Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

7 lipca 2024, 17:05 - Kraków (Stadion Miejski Hutnik Kraków)
Hutnik Kraków 1-2 Garbarnia Kraków
Michał Głogowski 32 - zawodnik testowany 22, Oskar Wielecki 34

Hutnik Kraków: (skład wyjściowy) Damian Hoyo-Kowalski - zawodnik testowany, Kamil Głogowski, Daniel Hoyo-Kowalski, Krystian Stodulski - Marcel Górski, Marcin Budziński, Krzysztof Świątek, Szymon Salamon, Michał Głogowski - Mateusz Sowiński.

Garbarnia Kraków: Mateusz Bartusik (Kacper Hamulewicz) - Oskar Wielecki, Mateusz Kardas, zawodnik testowany, Bartosz Kutrzeba - Danyło Bojko, Michał Opalski, zawodnik testowany, Kacper Durda, Aleksander Paczka - Bartosz Seweryn. Grali także: Michał Hajduk, Maciej Wojtaszek, Tymofij Chodyriew, Kacper Nieckula, Stepan Usaczow, Maciej Kasia, Wojciech Pliszka, Adam Habas, Jan Rojek, zawodnik testowany.

W 25. minucie Krzysztof Świątek (Hutnik) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

W towarzyskim meczu, w którym pożegnano odchodzącego z Hutnika Kraków Krzysztofa Świątka, drugoligowiec przegrał z trzecioligową Garbarnią Kraków 1-2 (1-2).

W Hutniku zagrał Szymon Salamon ze Stali Rzeszów.

źródło: własne / Hutnik Kraków / Gazeta Krakowska / lovekrakow.pl

Dodano: 7 lipca 2024, 18:52:51

Steffen - 7 lipca 2024, 18:55:23 - *.184.255.169.ipv4.supernova.orange.pl
No i super.
Może i nie każdy to powie, ale to Garbarnia rządzi w Krakowie.

Obserwator - 7 lipca 2024, 19:15:45 - *.fiberway.pl
Pozdrowienia od kibiców Puszczy dla Garbarni.

Gumior - 7 lipca 2024, 19:22:34 - *.opera-mini.net (*.64.44.15)
Przy takim kursie to i porażka jest słodka 😊

MMc - 7 lipca 2024, 20:17:08 - *.22.36.235.ipv4.supernova.orange.pl
rozumiem że od teraz numer 7 zostanie zastrzeżony w HKS?

PALAMINO - 7 lipca 2024, 20:24:43 - *.dynamic.mm.pl
A gdzie skład Garbarzy ?
Strzelcy bramek dla Garbarni ?
Jaja jakieś.

Guido - 7 lipca 2024, 20:41:16 - *.play-internet.pl
No i pożegnała Garbarnia Świątka jak Hiszpania Kroosa.

Marynarz - 7 lipca 2024, 22:04:13 - *.play-internet.pl
Więcej Tituli po stronie Garbarni . Hutnik to taka wawelska mistyfikacja

dggg - 7 lipca 2024, 22:46:01 - *.internetia.net.pl
będziecie płakać za Boblą

Gicior - 7 lipca 2024, 23:37:02 - *.centertel.pl
Już płaczemy.... Skończcie z tym Boblą. Jakby został to dziś pewnie Hutnik by grał w 3 lidze bo remisy by nie dały utrzymania. Zresztą gdzie jest dziś Bobla? Na asystenturze w Sosnowcu czyli tam gdzie jego miejsce.
Jak tiki taka Musiała przyniesie opłakany skutek to w połowie rundy znów szukanie strażaka i rewolucja w składzie.....

xpawelcm - 7 lipca 2024, 23:39:35 - *.play-internet.pl