Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

3 lipca 2024, 16:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Lech Poznań 2-0 FC Baník Ostrawa
Jakub Antczak 50, Mikael Ishak 71

Lech Poznań: (I połowa) 41. Bartosz Mrozek - 2. Joel Pereira, 15. Michał Gurgul, 16. Antonio Milić, 5. Elias Andersson - 21. Dino Hotić, 6. Jesper Karlström, 7. Afonso Sousa, 10. Filip Marchwiński, 11. Kristoffer Velde - 17. Filip Szymczak. (II połowa) 35. Filip Bednarek - 44. Alan Czerwiński, 90. Wojciech Mońka, 55. Maksymilian Pingot, 28. Filip Borowski - 50. Adriel Ba Loua, 22. Radosław Murawski, 43. Antoni Kozubal, 74. Jakub Antczak, 8. Ali Gholizadeh - 9. Mikael Ishak.

FC Baník Ostrawa: 35. Jakub Markovič - 24. Jan Juroška (46 Michal Fukala), Michal Frydrych, Karel Pojezný, 15. Patrick Kpozo - 14. Radim Šudák (60, 24. Jan Juroška), 21. Jiří Klíma (68, 33. Erik Prekop), 18. Nogha, 13. Samuel Grygar, 11. Eldar Šehić - 33. Erik Prekop (46 Abdullahi Tanko).

żółte kartki: Sousa - Juroška, Kpozo.

W meczu sparingowym rozegranym w Opalenicy Lech Poznań wygrał 2-0 (0-0) z FC Baník Ostrawa - czwartą drużyną czeskiej ekstraklasy.

W Baniku zagrał m.in. Michal Frydrych (kiedyś Wisła Kraków), natomiast trenerem zespołu z Ostrawy jest Pavel Hapal (w przeszłości Zagłębie Lubin).

źródło: własne / Lech Poznań / FC Baník Ostrawa

Dodano: 3 lipca 2024, 17:44:28

Kolejarze - 3 lipca 2024, 17:47:36 - *.7.22.88.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Lech, solidne zwycięstwo z Banikiem z ligi mocniejszej niż nasza co widać po sparingach innych klubów z czeskimi. Na duży plus gra Lecha ale razi nieskuteczność zwłaszcza Ishak bo powinien mieć hattricku. Brawo młodzi Antczak i Kozubal.

SzybkiMiet - 3 lipca 2024, 17:52:12 - *.dynamic.inetia.pl
Jak tam Golizadek?

SzybkiMiet - 3 lipca 2024, 17:53:21 - *.dynamic.inetia.pl

@miet - 3 lipca 2024, 18:01:27 - *.7.23.176.ipv4.supernova.orange.pl
Asysta przy pierwszym golu ogólnie dobry mecz tylko że dwa razy stracił piłkę.

hmm - 3 lipca 2024, 18:09:21 - *.unknown.vectranet.pl
Bedzie robil ktos zestawienie zwyciestwa-remis-porazka polskich klubow z zagranicznymi rywalami w meczach towarzyskich??

kuna - 3 lipca 2024, 19:35:14 - *.free.aero2.net.pl
czy ktos mi napisze jakie jest sens robic zestawienie meczow sparingowych>?

borsuk - 3 lipca 2024, 19:53:49 - *.centertel.pl
18. Nogha.
Jedna?

andy - 3 lipca 2024, 23:20:10 - *.icpnet.pl
To były rezerwy Banika. Pierwszy zespół Banika grał o 18:00 z Dundee United FC na głównej płycie Remes przy hotelu!!!

Opa - 3 lipca 2024, 23:53:42 - *.play-internet.pl
Lech to słaby zespół

MartinMix - 4 lipca 2024, 9:05:48 - *.225.207.68 (*.234.164.126)
andy: ja już to wczoraj pisałem, ale mój komentarz z jakiegoś powodu został usunięty.
Banik zagrał w tym meczu bez większości swoich najlepszych zawodników i w sumie wygrana lecha to nie jest wielkie osiągnięcie.

@martin - 4 lipca 2024, 11:11:01 - *.22.78.251.ipv4.supernova.orange.pl
To samo można powiedzieć o legii z Botosani raz że zespół który ledwo obronił się po spadku, dwa rezerwowy skład a to była jedyna wygrana legii w Austrii.

MartinMix - 4 lipca 2024, 11:55:06 - *.atman.pl
Tylko, że to ty się chwalisz wygraną lecha nad drużyną "z silniejszej ligi niż polska", więc co tu wyjzedzasz z meczami Legii?

@martin - 4 lipca 2024, 12:18:26 - *.49.168.206.ipv4.supernova.orange.pl
No bo liga czeska jest silniejsza od polskiej, więc nie wiem w czym masz problem. Dla porównania Śląsk przegrał z Slavią 0-2. To jak zwykle słoiki swoich kompleksach próbują umniejszać wszystko co związane z Lechem.

MartinMix - 4 lipca 2024, 16:58:49 - *.warszawa.vectranet.pl
Człowieku, czy ty czytasz co wypisujesz?
"solidne zwycięstwo z Banikiem z ligi mocniejszej niż nasza" - nie! lech miałby solidne zwycięstwo z Banikiem z ligi mocniejszej niż nasza, gdyby grał z podstawowym składem tej drużyny! rozumiesz?

Morell - 4 lipca 2024, 17:46:44 - *.dynamic.chello.pl