|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.
Klasa B 2023/2024, grupa: warmińsko-mazurska I
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Pomarańcze Korsze |
18 |
44 |
14 |
2 |
2 |
53-24 |
8 |
1 |
0 |
32-10 |
6 |
1 |
2 |
21-14 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Start Kruklanki |
18 |
38 |
12 |
2 |
4 |
59-24 |
6 |
2 |
1 |
32-9 |
6 |
0 |
3 |
27-15 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Vęgoria II Węgorzewo |
18 |
36 |
11 |
3 |
4 |
64-34 |
7 |
0 |
3 |
39-19 |
4 |
3 |
1 |
25-15 |
|
|
|
|
|
|
4. |
KS Łęgajny |
18 |
35 |
11 |
2 |
5 |
62-32 |
6 |
1 |
2 |
37-19 |
5 |
1 |
3 |
25-13 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Pisa II Barczewo |
18 |
28 |
8 |
4 |
6 |
54-40 |
3 |
3 |
3 |
26-21 |
5 |
1 |
3 |
28-19 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Start Kozłowo |
18 |
26 |
8 |
2 |
8 |
35-29 |
6 |
0 |
3 |
23-11 |
2 |
2 |
5 |
12-18 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Orlęta II Reszel |
18 |
25 |
8 |
1 |
9 |
37-69 |
5 |
0 |
2 |
16-18 |
3 |
1 |
7 |
21-51 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Salęt Boże |
18 |
22 |
6 |
4 |
8 |
36-65 |
3 |
2 |
4 |
16-31 |
3 |
2 |
4 |
20-34 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Warmianka Bęsia |
18 |
17 |
5 |
2 |
11 |
33-61 |
3 |
0 |
6 |
14-26 |
2 |
2 |
5 |
19-35 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Szansa Reszel |
18 |
12 |
3 |
3 |
12 |
28-43 |
3 |
2 |
3 |
18-9 |
0 |
1 |
9 |
10-34 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
18 |
23 |
7 |
2 |
9 |
50-40 |
5 |
2 |
4 |
40-19 |
2 |
0 |
5 |
10-21 |
|
|
|
|
|
|
|
Łyna II Sępopol |
18 |
4 |
1 |
1 |
16 |
14-64 |
0 |
1 |
8 |
8-32 |
1 |
0 |
8 |
6-32 |
|
|
|
|
|
|
Łyna II Sępopol i Mini Soccer Academy Mrągowo wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
1 | Pomarańcze Korsze | | 2-0 | 2-2 | 3-2 | 3-0* | | 5-3 | 7-2 | | 4-1 | 3-0* | 3-0* |
2 | Start Kruklanki | 2-0 | | 1-4 | 2-1 | 2-2 | | 12-0 | | 2-2 | 5-0 | 3-0* | 3-0* |
3 | Vęgoria II Węgorzewo | 3-4 | 0-1 | | | 5-2 | 3-2 | 7-3 | 10-1 | 5-1 | 3-1 | 0-4 | 3-0* |
4 | KS Łęgajny | | 4-2 | 6-3 | | 2-3 | 1-4 | 5-2 | 6-0 | | 2-2 | 8-3 | 3-0* |
5 | Pisa II Barczewo | 2-2 | 1-2 | 4-4 | | | 4-1 | 1-2 | 3-3 | 5-2 | 5-2 | 1-3 | |
6 | Start Kozłowo | 1-2 | 1-2 | | 3-2 | | | 5-1 | 2-3 | 3-0 | 2-0 | 3-0* | 3-1 |
7 | Orlęta II Reszel | | | | 1-4 | 0-8 | 4-1 | | 4-2 | 5-3 | 1-0 | | 1-0 |
8 | Salęt Boże | 1-6 | 0-9 | | 1-3 | 4-2 | 0-0 | 4-3 | | 2-2 | 3-2 | | 1-4 |
9 | Warmianka Bęsia | 0-1 | 3-4 | 0-5 | 3-7 | | 3-1 | 0-3 | 0-4 | | 2-1 | 3-0* | |
10 | Szansa Reszel | 1-2 | | 0-2 | 0-0 | 1-3 | 3-0 | 1-1 | | 7-1 | | | 5-0 |
11 | Mini Soccer Academy Mrągowo | 3-0* | 4-2 | 0-3* | 0-3* | 0-3* | 0-0 | 11-0 | 2-2 | 3-4 | 7-1 | | 10-1 |
12 | Łyna II Sępopol | 1-4 | 0-5 | 2-2 | 0-3* | 2-5 | 0-3* | 0-3* | 0-3* | 3-4 | | | |
Kolejka 1 - 19-20 sierpnia
|
KS Łęgajny |
3-0 |
Łyna II Sępopol |
19 sierpnia, 16:00 |
(wo) |
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz |
Start Kozłowo |
3-0 |
Warmianka Bęsia |
20 sierpnia, 15:00 |
Orlęta II Reszel |
0-8 |
Pisa II Barczewo |
20 sierpnia, 14:00 |
Salęt Boże |
1-6 |
Pomarańcze Korsze |
20 sierpnia, 16:00 |
Szansa Reszel |
0-2 |
Vęgoria II Węgorzewo |
