|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.
Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: Biała Podlaska
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Orlęta Łuków |
24 |
61 |
20 |
1 |
3 |
97-29 |
12 |
0 |
0 |
59-11 |
8 |
1 |
3 |
38-18 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Lutnia Piszczac |
24 |
57 |
19 |
0 |
5 |
72-28 |
10 |
0 |
2 |
33-17 |
9 |
0 |
3 |
39-11 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Podlasie II Biała Podlaska |
23 |
56 |
18 |
2 |
3 |
91-14 |
11 |
0 |
0 |
60-3 |
7 |
2 |
3 |
31-11 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
24 |
48 |
15 |
3 |
6 |
57-32 |
8 |
2 |
2 |
31-14 |
7 |
1 |
4 |
26-18 |
2 |
6 |
2 |
0 |
0 |
6-1 |
5. |
Unia Żabików |
24 |
48 |
15 |
3 |
6 |
68-35 |
10 |
0 |
2 |
45-13 |
5 |
3 |
4 |
23-22 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
1-6 |
6. |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
24 |
40 |
13 |
1 |
10 |
83-35 |
9 |
1 |
2 |
57-13 |
4 |
0 |
8 |
26-22 |
|
|
|
|
|
|
7. |
LKS Milanów |
24 |
33 |
10 |
3 |
11 |
45-47 |
4 |
3 |
5 |
25-19 |
6 |
0 |
6 |
20-28 |
1 |
3 |
1 |
0 |
0 |
2-0 |
8. |
Unia Krzywda |
24 |
33 |
9 |
6 |
9 |
56-42 |
5 |
5 |
2 |
21-10 |
4 |
1 |
7 |
35-32 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0-2 |
9. |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
24 |
30 |
9 |
3 |
12 |
47-67 |
3 |
3 |
6 |
26-31 |
6 |
0 |
6 |
21-36 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Victoria Parczew |
24 |
29 |
8 |
5 |
11 |
54-55 |
5 |
3 |
4 |
36-22 |
3 |
2 |
7 |
18-33 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Orzeł Czemierniki |
24 |
28 |
8 |
4 |
12 |
38-66 |
6 |
1 |
5 |
20-25 |
2 |
3 |
7 |
18-41 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Kujawiak Stanin |
24 |
25 |
8 |
1 |
15 |
37-72 |
5 |
1 |
6 |
25-34 |
3 |
0 |
9 |
12-38 |
|
|
|
|
|
|
13. |
ŁKS Łazy |
24 |
24 |
7 |
3 |
14 |
41-65 |
3 |
1 |
8 |
19-35 |
4 |
2 |
6 |
22-30 |
|
|
|
|
|
|
14. |
Sokół Adamów |
24 |
23 |
6 |
5 |
13 |
37-47 |
5 |
1 |
6 |
18-23 |
1 |
4 |
7 |
19-24 |
|
|
|
|
|
|
15. |
Bad Boys Zastawie |
23 |
17 |
5 |
2 |
16 |
35-68 |
3 |
0 |
9 |
19-39 |
2 |
2 |
7 |
16-29 |
|
|
|
|
|
|
16. |
Tytan Wisznice |
24 |
0 |
0 |
0 |
24 |
17-173 |
0 |
0 |
12 |
8-64 |
0 |
0 |
12 |
9-109 |
|
|
|
|
|
|
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
1 | Orlęta Łuków | | | 4-1 | 4-0 | 3-0 | 2-0 | 5-0 | 7-4 | 2-1 | 6-0 | 10-3 | | 1-0 | 3-2 | | 12-0 |
2 | Lutnia Piszczac | 1-6 | | 0-4 | 4-1 | | | | 2-1 | 3-0* | 5-2 | 2-1 | 2-0 | 3-1 | 3-1 | 5-0 | 3-0 |
3 | Podlasie II Biała Podlaska | 3-0* | | | 2-0 | | 3-2 | 4-1 | 3-0 | 10-0 | 6-0 | 8-0 | | 8-0 | 4-0 | | 9-0 |
4 | Az-Bud Komarówka Podlaska | | 2-0 | 0-0 | | 3-0 | 0-3 | 1-4 | 5-2 | 2-0 | | 3-3 | 4-0 | | 2-1 | 3-0* | 6-1 |
5 | Unia Żabików | 4-2 | 0-2 | 3-1 | 1-3 | | 2-1 | | | 5-0 | 2-1 | | 2-1 | 2-1 | 2-1 | 5-0 | 17-0 |
6 | Orlęta II Radzyń Podlaski | 3-2 | 2-0 | 3-1 | 2-5 | 5-1 | | 6-0 | | | 3-0 | | 10-0 | 0-1 | 1-1 | 4-1 | 18-1 |
7 | LKS Milanów | 1-3 | 0-6 | 0-1 | | 2-2 | 3-2 | | 2-0 | 1-2 | 3-0 | 1-1 | 0-1 | | | 1-1 | 11-0 |
8 | Unia Krzywda | 0-0 | | | 0-1 | 1-1 | 2-1 | | | 1-2 | 1-1 | 3-0 | 6-2 | 0-0 | 0-0 | 2-1 | 5-1 |
