.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.
Puchar UEFA kobiet 2008/2009
|
I faza grupowa
|
|
Grupa A1
|
|
Kolejka 1 - 4 września
|
|
(Losowanie - 3 lipca 2008, 10:00 - Nyon) |
|
1.FC Femina Budapeszt |
3-1 |
KÍ Klaksvík |
|
|
|
Szawle |
|
Zwiezda-2005 Perm |
8-0 |
Gintra-Universitetas Szawle |
|
|
|
Szawle |
Kolejka 2 - 6 września
|
|
Zwiezda-2005 Perm |
8-0 |
KÍ Klaksvík |
|
|
|
Szawle |
|
Gintra-Universitetas Szawle |
2-0 |
1.FC Femina Budapeszt |
|
|
|
Szawle |
Kolejka 3 - 9 września
|
|
1.FC Femina Budapeszt |
0-1 |
Zwiezda-2005 Perm |
|
|
|
Szawle |
|
KÍ Klaksvík |
2-2 |
Gintra-Universitetas Szawle |
|
|
|
Szawle |
Grupa A1
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Zwiezda-2005 Perm |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
17-0 |
2 |
0 |
0 |
16-0 |
1 |
0 |
0 |
1-0 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Gintra-Universitetas Szawle |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
4-10 |
1 |
0 |
0 |
2-0 |
0 |
1 |
1 |
2-10 |
|
|
|
|
|
|
3. |
1.FC Femina Budapeszt |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
3-4 |
1 |
0 |
1 |
3-2 |
0 |
0 |
1 |
0-2 |
|
|
|
|
|
|
4. |
KÍ Klaksvík |
3 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3-13 |
0 |
1 |
0 |
2-2 |
0 |
0 |
2 |
1-11 |
|
|
|
|
|
|
Grupa A2
|
|
Kolejka 1 - 4 września
|
|
(Losowanie - 3 lipca 2008, 10:00 - Nyon) |
|
AZ (Alkmaar) |
1-1 |
Glasgow City LFC |
|
|
|
Nisz |
|
ŽFK Masinac-Classic Niš |
15-1 |
Narta Chișinău |
|
|
|
Nisz |
Kolejka 2 - 6 września
|
|
Narta Chișinău |
0-7 |
AZ (Alkmaar) |
|
|
|
Nisz |
|
ŽFK Masinac-Classic Niš |
0-4 |
Glasgow City LFC |
|
|
|
Nisz |
Kolejka 3 - 9 września
|
|
AZ (Alkmaar) |
4-1 |
ŽFK Masinac-Classic Niš |
|
|
|
Nisz |
|
Glasgow City LFC |
11-0 |
Narta Chișinău |
|
|
|
Nisz |
Grupa A2
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Glasgow City LFC |
3 |
7 |
2 |
1 |
0 |
16-1 |
1 |
0 |
0 |
11-0 |
1 |
1 |
0 |
5-1 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
2. |
AZ (Alkmaar) |
3 |
7 |
2 |
1 |
0 |
12-2 |
1 |
1 |
0 |
5-2 |
1 |
0 |
0 |
7-0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
3. |
ŽFK Masinac-Classic Niš |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
16-9 |
1 |
0 |
1 |
15-5 |
0 |
0 |
1 |
1-4 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Narta Chișinău |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
1-33 |
0 |
0 |
1 |
0-7 |
0 |
0 |
2 |
1-26 |
|
|
|
|
|
|
Grupa A3
|
|
Kolejka 1 - 4 września
|
|
(Losowanie - 3 lipca 2008, 10:00 - Nyon) |
|
AC Sparta Praga |
3-0 |
KVK Tienen |
|
|
|
Strumica |
|
Levante UD |
9-0 |
ŽFK Šḱiponjat Hasanbeg (Skopje) |
|
|
|
Strumica |
Kolejka 2 - 6 września
|
|
AC Sparta Praga |
9-0 |
ŽFK Šḱiponjat Hasanbeg (Skopje) |
|
|
|
Strumica |
|
KVK Tienen |
2-9 |
Levante UD |
|
|
|
Strumica |
Kolejka 3 - 9 września
|
|
Levante UD |
0-0 |
AC Sparta Praga |
|
|
|
Strumica |
|
ŽFK Šḱiponjat Hasanbeg (Skopje) |
2-8 |
KVK Tienen |
|
|
|
Strumica |
Grupa A3
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Levante UD |
3 |
7 |
2 |
1 |
0 |
18-2 |
1 |
1 |
0 |
9-0 |
1 |
0 |
0 |
9-2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0-0 |
2. |
AC Sparta Praga |
3 |
7 |
2 |
1 |
0 |
12-0 |
