Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2023/2024 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

22 czerwca 2024, 16:35 - Czeladź (Stadion im. Józefa Pawełczyka)
CKS Czeladź (2) 0-7 Zagłębie Sosnowiec
Kamil Biliński 8, Łukasz Uchnast 40, Bartosz Martosz 44, Bartosz Snopczyński 47, 72, zawodnik testowany 62, 80

CKS Czeladź (2): 1. Paweł Pisarek - 6. Bartosz Nowak, 3. Kamil Leszczyński, 8. Kamil Bochenek, 20. Maciej Olczak - 16. Bartosz Derlatka, 11. Błażej Madejczyk (46, 13. Amadeusz Osiński), 18. Maciej Kruczek (67, 2. Krystian Kurasz), 7. Jakub Nawrot (46, 19. Bartosz Miś) - Jakub Kulig, 14. Oskar Śmiałkowski (60, 21. Patryk Leszczyński).

Zagłębie Sosnowiec: (I połowa) 33. Mateusz Kos - 20. Patryk Caliński (22, 4. Aleksander Piątek), 6. Andrzej Niewulis, 13. Artem Suchoćkyj - 27. Bartosz Boruń (37, 14. John Makowiecki), 19. Mateusz Duda, 10. Patryk Mularczyk, 7. Łukasz Uchnast, 18. zawodnik testowany - 29. Bartosz Martosz, 9. Kamil Biliński. (II połowa) 87. Kacper Siuta - 21. Bartosz Chęciński, 4. Aleksander Piątek, 23. Hubert Matynia - 14. John Makowiecki, 15. Miłosz Pawlusiński, 16. zawodnik testowany, 8. Adrian Troć, 5. Kamil Lipka - 17. Konrad Wrzesiński, 11. Bartosz Snopczyński.

W 28. minucie Kamil Biliński (Zagłębie) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Pisarek obronił).

W meczu towarzyskim Zagłębie Sosnowiec wygrało 7-0 (3-0) z występującym w klasie okręgowej CKS-em Czeladź. Spotkanie zostało rozegrane z okazji 100-lecia powstania CKS-u.

W Zagłębiu zagrali m.in. John Makowiecki (ostatnio Kotwica Kołobrzeg) i Miłosz Pawlusiński (ostatnio Lechia Tomaszów Mazowiecki).

źródło: własne / 100% Zagłębie Sosnowiec / Zagłębie Sosnowiec

Dodano: 22 czerwca 2024, 18:18:52

Sosnowicza - 22 czerwca 2024, 18:39:56 - *.204.109.108.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo. Niezły prognostyk przed liga. Skoro wygrywamy 7-0 to jest potencjał na bramkostrzelny zespół co przełoży się mam nadzieję na awans

ZS katowic - 22 czerwca 2024, 19:41:05 - *.182.206.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Łooooo nie pamiętam kiedy tyle bramek strzelili nawet w sparingu. Kiedyś w okręgówce wygrali i też strzelili ok. 7 bramek w tym Boguś Sierżęga strzelił 5 ale to było ze 30 lat temu

Mark - 22 czerwca 2024, 19:45:40 - *.centertel.pl
Ktoś coś wie co to za zawodnik testowany przez Zagłębie co zdobył bramki?

FortArt - 22 czerwca 2024, 20:43:50 - *.204.1.90.mobile.internet.t-mobile.pl
Redakcjo, to (2) w nazwie nie ma żadnego sensu. Nie ma jej przy Pogoni, ŁKSie, Widzewie, Polonii.

Elektor - 22 czerwca 2024, 21:36:07 - *.play-internet.pl
@Mark testowany, który walnął 2 gole to Maksymilian Paszkowski z Opola. Młody chłopak (19 lat), ale nigdzie jeszcze żadnej szansy nie dostał. Może w Sosnowcu?

Mlody - 22 czerwca 2024, 22:27:41 - *.176.3.pool.telefonica.de
A co z Joelem Valencia wogule on został w Zagłębiu ma jakąś kontuzję

a - 23 czerwca 2024, 1:50:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
(M)CKS Czeladź to był kiedyś solidny III-ligowiec (wg starego nazewnictwa).

wolf - 23 czerwca 2024, 10:26:50 - *.134.191.255
Dla kogo John, dla tego John, a dla mnie Jaśko.

elo - 23 czerwca 2024, 13:08:16 - *.dynamic.chello.pl
A co sie dzieje z Dawidem Ryndakiem?

gks23 - 23 czerwca 2024, 18:28:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Może miejsce Zagłębia jest w tej klasie rozgrywkowej co CKS Czeladż. Niektórzy już widzą awans po wygranej z CKS. Mnie cieszy jedna sprawa a mianowicie powrót syna Pan Prezydenta do macierzy i tu upatruje awans bo to grajek wysokiego formatu. Tylko patrzeć jak zostanie podpisany nowy kontrakt z tą gwiazdą futbolu. Ludzie, litości tam się nic nie zmienia na lepsze, układy i tylko układy to domena tego klubu. Nawet Kurdziel szybko się tego nauczył i ściąga swoje konie.

Mlody - 23 czerwca 2024, 21:10:10 - *.176.3.pool.telefonica.de
Jestem ciekaw po co?? Takie grajki jak wrzesiński czy calinski grają skoro i tak mają odejść z klubu?? Nieporozumienie jakieś. Co z Valencia czy Ryndakiem którzy niby dalej są w klubie??

Mark - 24 czerwca 2024, 0:26:43 - *.centertel.pl
@Elektor. Dzięki za pomoc.Pozdrawiam

Zbigniew - 24 czerwca 2024, 10:16:17 - *.play-internet.pl
synalka ściągnął nieudacznik, bo etat z UM miasta Sosnowca, by przepadł!, a tak - ważne by zajmował miejsce jak kulawy Lewandowski na ME. Wstyd Chęcińscy!.

x26 - 24 czerwca 2024, 15:59:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ryndak jak Stoch, Żyła czy Kubacki wiecznie żywy.