9 | Młodzieżówka Radzyń Podlaski | | 3-2 | | 1-6 | 0-2 | 0-2 | 0-2 | 3-5 | | | 1-3 | 5-0* | 3-3 | 3-3 | 1-1 | 6-2 |
10 | Victoria Parczew | 2-4 | 0-3 | 1-1 | 1-0 | 1-1 | 4-1 | 2-3 | 1-3 | 6-1 | | 1-1 | | | 4-2 | | 13-2 |
11 | Orzeł Czemierniki | | 0-1 | | 1-3 | 2-4 | 2-0 | 2-1 | | 2-6 | 1-0 | | 2-1 | 4-1 | 1-1 | 0-5 | 3-2 |
12 | Kujawiak Stanin | 1-4 | 2-7 | 0-4 | 0-3 | | | 0-1 | 3-1 | 3-4 | 3-3 | 3-1 | | 4-3 | 1-0 | 5-3 | |
13 | ŁKS Łazy | 1-2 | 1-6 | 0-8 | 2-2 | 0-1 | 4-2 | 3-2 | 0-1 | 0-3 | 1-3 | 6-3 | 1-2 | | | | |
14 | Sokół Adamów | 1-5 | 0-2 | 0-2 | | 2-1 | 0-5 | 2-1 | 1-1 | | | 0-1 | 1-0 | 2-3 | | 3-2 | 6-0 |
15 | Bad Boys Zastawie | 1-7 | 0-2 | 0-4 | 0-2 | 2-6 | | 2-3 | 5-2 | 1-2 | 1-4 | 3-1 | 4-2 | 0-4 | | | |
16 | Tytan Wisznice | 0-3 | 1-8 | 0-4 | | 1-4 | 0-7 | 1-2 | 0-15 | | 1-4 | | 1-3 | 3-5 | 0-7 | 0-2 | |
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
|
Podlasie II Biała Podlaska |
4-1 |
LKS Milanów |
13 sierpnia, 15:00 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
5-1 |
Unia Żabików |
13 sierpnia, 11:00 |
Orlęta Łuków |
7-4 |
Unia Krzywda |
13 sierpnia, 15:00 |
Tytan Wisznice |
1-8 |
Lutnia Piszczac |
13 sierpnia, 15:00 |
Victoria Parczew |
1-1 |
Orzeł Czemierniki |
12 sierpnia, 17:00 |
Sokół Adamów |
1-0 |
Kujawiak Stanin |
13 sierpnia, 15:00 |
ŁKS Łazy |
0-3 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
13 sierpnia, 13:30 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
3-0 |
Bad Boys Zastawie |
13 sierpnia, 15:00 |
(wo) |
na boisku 2-0 |
Kolejka 2 - 15 sierpnia
|
LKS Milanów |
1-1 |
Bad Boys Zastawie |
15 sierpnia, 17:00 |
Kujawiak Stanin |
4-3 |
ŁKS Łazy |
15 sierpnia, 17:00 |
Orzeł Czemierniki |
1-1 |
Sokół Adamów |
15 sierpnia, 17:00 |
Lutnia Piszczac |
5-2 |
Victoria Parczew |
15 sierpnia, 17:00 |
Unia Krzywda |
5-1 |
Tytan Wisznice |
30 sierpnia, 17:30 |
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu awarii autobusu gości |
Unia Żabików |
4-2 |
Orlęta Łuków |
15 sierpnia, 17:00 |
Podlasie II Biała Podlaska |
3-2 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
15 sierpnia, 17:00 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
2-0 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
15 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 3 - 19-20 sierpnia
|
Orlęta II Radzyń Podlaski |
6-0 |
LKS Milanów |
20 sierpnia, 18:00 |
Orlęta Łuków |
4-1 |
Podlasie II Biała Podlaska |
20 sierpnia, 16:00 |
Tytan Wisznice |
1-4 |
Unia Żabików |
20 sierpnia, 16:00 |
Victoria Parczew |
1-3 |
Unia Krzywda |
20 sierpnia, 12:00 |
Sokół Adamów |
0-2 |
Lutnia Piszczac |
20 sierpnia, 16:00 |
ŁKS Łazy |
6-3 |
Orzeł Czemierniki |
20 sierpnia, 16:00 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
4-0 |
Kujawiak Stanin |
20 sierpnia, 16:00 |
Bad Boys Zastawie |
1-2 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
20 sierpnia, 16:00 |
Kolejka 4 - 26-27 sierpnia
|
LKS Milanów |
1-2 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
27 sierpnia, 16:00 |
Kujawiak Stanin |
5-3 |
Bad Boys Zastawie |
27 sierpnia, 16:00 |
Orzeł Czemierniki |
1-3 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
27 sierpnia, 16:00 |
Lutnia Piszczac |
3-1 |
ŁKS Łazy |
27 sierpnia, 16:00 |
Unia Żabików |
2-1 |
Victoria Parczew |
27 sierpnia, 16:00 |
