparingowym Raków Częstochowa zremisował 0-0 z Maccabi Tel Awiw - mistrzem Izraela i zdobywcą izraelskiego pucharu ligi.

źródło: własne / Maccabi Tel Awiw / Raków Częstochowa

Dodano: 6 lipca 2024, 17:49:12

Slaby - 6 lipca 2024, 17:51:37 - *.214.217.48
Nie bylo transmisji na Rakow Youtube. Nic nie wiadomo. Szkoda.

Lukasz - 6 lipca 2024, 17:54:27 - *.dynamic.chello.pl
Maccabi to by zjadło naszą ligę. Liga mistrzów, puchary, świetni drodzy zawodnicy. Jeśli ktoś miał ich zatrzymać, to tylko Wielki Raków.

Mojo - 6 lipca 2024, 17:55:58 - *.214.217.48
Sklad Rakowa?

heh - 6 lipca 2024, 17:57:42 - *.106.129.155
Raków 8 strzałów w tym 2 celne a Maccabi 11 strzałów w tym 3 celne. w rożnych 4-4 i 2 żółte dla Maccabi .

??? - 6 lipca 2024, 18:09:06 - *.centertel.pl
Po co gracie z azjatami, a w ogóle kto im wydał wizy?

BI - 6 lipca 2024, 18:35:52 - *.10.207.213
Łączna wartość piłkarzy Maccabi raptem 30% większa od Jagiellonii.

Tomek - 6 lipca 2024, 21:28:35 - *.146.144.17.mobile.internet.t-mobile.pl
A Szwarga dalej doi Świerczewskiego. Zrujnował Raków Częstochowa. Przegrał wszystko co było do przegrania.

gady - 6 lipca 2024, 22:42:49 - *.net.autocom.pl
czyżby się już tu przenieśli co drugi mecz sparingowy to mecz hańby z kim się mieszacie wg mnie powinno się takie kluby bojkotować

Darek - 6 lipca 2024, 23:49:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Tomek - zwłaszcza awans do fazy grupowej Ligi Europy, w 3 miesiące zrobił więcej niż Papszun w 3 lata jeśli patrzeć tylko na grę w Europie

wallaby48 - 7 lipca 2024, 0:19:56 - *.178.50.231
do Mordercy, widze ze Zydow w Polsce nie ma,
a antySemitizm istnieje. Ile Zydow to zamordowales?

wallaby48 - 7 lipca 2024, 0:25:26 - *.178.50.231
do ??? , Jezus tez byz z Azji, idioto.
do gady ,zamnkni pysk chcesz bojkotowac nie chodz na mecze, albo dolacz sie do Hamas.AM YISRAEL CHAI.

adi13 - 7 lipca 2024, 0:53:09 - *.109.150.141
Ale Wy jesteście poje...to tylko sparing w meczu o coś nie istniejecie taka prawda...

Tytus - 7 lipca 2024, 10:00:09 - *.static.ip.netia.com.pl
Co ten niszczyciel Rakowa Szwarga robi jeszcze na ławce Rakowa?

Tytus - 7 lipca 2024, 10:15:47 - *.static.ip.netia.com.pl

Tytus - 7 lipca 2024, 10:34:13 - *.static.ip.netia.com.pl

Tytus - 7 lipca 2024, 10:38:38 - *.static.ip.netia.com.pl

nie judź - 7 lipca 2024, 11:49:14 - *.home.aster.pl
@walley koń wiadomo kim jesteś więc wracaj skąd się przywlekleś wszyscy wiedzą jak jest a karle chcesz na siłę zaklamac rzeczywistość

Do szefa s - 7 lipca 2024, 16:08:53 - *.146.112.229.mobile.internet.t-mobile.pl
Co Wy wyprawiacie, sparing drużyny ekstraklasy sędziuje.... obserwator. To my już nie mamy sędziów? PANIE TOMASZU przecież sedzia musi mieć zgodę na sędziowanie

Brunatny - 8 lipca 2024, 9:35:02 - *.sparks
Lepiej miec 11 bramkarzy niz 1 napastnika i Rakow w to idzie.Wielu kibicow w Częstochowie wierzy w Papszuna ze 9n to pouklada,a ja wam mowie nie.