2 |
0 |
0 |
12-0 |
0 |
1 |
0 |
0-0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0-0 |
3. |
KVK Tienen |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
10-14 |
0 |
0 |
1 |
2-9 |
1 |
0 |
1 |
8-5 |
|
|
|
|
|
|
4. |
ŽFK Šḱiponjat Hasanbeg (Skopje) |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
2-26 |
0 |
0 |
1 |
2-8 |
0 |
0 |
2 |
0-18 |
|
|
|
|
|
|
Grupa A4
|
|
Kolejka 1 - 4 września
|
|
(Losowanie - 3 lipca 2008, 10:00 - Nyon) |
|
Røa IL |
2-0 |
FC Honka |
|
|
|
Oslo / Iweria Chaszuri (Gruzja) wycofała się przed rozpoczęciem turnieju |
Kolejka 2 - 6 września
|
|
FC Honka |
6-0 |
NSA Sofia |
|
|
|
Oslo / Iweria Chaszuri (Gruzja) wycofała się przed rozpoczęciem turnieju |
Kolejka 3 - 9 września
|
|
NSA Sofia |
0-7 |
Røa IL |
|
8 września |
|
Oslo / Iweria Chaszuri (Gruzja) wycofała się przed rozpoczęciem turnieju |
Grupa A4
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Røa IL |
2 |
6 |
2 |
0 |
0 |
9-0 |
1 |
0 |
0 |
2-0 |
1 |
0 |
0 |
7-0 |
|
|
|
|
|
|
2. |
FC Honka |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
6-2 |
1 |
0 |
0 |
6-0 |
0 |
0 |
1 |
0-2 |
|
|
|
|
|
|
3. |
NSA Sofia |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0-13 |
0 |
0 |
1 |
0-7 |
0 |
0 |
1 |
0-6 |
|
|
|
|
|
|
Grupa A5
|
|
Kolejka 1 - 4 września
|
|
(Losowanie - 3 lipca 2008, 10:00 - Nyon) |
|
Valur (Reykjavík) |
8-1 |
Cardiff City LFC |
|
|
|
Šaľa |
|
Maccabi Holon |
1-1 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Šaľa |
Kolejka 2 - 6 września
|
|
Valur (Reykjavík) |
6-2 |
Slovan Duslo Šaľa |
|
|
|
Šaľa |
|
Cardiff City LFC |
1-2 |
Maccabi Holon |
|
|
|
Šaľa |
Kolejka 3 - 9 września
|
|
Maccabi Holon |
0-9 |
Valur (Reykjavík) |
|
|
|
Trnawa |
|
Slovan Duslo Šaľa |
0-0 |
Cardiff City LFC |
|
|
|
Šaľa |
Grupa A5
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Valur (Reykjavík) |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
23-3 |
2 |
0 |
0 |
14-3 |
1 |
0 |
0 |
9-0 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Maccabi Holon |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
3-11 |
0 |
1 |
1 |
1-10 |
1 |
0 |
0 |
2-1 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Slovan Duslo Šaľa |
3 |
2 |
0 |
2 |
1 |
3-7 |
0 |
1 |
0 |
0-0 |
0 |
1 |
1 |
3-7 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Cardiff City LFC |
3 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2-10 |
0 |
0 |
1 |
1-2 |
0 |
1 |
1 |
1-8 |
|
|
|
|
|
|
Grupa A6
|
|
Kolejka 1 - 4 września
|
|
(Losowanie - 3 lipca 2008, 10:00 - Nyon) |
|
Ałma-KTŻ Ałmaty |
3-1 |
ŽNK Osijek |
|
|
|
Osijek |
|
CFF Clujana Cluj-Napoca |
6-0 |
Glentoran Belfast United |
|
|
|
Osijek |
Kolejka 2 - 6 września
|
|
Ałma-KTŻ Ałmaty |
8-0 |
Glentoran Belfast United |
|
|
|
Osijek |
|
ŽNK Osijek |
1-3 |
CFF Clujana Cluj-Napoca |
|
|
|
Osijek |
Kolejka 3 - 9 września
|
|
CFF Clujana Cluj-Napoca |
1-3 |
Ałma-KTŻ Ałmaty |
|
|
|
Vinkovci |
|
Glentoran Belfast United |
1-1 |
ŽNK Osijek |
|
|
|
Osijek |
Grupa A6
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Ałma-KTŻ Ałmaty |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
14-2 |
2 |
0 |
0 |
11-1 |
1 |
0 |
0 |
3-1 |
|
|
|
|
|
|
2. |
CFF Clujana Cluj-Napoca |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