Podlasie II Biała Podlaska |
9-0 |
Tytan Wisznice |
27 sierpnia, 16:00 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
3-2 |
Orlęta Łuków |
27 sierpnia, 11:00 |
Sokół Adamów |
1-1 |
Unia Krzywda |
27 sierpnia, 16:00 |
Kolejka 5 - 2-3 września
|
Orlęta Łuków |
5-0 |
LKS Milanów |
2 września, 17:00 |
Tytan Wisznice |
0-7 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
3 września, 10:00 |
Victoria Parczew |
1-1 |
Podlasie II Biała Podlaska |
17 marca, 12:00 |
w pierwotnym terminie (3 września, 12:00) odwołany / w drugim terminie (19 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Sokół Adamów |
2-1 |
Unia Żabików |
3 września, 16:00 |
ŁKS Łazy |
0-1 |
Unia Krzywda |
3 września, 16:00 |
Bad Boys Zastawie |
3-1 |
Orzeł Czemierniki |
3 września, 16:00 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
5-0 |
Kujawiak Stanin |
3 września, 16:00 |
(wo) |
na boisku 5-1 |
Lutnia Piszczac |
4-1 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
3 września, 13:00 |
Kolejka 6 - 9-10 września
|
LKS Milanów |
0-1 |
Kujawiak Stanin |
10 września, 11:00 |
Orzeł Czemierniki |
2-6 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
10 września, 10:00 |
Lutnia Piszczac |
5-0 |
Bad Boys Zastawie |
10 września, 16:00 |
Unia Krzywda |
0-1 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
10 września, 16:00 |
Unia Żabików |
2-1 |
ŁKS Łazy |
10 września, 16:00 |
Podlasie II Biała Podlaska |
4-0 |
Sokół Adamów |
10 września, 16:00 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
3-0 |
Victoria Parczew |
10 września, 11:00 |
Orlęta Łuków |
12-0 |
Tytan Wisznice |
10 września, 16:00 |
Kolejka 7 - 16-17 września
|
Tytan Wisznice |
1-2 |
LKS Milanów |
17 września, 16:00 |
Victoria Parczew |
2-4 |
Orlęta Łuków |
17 września, 12:00 |
Sokół Adamów |
0-5 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
17 września, 16:00 |
ŁKS Łazy |
0-8 |
Podlasie II Biała Podlaska |
17 września, 16:00 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
3-0 |
Unia Żabików |
17 września, 16:00 |
Bad Boys Zastawie |
5-2 |
Unia Krzywda |
17 września, 16:00 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
3-2 |
Lutnia Piszczac |
17 września, 16:00 |
Kujawiak Stanin |
3-1 |
Orzeł Czemierniki |
17 września, 16:00 |
Kolejka 8 - 23-24 września
|
LKS Milanów |
1-1 |
Orzeł Czemierniki |
24 września, 11:00 |
Lutnia Piszczac |
2-0 |
Kujawiak Stanin |
24 września, 16:00 |
Unia Krzywda |
1-2 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
24 września, 16:00 |
Unia Żabików |
5-0 |
Bad Boys Zastawie |
24 września, 16:00 |
Podlasie II Biała Podlaska |
2-0 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
24 września, 14:00 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
0-1 |
ŁKS Łazy |
24 września, 11:00 |
Orlęta Łuków |
3-2 |
Sokół Adamów |
24 września, 16:00 |
Tytan Wisznice |
1-4 |
Victoria Parczew |
24 września, 16:00 |
Kolejka 9 - 30 września-1 października
|
Victoria Parczew |
2-3 |
LKS Milanów |
1 października, 11:00 |
Sokół Adamów |
6-0 |
Tytan Wisznice |
1 października, 16:00 |
ŁKS Łazy |
1-2 |
Orlęta Łuków |
1 października, 16:00 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
0-3 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
