22 czerwca 2024, 11:30 - Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 0-1 Puszcza Niepołomice
Thiago 73

Ruch Chorzów: 1. Jakub Szymański (46, 32. Marcel Potoczny) - 20. Szymon Szymański (78, 23. Kamil Mroziński), 4. Przemysław Szur (62, 25. Krzysztof Przydacz), 21. Maciej Sadlok (62, 15. Martin Konczkowski) - 11. Tomasz Wójtowicz (78, 77. Marcel Wawrzyniuk), 16. Kamil Lipiński (78, 17. Daniel Myśliwiec), 10. Filip Starzyński, 24. Bartłomiej Barański (46, 33. Mike Huras), 7. Miłosz Kozak (73, 22. Jakub Sobeczko), 13. Łukasz Moneta (73, 97. Szymon Bąk) - 95. Daniel Szczepan (73, 99. Ksawery Kwiatkowski).

Puszcza Niepołomice: 99. Kewin Komar (46, 48. Michał Perchel) - 17. Dawid Szymonowicz, 5. Orest Tiahło, 8. zawodnik testowany, 45. Michal Sipľak - 10. Hubert Tomalski, 16. Michał Walski, 14. Jakub Serafin, 25. Mateusz Radecki, 11. Mateusz Cholewiak - 9. Artur Siemaszko. Grali także: Patryk Kieliś, Filip Zając, Łukasz Sołowiej, Thiago, Jakub Stec, Bartłomiej Poczobut, Wojciech Hajda, Filip Gil, Igor Pieprzyca, Adam Sendor, zawodnicy testowani.

sędziował: Mariusz Goriwoda (Zabrze).

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Chorzowie Ruch przegrał z Puszczą Niepołomice 0-1 (0-0).

W drużynie Ruchu zagrali m.in. Kamil Lipiński, Kamil Mroziński, Daniel Myśliwiec, Jakub Sobeczko oraz Szymon Bąk z drużyny rezerw. W Puszczy wystąpili m.in. Mateusz Radecki (ostatnio GKS Tychy) i Orest Tiahło (SK Hanácká Slavia Kroměříž).

Kazik - 22 czerwca 2024, 13:20:52 - *.piekary.net
Duża przewaga Ruchu, Puszcza przez większość meczu nie wychodziła z własnej połowy. Zabrakło skuteczności. Parę wzmocnień i awans raczej powinien być formalnością.

Xoz - 22 czerwca 2024, 13:23:54 - *.centertel.pl
Kazik, Ty napewno ten mecz oglądałeś? Obie drużyny miały okazje, ruch nawet miał ich więcej ale gadanie że puszcza nie wychodziła z połowy to trochę przesada,grali to co zawsze, ukuli raz i wygrali, piona

LP+GZ - 22 czerwca 2024, 14:17:43 - *.49.169.3.ipv4.supernova.orange.pl
To że Ruch miał szansę zapuszcza to nic nie znaczy, jak Puszcza gra każdy wie strzeliła i wygrała. Ruch jest za słaby na eklase.

GS - 22 czerwca 2024, 14:49:48 - *.ptr.as35518.net
Puszcza moze miala ze dwie okazje. Przez wiekszosc meczu nie wyszla nawet ze swojego pola karnego. Byly momenty, ze dwie formacje schowane za 16m.

Obserwato - 22 czerwca 2024, 15:08:15 - *.fiberway.pl
Mecz sparingowy co tu komentowac.Rotacja ogromna w składach.Wynik bez znaczenia.Testy nowych zawodników na tym etapie.Usłyszałem od komentatora że Ruch sprzedal blisko 3 tys. karnetów.Przyzwoita ilosc.Do sezonu jeszcze 1 miesiąc.

Cwajka - 22 czerwca 2024, 15:17:03 - *.play-internet.pl
Grali juz na nowym stadionie. Przeca michałek obiecał

Ech... - 22 czerwca 2024, 15:19:21 - *.77.189.pool.telefonica.de
Jak zawsze Ruch ma problem ze skutecznoscia, a zarzad zamiast szukac bramkostrzelnego napastnika to wzmacnia obrone. W tym zarzadzie Ruchu to tegie glowy pracuja. Nie ma co.

IlonaLatos - 22 czerwca 2024, 16:29:14 - *.42.98.224
Michałek pamnyntej capie jak Łukasz wylezie z Cherestu mosz po zymbach.
Było godami ano jo byda prezesem abo miotłeś dać Leonowi Swaczynie !!!

Marek - 22 czerwca 2024, 16:41:29 - *.199.171.247 (*.34.245.119)
Co 3 miesiace pan prezydent bedzie przelewal po 3 mln na Ruch - kasa z miasta szeroko bedzie plynac hehe

Ks - 23 czerwca 2024, 10:04:16 - *.mtm-info.pl