10-4 |
1 |
0 |
1 |
7-3 |
1 |
0 |
0 |
3-1 |
|
|
|
|
|
|
3. |
ŽNK Osijek |
3 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3-7 |
0 |
0 |
1 |
1-3 |
0 |
1 |
1 |
2-4 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
4. |
Glentoran Belfast United |
3 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1-15 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
0 |
0 |
2 |
0-14 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
Grupa A7
|
|
Kolejka 1 - 4 września
|
|
(Losowanie - 3 lipca 2008, 10:00 - Nyon) |
|
SU 1° de Dezembro |
7-1 |
Vámos Idalíou |
|
|
|
Neulengbach |
|
SV Neulengbach |
6-0 |
ŽNK Krka Novo Mesto |
|
|
|
Neulengbach |
Kolejka 2 - 6 września
|
|
ŽNK Krka Novo Mesto |
1-1 |
SU 1° de Dezembro |
|
|
|
Neulengbach |
|
SV Neulengbach |
8-0 |
Vámos Idalíou |
|
|
|
Neulengbach |
Kolejka 3 - 9 września
|
|
SU 1° de Dezembro |
0-4 |
SV Neulengbach |
|
|
|
Neulengbach |
|
Vámos Idalíou |
0-9 |
ŽNK Krka Novo Mesto |
|
|
|
Sankt Pölten |
Grupa A7
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
SV Neulengbach |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
18-0 |
2 |
0 |
0 |
14-0 |
1 |
0 |
0 |
4-0 |
|
|
|
|
|
|
2. |
ŽNK Krka Novo Mesto |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
10-7 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
1 |
0 |
1 |
9-6 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
3. |
SU 1° de Dezembro |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
8-6 |
1 |
0 |
1 |
7-5 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
4. |
Vámos Idalíou |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
1-24 |
0 |
0 |
1 |
0-9 |
0 |
0 |
2 |
1-15 |
|
|
|
|
|
|
Grupa A8
|
|
Kolejka 1 - 4 września
|
|
(Losowanie - 3 lipca 2008, 10:00 - Nyon) |
|
PAOK |
3-0 |
FC Levadia Tallin |
|
|
|
Wrocław |
|
AZS Wrocław |
0-1 |
Naftochimik Kałusz |
|
|
|
Wrocław |
Kolejka 2 - 6 września
|
|
AZS Wrocław |
4-0 |
FC Levadia Tallin |
|
|
|
Wrocław |
|
Naftochimik Kałusz |
1-0 |
PAOK |
|
|
|
Wrocław |
Kolejka 3 - 9 września
|
|
PAOK |
0-4 |
AZS Wrocław |
|
|
|
Wrocław |
|
FC Levadia Tallin |
1-2 |
Naftochimik Kałusz |
|
|
|
Wrocław |
Grupa A8
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Naftochimik Kałusz |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
4-1 |
1 |
0 |
0 |
1-0 |
2 |
0 |
0 |
3-1 |
|
|
|
|
|
|
2. |
AZS Wrocław |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
8-1 |
1 |
0 |
1 |
4-1 |
1 |
0 |
0 |
4-0 |
|
|
|
|
|
|
3. |
PAOK |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
3-5 |
1 |
0 |
1 |
3-4 |
0 |
0 |
1 |
0-1 |
|
|
|
|
|
|
4. |
FC Levadia Tallin |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
1-9 |
0 |
0 |
1 |
1-2 |
0 |
0 |
2 |
0-7 |
|
|
|
|
|
|
Grupa A9
|
|
Kolejka 1 - 4 września
|
|
(Losowanie - 3 lipca 2008, 10:00 - Nyon) |
|
Uniwiersitiet-95 Witebsk |
1-1 |
FC Zürich Frauen |
|
|
|
Sarajewo |
|
SFK 2000 Sarajevo |
0-0 |
Galway & District Ladies League |
|
|
|
Sarajewo |
Kolejka 2 - 6 września
|
|
Uniwiersitiet-95 Witebsk |
0-2 |
Galway & District Ladies League |
|
|
|
Sarajewo |
|
FC Zürich Frauen |
2-3 |
SFK 2000 Sarajevo |
|
|
|
Sarajewo |
Kolejka 3 - 9 września
|
|
SFK 2000 Sarajevo |