1 października, 16:00 |
Bad Boys Zastawie |
0-4 |
Podlasie II Biała Podlaska |
30 września, 14:00 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
0-2 |
Unia Żabików |
1 października, 16:00 |
Kujawiak Stanin |
3-1 |
Unia Krzywda |
1 października, 16:00 |
Orzeł Czemierniki |
0-1 |
Lutnia Piszczac |
1 października, 16:00 |
Kolejka 10 - 7-8 października
|
LKS Milanów |
0-6 |
Lutnia Piszczac |
8 października, 11:00 |
Unia Krzywda |
3-0 |
Orzeł Czemierniki |
8 października, 15:00 |
Unia Żabików |
2-1 |
Kujawiak Stanin |
8 października, 15:00 |
Podlasie II Biała Podlaska |
10-0 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
8 października, 16:00 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
4-1 |
Bad Boys Zastawie |
8 października, 11:00 |
Orlęta Łuków |
4-0 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
8 października, 15:00 |
Tytan Wisznice |
3-5 |
ŁKS Łazy |
8 października, 15:00 |
Victoria Parczew |
4-2 |
Sokół Adamów |
8 października, 12:00 |
Kolejka 11 - 14-15 października
|
Sokół Adamów |
2-1 |
LKS Milanów |
15 października, 15:00 |
ŁKS Łazy |
1-3 |
Victoria Parczew |
15 października, 12:00 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
6-1 |
Tytan Wisznice |
15 października, 15:00 |
Bad Boys Zastawie |
1-7 |
Orlęta Łuków |
15 października, 11:00 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
0-2 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
15 października, 15:00 |
Kujawiak Stanin |
0-4 |
Podlasie II Biała Podlaska |
15 października, 15:00 |
Orzeł Czemierniki |
2-4 |
Unia Żabików |
15 października, 15:00 |
Lutnia Piszczac |
2-1 |
Unia Krzywda |
15 października, 15:00 |
Kolejka 12 - 21-22 października
|
LKS Milanów |
2-0 |
Unia Krzywda |
22 października, 11:00 |
Unia Żabików |
0-2 |
Lutnia Piszczac |
22 października, 15:00 |
Podlasie II Biała Podlaska |
8-0 |
Orzeł Czemierniki |
22 października, 15:00 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
10-0 |
Kujawiak Stanin |
22 października, 11:00 |
Orlęta Łuków |
2-1 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
22 października, 15:00 |
Tytan Wisznice |
0-2 |
Bad Boys Zastawie |
22 października, 15:00 |
Victoria Parczew |
1-0 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
22 października, 11:00 |
Sokół Adamów |
2-3 |
ŁKS Łazy |
22 października, 15:00 |
Kolejka 13 - 28-29 października
|
ŁKS Łazy |
3-2 |
LKS Milanów |
29 października, 14:00 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
2-1 |
Sokół Adamów |
29 października, 14:00 |
Bad Boys Zastawie |
1-4 |
Victoria Parczew |
29 października, 14:00 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
6-2 |
Tytan Wisznice |
29 października, 14:00 |
Kujawiak Stanin |
1-4 |
Orlęta Łuków |
29 października, 14:00 |
Orzeł Czemierniki |
2-0 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
17 marca, 12:00 |
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (19 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Lutnia Piszczac |
0-4 |
Podlasie II Biała Podlaska |
29 października, 14:00 |
Unia Krzywda |
1-1 |
Unia Żabików |
29 października, 14:00 |
Kolejka 14 - 4-5 listopada
|
LKS Milanów |
2-2 |
Unia Żabików |
5 listopada, 11:00 |