20 sierpnia, 17:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
4-2 |
Start Kruklanki |
20 sierpnia, 16:00 |
Kolejka 2 - 26-27 sierpnia
|
Łyna II Sępopol |
0-5 |
Start Kruklanki |
27 sierpnia, 14:00 |
Vęgoria II Węgorzewo |
0-4 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
27 sierpnia, 15:00 |
Pisa II Barczewo |
3-3 |
Salęt Boże |
27 sierpnia, 14:00 |
Warmianka Bęsia |
0-3 |
Orlęta II Reszel |
26 sierpnia, 16:00 |
KS Łęgajny |
1-4 |
Start Kozłowo |
26 sierpnia, 16:00 |
Szansa Reszel |
1-2 |
Pomarańcze Korsze |
26 sierpnia, 16:00 |
Kolejka 3 - 2-3 września
|
Start Kozłowo |
3-1 |
Łyna II Sępopol |
3 września, 15:00 |
Orlęta II Reszel |
1-4 |
KS Łęgajny |
3 września, 14:00 |
Salęt Boże |
2-2 |
Warmianka Bęsia |
3 września, 16:00 |
Szansa Reszel |
1-3 |
Pisa II Barczewo |
3 września, 17:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
3-0 |
Pomarańcze Korsze |
3 września, 16:00 |
(wo) |
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik |
Start Kruklanki |
1-4 |
Vęgoria II Węgorzewo |
30 sierpnia, 17:30 |
w pierwotnym terminie (3 września, 16:00) odwołany |
Kolejka 4 - 9-10 września
|
Łyna II Sępopol |
2-2 |
Vęgoria II Węgorzewo |
10 września, 14:00 |
Pomarańcze Korsze |
2-0 |
Start Kruklanki |
10 września, 16:00 |
Pisa II Barczewo |
1-3 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
10 września, 14:00 |
Warmianka Bęsia |
2-1 |
Szansa Reszel |
9 września, 16:00 |
KS Łęgajny |
6-0 |
Salęt Boże |
9 września, 16:00 |
Start Kozłowo |
5-1 |
Orlęta II Reszel |
10 września, 15:00 |
Kolejka 5 - 16-17 września
|
Orlęta II Reszel |
1-0 |
Łyna II Sępopol |
17 września, 14:00 |
Salęt Boże |
0-0 |
Start Kozłowo |
17 września, 15:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
3-4 |
Warmianka Bęsia |
17 września, 16:00 |
Start Kruklanki |
2-2 |
Pisa II Barczewo |
17 września, 16:00 |
Vęgoria II Węgorzewo |
3-4 |
Pomarańcze Korsze |
17 września, 16:00 |
KS Łęgajny |
2-2 |
Szansa Reszel |
16 września, 16:00 |
Kolejka 6 - 23-24 września
|
Łyna II Sępopol |
1-4 |
Pomarańcze Korsze |
24 września, 12:00 |
Pisa II Barczewo |
4-4 |
Vęgoria II Węgorzewo |
24 września, 14:00 |
Warmianka Bęsia |
3-4 |
Start Kruklanki |
23 września, 16:00 |
KS Łęgajny |
8-3 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
23 września, 16:00 |
Start Kozłowo |
2-0 |
Szansa Reszel |
24 września, 15:00 |
Orlęta II Reszel |
4-2 |
Salęt Boże |
24 września, 14:00 |
Kolejka 7 - 30 września-1 października
|
Salęt Boże |
1-4 |
Łyna II Sępopol |
1 października, 15:00 |
Szansa Reszel |
1-1 |
Orlęta II Reszel |
1 października, 14:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
0-0 |
Start Kozłowo |
1 października, 15:00 |
Start Kruklanki |
2-1 |
KS Łęgajny |
1 października, 15:00 |
Vęgoria II Węgorzewo |
5-1 |
Warmianka Bęsia |
1 października, 13:00 |
Pomarańcze Korsze |
3-0 |
Pisa II Barczewo |
30 września, 15:00 |
(wo) |
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz |
Kolejka 8 - 7-8 października
|
Łyna II Sępopol |
2-5 |
Pisa II Barczewo |
8 października, 14:00 |
Warmianka Bęsia |
0-1 |
Pomarańcze Korsze |
7 października, 15:00 |
KS Łęgajny |
6-3 |
Vęgoria II Węgorzewo |
7 października, 15:00 |
Start Kozłowo |
1-2 |
Start Kruklanki |
8 października, 14:00 |
Salęt Boże |