1-2 |
Uniwiersitiet-95 Witebsk |
|
|
|
Sarajewo |
|
Galway & District Ladies League |
0-2 |
FC Zürich Frauen |
|
|
|
Sarajewo |
Grupa A9
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
FC Zürich Frauen |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
5-4 |
0 |
0 |
1 |
2-3 |
1 |
1 |
0 |
3-1 |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
5-4 |
2. |
SFK 2000 Sarajevo |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
4-4 |
0 |
1 |
1 |
1-2 |
1 |
0 |
0 |
3-2 |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
4-4 |
3. |
Galway & District Ladies League |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
2-2 |
0 |
0 |
1 |
0-2 |
1 |
1 |
0 |
2-0 |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
2-2 |
4. |
Uniwiersitiet-95 Witebsk |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
3-4 |
0 |
1 |
1 |
1-3 |
1 |
0 |
0 |
2-1 |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
3-4 |
II faza grupowa
|
|
Grupa B1
|
|
Kolejka 1 - 9 października
|
|
1.FFC Frankfurt |
0-1 |
Zwiezda-2005 Perm |
|
|
|
Drammen |
|
Glasgow City LFC |
1-6 |
Røa IL |
|
|
|
Drammen |
Kolejka 2 - 11 października
|
|
1.FFC Frankfurt |
3-1 |
Røa IL |
|
|
|
Drammen |
|
Zwiezda-2005 Perm |
1-0 |
Glasgow City LFC |
|
|
|
Drammen |
Kolejka 3 - 14 października
|
|
Glasgow City LFC |
1-3 |
1.FFC Frankfurt |
|
|
|
Oslo |
|
Røa IL |
1-3 |
Zwiezda-2005 Perm |
|
|
|
Drammen |
Grupa B1
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Zwiezda-2005 Perm |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
5-1 |
1 |
0 |
0 |
1-0 |
2 |
0 |
0 |
4-1 |
|
|
|
|
|
|
2. |
1.FFC Frankfurt |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
6-3 |
1 |
0 |
1 |
3-2 |
1 |
0 |
0 |
3-1 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Røa IL |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
8-7 |
0 |
0 |
1 |
1-3 |
1 |
0 |
1 |
7-4 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Glasgow City LFC |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
2-10 |
0 |
0 |
2 |
2-9 |
0 |
0 |
1 |
0-1 |
|
|
|
|
|
|
Grupa B2
|
|
Kolejka 1 - 9 października
|
|
ASDCF Bardolino |
2-1 |
Ałma-KTŻ Ałmaty |
|
|
|
Umeå |
|
Umeå IK |
5-1 |
Valur (Reykjavík) |
|
|
|
Umeå |
Kolejka 2 - 11 października
|
|
Valur (Reykjavík) |
2-3 |
ASDCF Bardolino |
|
|
|
Umeå |
|
Umeå IK |
6-0 |
Ałma-KTŻ Ałmaty |
|
|
|
Umeå |
Kolejka 3 - 14 października
|
|
Ałma-KTŻ Ałmaty |
0-8 |
Valur (Reykjavík) |
|
|
|
Umeå |
|
ASDCF Bardolino |
0-4 |
Umeå IK |
|
|
|
Umeå |
Grupa B2
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Umeå IK |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
15-1 |
2 |
0 |
0 |
11-1 |
1 |
0 |
0 |
4-0 |
|
|
|
|
|
|
2. |
ASDCF Bardolino |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
5-7 |
1 |
0 |
1 |
2-5 |
1 |
0 |
0 |
3-2 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Valur (Reykjavík) |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
11-8 |
0 |
0 |
1 |
2-3 |
1 |
0 |
1 |
9-5 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Ałma-KTŻ Ałmaty |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
1-16 |
0 |
0 |
1 |
0-8 |
0 |
0 |
2 |
1-8 |
|
|
|
|
|
|
Grupa B3
|
|
Kolejka 1 - 9 października
|
|
Arsenal LFC |
7-2 |