Podlasie II Biała Podlaska |
3-0 |
Unia Krzywda |
5 listopada, 14:00 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
2-0 |
Lutnia Piszczac |
5 listopada, 11:00 |
Orlęta Łuków |
10-3 |
Orzeł Czemierniki |
5 listopada, 14:00 |
Tytan Wisznice |
1-3 |
Kujawiak Stanin |
5 listopada, 14:00 |
Victoria Parczew |
6-1 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
5 listopada, 11:00 |
Sokół Adamów |
3-2 |
Bad Boys Zastawie |
5 listopada, 14:00 |
ŁKS Łazy |
2-2 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
5 listopada, 14:00 |
Kolejka 15 - 11-12 listopada
|
Az-Bud Komarówka Podlaska |
1-4 |
LKS Milanów |
11 listopada, 13:00 |
Bad Boys Zastawie |
0-4 |
ŁKS Łazy |
11 listopada, 13:00 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
3-3 |
Sokół Adamów |
12 listopada, 13:00 |
Kujawiak Stanin |
3-3 |
Victoria Parczew |
11 listopada, 14:00 |
Orzeł Czemierniki |
3-2 |
Tytan Wisznice |
12 listopada, 13:30 |
Lutnia Piszczac |
1-6 |
Orlęta Łuków |
11 listopada, 13:00 |
Unia Krzywda |
2-1 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
12 listopada, 13:00 |
Unia Żabików |
3-1 |
Podlasie II Biała Podlaska |
12 listopada, 13:00 |
Kolejka 16 - 23-24 marca
|
LKS Milanów |
0-1 |
Podlasie II Biała Podlaska |
23 marca, 16:00 |
Unia Żabików |
2-1 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
23 marca, 16:00 |
Unia Krzywda |
0-0 |
Orlęta Łuków |
24 marca, 15:00 |
Lutnia Piszczac |
3-0 |
Tytan Wisznice |
24 marca, 15:00 |
goście nie dojechali |
Orzeł Czemierniki |
1-0 |
Victoria Parczew |
24 marca, 15:00 |
Kujawiak Stanin |
1-0 |
Sokół Adamów |
24 marca, 15:00 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
3-3 |
ŁKS Łazy |
24 marca, 12:00 |
Bad Boys Zastawie |
0-2 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
24 marca, 15:00 |
Kolejka 17 - 30 marca
|
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
1-6 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
30 marca, 11:00 |
w Komarówce Podlaskiej; Młodzieżówka gospodarzem |
Bad Boys Zastawie |
2-3 |
LKS Milanów |
30 marca, 15:00 |
ŁKS Łazy |
1-2 |
Kujawiak Stanin |
30 marca, 15:00 |
Sokół Adamów |
0-1 |
Orzeł Czemierniki |
30 marca, 15:00 |
Victoria Parczew |
0-3 |
Lutnia Piszczac |
30 marca, 12:00 |
w Piszczacu; Victoria gospodarzem |
Tytan Wisznice |
0-15 |
Unia Krzywda |
30 marca, 15:00 |
Orlęta Łuków |
3-0 |
Unia Żabików |
30 marca, 15:00 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
3-1 |
Podlasie II Biała Podlaska |
30 marca, 15:45 |
Kolejka 18 - 6-7 kwietnia
|
LKS Milanów |
3-2 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
6 kwietnia, 15:00 |
Podlasie II Biała Podlaska |
3-0 |
Orlęta Łuków |
7 kwietnia, 15:00 |
(wo) |
na boisku 1-1 |
Unia Żabików |
17-0 |
Tytan Wisznice |
7 kwietnia, 15:00 |
Unia Krzywda |
1-1 |
Victoria Parczew |
7 kwietnia, 15:00 |
Lutnia Piszczac |
3-1 |
Sokół Adamów |
7 kwietnia, 15:00 |
Orzeł Czemierniki |
4-1 |
ŁKS Łazy |
7 kwietnia, 12:00 |
Kujawiak Stanin |
0-3 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
7 kwietnia, 15:00 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
1-1 |
Bad Boys Zastawie |
7 kwietnia, 12:00 |
Kolejka 19 - 13-14 kwietnia
|
Unia Krzywda |
0-0 |
Sokół Adamów |
14 kwietnia, 16:00 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
0-2 |
LKS Milanów |
14 kwietnia, 16:00 |
Bad Boys Zastawie |
4-2 |
Kujawiak Stanin |
14 kwietnia, 16:00 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
3-3 |
Orzeł Czemierniki |
14 kwietnia, 16:00 |
ŁKS Łazy |
1-6 |
Lutnia Piszczac |
13 kwietnia, 16:00 |
Victoria Parczew |
1-1 |
Unia Żabików |
14 kwietnia, 16:00 |
Tytan Wisznice |
0-4 |
Podlasie II Biała Podlaska |
14 kwietnia, 16:00 |
Orlęta Łuków |
2-0 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
13 kwietnia, 11:00 |
Kolejka 20 - 20-21 kwietnia
|
Az-Bud Komarówka Podlaska |
2-0 |
Lutnia Piszczac |
21 kwietnia, 16:00 |
LKS Milanów |
1-3 |
Orlęta Łuków |
20 kwietnia, 17:00 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
18-1 |
Tytan Wisznice |
21 kwietnia, 10:00 |
Podlasie II Biała Podlaska |
6-0 |
Victoria Parczew |
21 kwietnia, 16:00 |
Unia Żabików |
2-1 |
Sokół Adamów |
21 kwietnia, 16:00 |
Unia Krzywda |
0-0 |
ŁKS Łazy |
21 kwietnia, 16:00 |
Orzeł Czemierniki |
0-5 |
Bad Boys Zastawie |
21 kwietnia, 16:00 |
Kujawiak Stanin |
3-4 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
21 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 21 - 27-28 kwietnia
|
Kujawiak Stanin |
0-1 |
LKS Milanów |
28 kwietnia, 16:00 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
1-3 |
Orzeł Czemierniki |
28 kwietnia, 16:00 |
Bad Boys Zastawie |
0-2 |
Lutnia Piszczac |
28 kwietnia, 16:00 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
5-2 |
Unia Krzywda |
28 kwietnia, 13:00 |
ŁKS Łazy |
0-1 |
Unia Żabików |
27 kwietnia, 16:00 |
Sokół Adamów |
0-2 |
Podlasie II Biała Podlaska |
27 kwietnia, 16:00 |
Victoria Parczew |
4-1 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
28 kwietnia, 16:00 |
Tytan Wisznice |
0-3 |
Orlęta Łuków |
28 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 22 - 1 maja
|
LKS Milanów |
11-0 |
Tytan Wisznice |
1 maja, 17:00 |
Orlęta Łuków |
6-0 |
Victoria Parczew |
1 maja, 11:00 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
1-1 |
Sokół Adamów |
1 maja, 11:00 |
Podlasie II Biała Podlaska |
8-0 |
ŁKS Łazy |
1 maja, 16:00 |
Unia Żabików |
1-3 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
1 maja, 16:00 |
Unia Krzywda |
2-1 |
Bad Boys Zastawie |
1 maja, 16:00 |
Lutnia Piszczac |
3-0 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
1 maja, 16:00 |
(wo) |
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz |
Orzeł Czemierniki |
2-1 |
Kujawiak Stanin |
1 maja, 17:00 |
Kolejka 23 - 4-5 maja
|
Orzeł Czemierniki |
2-1 |
LKS Milanów |
5 maja, 16:00 |
Kujawiak Stanin |
2-7 |
Lutnia Piszczac |
5 maja, 13:00 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
3-5 |
Unia Krzywda |
5 maja, 16:00 |
Bad Boys Zastawie |
2-6 |
Unia Żabików |
4 maja, 16:00 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
0-0 |
Podlasie II Biała Podlaska |
4 maja, 16:00 |
ŁKS Łazy |
4-2 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
5 maja, 12:00 |
Sokół Adamów |
1-5 |
Orlęta Łuków |
5 maja, 16:00 |
Victoria Parczew |
13-2 |
Tytan Wisznice |
5 maja, 12:00 |
Kolejka 24 - 11-12 maja
|
LKS Milanów |
3-0 |
Victoria Parczew |
11 maja, 17:00 |
Tytan Wisznice |
0-7 |
Sokół Adamów |
12 maja, 16:00 |