FC Zürich Frauen |
|
|
|
Limonest |
|
Olympique Lyonnais |
8-0 |
SV Neulengbach |
|
|
|
Lyon |
Kolejka 2 - 11 października
|
|
Arsenal LFC |
6-0 |
SV Neulengbach |
|
|
|
Limonest |
|
FC Zürich Frauen |
1-7 |
Olympique Lyonnais |
|
|
|
Lyon |
Kolejka 3 - 14 października
|
|
Olympique Lyonnais |
3-0 |
Arsenal LFC |
|
|
|
Lyon |
|
SV Neulengbach |
5-3 |
FC Zürich Frauen |
|
|
|
Limonest |
Grupa B3
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Olympique Lyonnais |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
18-1 |
2 |
0 |
0 |
11-0 |
1 |
0 |
0 |
7-1 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Arsenal LFC |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
13-5 |
2 |
0 |
0 |
13-2 |
0 |
0 |
1 |
0-3 |
|
|
|
|
|
|
3. |
SV Neulengbach |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
5-17 |
1 |
0 |
0 |
5-3 |
0 |
0 |
2 |
0-14 |
|
|
|
|
|
|
4. |
FC Zürich Frauen |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
6-19 |
0 |
0 |
1 |
1-7 |
0 |
0 |
2 |
5-12 |
|
|
|
|
|
|
Grupa B4
|
|
Kolejka 1 - 9 października
|
|
Brøndbyernes IF |
1-0 |
Levante UD |
|
|
|
Iwano-Frankowsk |
|
FCR 2001 Duisburg |
5-1 |
Naftochimik Kałusz |
|
|
|
Kałusz |
Kolejka 2 - 11 października
|
|
Brøndbyernes IF |
5-1 |
Naftochimik Kałusz |
|
|
|
Kałusz |
|
Levante UD |
0-5 |
FCR 2001 Duisburg |
|
|
|
Iwano-Frankowsk |
Kolejka 3 - 14 października
|
|
FCR 2001 Duisburg |
4-1 |
Brøndbyernes IF |
|
|
|
Iwano-Frankowsk |
|
Naftochimik Kałusz |
1-4 |
Levante UD |
|
|
|
Kałusz |
Grupa B4
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
FCR 2001 Duisburg |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
14-2 |
2 |
0 |
0 |
9-2 |
1 |
0 |
0 |
5-0 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Brøndbyernes IF |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
7-5 |
2 |
0 |
0 |
6-1 |
0 |
0 |
1 |
1-4 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Levante UD |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
4-7 |
0 |
0 |
1 |
0-5 |
1 |
0 |
1 |
4-2 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Naftochimik Kałusz |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
3-14 |
0 |
0 |
1 |
1-4 |
0 |
0 |
2 |
2-10 |
|
|
|
|
|
|
1/4 finału - 5-6 listopada, 12-18 listopada
|
|
1.FFC Frankfurt |
1-3 |
FCR 2001 Duisburg |
|
6 listopada |
|
ASDCF Bardolino |
0-5 |
Olympique Lyonnais |
|
6 listopada |
|
Arsenal LFC |
3-2 |
Umeå IK |
|
6 listopada |
|
Brøndbyernes IF |
2-4 |
Zwiezda-2005 Perm |
|
5 listopada |
|
|
FCR 2001 Duisburg
|
2-0 |
1.FFC Frankfurt |
|
13 listopada |
|
Olympique Lyonnais
|
4-1 |
ASDCF Bardolino |
|
18 listopada |
|
Umeå IK
|
6-0 |
Arsenal LFC |
|
12 listopada |
|
Zwiezda-2005 Perm
|
3-1 |
Brøndbyernes IF |
|
13 listopada |
|
Kazań |
1/2 finału - 28-29 marca, 5 kwietnia
|
|
Olympique Lyonnais |
1-1 |
FCR 2001 Duisburg |
|
28 marca |
|
Zwiezda-2005 Perm |
2-0 |
Umeå IK |
|
29 marca |
|
Kazań |
|
|
FCR 2001 Duisburg
|
3-1 |
Olympique Lyonnais |
|
5 kwietnia |
|
Umeå IK |
2-2 |
Zwiezda-2005 Perm
|
|
5 kwietnia |
Finał - 16 maja, 22 maja
|
|
Zwiezda-2005 Perm |
0-6 |
FCR 2001 Duisburg |
|
16 maja |
|
Kazań |
|
|
FCR 2001 Duisburg
|
1-1 |
Zwiezda-2005 Perm |
|
22 maja |
Autor: Maciej Kusina
|
|