Orlęta Łuków |
1-0 |
ŁKS Łazy |
11 maja, 12:00 |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
2-5 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
12 maja, 11:00 |
Podlasie II Biała Podlaska |
- |
Bad Boys Zastawie |
11 maja, 16:00 |
goście nie dojechali |
Unia Żabików |
5-0 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
12 maja, 16:00 |
Unia Krzywda |
6-2 |
Kujawiak Stanin |
12 maja, 16:00 |
Lutnia Piszczac |
2-1 |
Orzeł Czemierniki |
12 maja, 16:00 |
Kolejka 25 - 18-19 maja
|
Lutnia Piszczac |
- |
LKS Milanów |
19 maja, 16:00 |
Orzeł Czemierniki |
- |
Unia Krzywda |
19 maja, 16:00 |
Kujawiak Stanin |
- |
Unia Żabików |
19 maja, 16:00 |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
- |
Podlasie II Biała Podlaska |
19 maja, 16:00 |
Bad Boys Zastawie |
- |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
18 maja, 16:00 |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
- |
Orlęta Łuków |
18 maja, 17:00 |
ŁKS Łazy |
- |
Tytan Wisznice |
18 maja, 16:00 |
Sokół Adamów |
- |
Victoria Parczew |
19 maja, 16:00 |
Kolejka 26 - 25-26 maja
|
LKS Milanów |
- |
Sokół Adamów |
|
Victoria Parczew |
- |
ŁKS Łazy |
|
Tytan Wisznice |
- |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
|
Orlęta Łuków |
- |
Bad Boys Zastawie |
|
Orlęta II Radzyń Podlaski |
- |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
|
Podlasie II Biała Podlaska |
- |
Kujawiak Stanin |
|
Unia Żabików |
- |
Orzeł Czemierniki |
|
Unia Krzywda |
- |
Lutnia Piszczac |
|
Kolejka 27 - 30 maja
|
Unia Krzywda |
- |
LKS Milanów |
|
Lutnia Piszczac |
- |
Unia Żabików |
|
Orzeł Czemierniki |
- |
Podlasie II Biała Podlaska |
|
Kujawiak Stanin |
- |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
|
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
- |
Orlęta Łuków |
|
Bad Boys Zastawie |
- |
Tytan Wisznice |
|
Az-Bud Komarówka Podlaska |
- |
Victoria Parczew |
|
ŁKS Łazy |
- |
Sokół Adamów |
|
Kolejka 28 - 1-2 czerwca
|
LKS Milanów |
- |
ŁKS Łazy |
|
Sokół Adamów |
- |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
|
Victoria Parczew |
- |
Bad Boys Zastawie |
|
Tytan Wisznice |
- |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
|
Orlęta Łuków |
- |
Kujawiak Stanin |
|
Orlęta II Radzyń Podlaski |
- |
Orzeł Czemierniki |
|
Podlasie II Biała Podlaska |
- |
Lutnia Piszczac |
|
Unia Żabików |
- |
Unia Krzywda |
|
Kolejka 29 - 8-9 czerwca
|
Unia Żabików |
- |
LKS Milanów |
|
Unia Krzywda |
- |
Podlasie II Biała Podlaska |
|
Lutnia Piszczac |
- |
Orlęta II Radzyń Podlaski |
|
Orzeł Czemierniki |
- |
Orlęta Łuków |
|
Kujawiak Stanin |
- |
Tytan Wisznice |
|
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
- |
Victoria Parczew |
|
Bad Boys Zastawie |
- |
Sokół Adamów |
|
Az-Bud Komarówka Podlaska |
- |
ŁKS Łazy |
|
Kolejka 30 - 15-16 czerwca
|
LKS Milanów |
- |
Az-Bud Komarówka Podlaska |
|
ŁKS Łazy |
- |
Bad Boys Zastawie |
|
Sokół Adamów |
- |
Młodzieżówka Radzyń Podlaski |
|
Victoria Parczew |
- |
Kujawiak Stanin |
|
Tytan Wisznice |
- |
Orzeł Czemierniki |
|
Orlęta Łuków |
- |
Lutnia Piszczac |
|
Orlęta II Radzyń Podlaski |
- |
Unia Krzywda |
|
Podlasie II Biała Podlaska |
- |
Unia Żabików |
|
Autor: Bartłomiej Wrzesiński
|
|
|