3-2 |
Szansa Reszel |
8 października, 15:30 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
11-0 |
Orlęta II Reszel |
8 października, 14:00 |
Kolejka 9 - 14-15 października
|
Szansa Reszel |
5-0 |
Łyna II Sępopol |
15 października, 14:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
2-2 |
Salęt Boże |
15 października, 15:00 |
Start Kruklanki |
12-0 |
Orlęta II Reszel |
15 października, 15:00 |
Vęgoria II Węgorzewo |
3-2 |
Start Kozłowo |
15 października, 13:00 |
Pomarańcze Korsze |
3-2 |
KS Łęgajny |
5 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie (15 października, 15:00) odwołany |
Pisa II Barczewo |
5-2 |
Warmianka Bęsia |
15 października, 14:00 |
Kolejka 10 - 21-22 października
|
Łyna II Sępopol |
3-4 |
Warmianka Bęsia |
22 października, 14:00 |
KS Łęgajny |
2-3 |
Pisa II Barczewo |
21 października, 15:00 |
Start Kozłowo |
1-2 |
Pomarańcze Korsze |
22 października, 13:00 |
Salęt Boże |
0-9 |
Start Kruklanki |
22 października, 15:00 |
Vęgoria II Węgorzewo |
7-3 |
Orlęta II Reszel |
22 października, 13:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
7-1 |
Szansa Reszel |
22 października, 15:00 |
Kolejka 11 - 28-29 października
|
Mini Soccer Academy Mrągowo |
10-1 |
Łyna II Sępopol |
29 października, 13:00 |
Start Kruklanki |
5-0 |
Szansa Reszel |
29 października, 13:00 |
Vęgoria II Węgorzewo |
10-1 |
Salęt Boże |
29 października, 12:00 |
Pomarańcze Korsze |
5-3 |
Orlęta II Reszel |
29 października, 13:00 |
Pisa II Barczewo |
4-1 |
Start Kozłowo |
29 października, 13:00 |
Warmianka Bęsia |
3-7 |
KS Łęgajny |
28 października, 14:30 |
Kolejka 12 - 6-7 kwietnia
|
Łyna II Sępopol |
0-3 |
KS Łęgajny |
|
(wo) |
Warmianka Bęsia |
3-1 |
Start Kozłowo |
7 kwietnia, 14:00 |
Pisa II Barczewo |
1-2 |
Orlęta II Reszel |
7 kwietnia, 14:00 |
Pomarańcze Korsze |
7-2 |
Salęt Boże |
7 kwietnia, 14:00 |
Vęgoria II Węgorzewo |
3-1 |
Szansa Reszel |
7 kwietnia, 12:00 |
Start Kruklanki |
3-0 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
(wo) |
Kolejka 13 - 13-14 kwietnia
|
Pomarańcze Korsze |
4-1 |
Szansa Reszel |
14 kwietnia, 14:00 |
Start Kruklanki |
3-0 |
Łyna II Sępopol |
|
(wo) |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
0-3 |
Vęgoria II Węgorzewo |
|
(wo) |
Salęt Boże |
4-2 |
Pisa II Barczewo |
14 kwietnia, 16:00 |
Orlęta II Reszel |
5-3 |
Warmianka Bęsia |
14 kwietnia, 14:00 |
Start Kozłowo |
3-2 |
KS Łęgajny |
14 kwietnia, 14:00 |
Kolejka 14 - 20-21 kwietnia
|
Łyna II Sępopol |
0-3 |
Start Kozłowo |
|
(wo) |
KS Łęgajny |
5-2 |
Orlęta II Reszel |
20 kwietnia, 17:00 |
Warmianka Bęsia |
0-4 |
Salęt Boże |
21 kwietnia, 14:00 |
Pisa II Barczewo |
5-2 |
Szansa Reszel |
21 kwietnia, 14:00 |
Pomarańcze Korsze |
3-0 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
(wo) |
Vęgoria II Węgorzewo |
0-1 |
Start Kruklanki |
20 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 15 - 27-28 kwietnia
|
Vęgoria II Węgorzewo |
3-0 |
Łyna II Sępopol |
|
(wo) |
Start Kruklanki |
2-0 |
Pomarańcze Korsze |
28 kwietnia, 16:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
0-3 |
Pisa II Barczewo |
|
(wo) |
Szansa Reszel |
7-1 |
Warmianka Bęsia |
28 kwietnia, 16:00 |
Salęt Boże |
1-3 |
KS Łęgajny |
28 kwietnia, 16:00 |
Orlęta II Reszel |
4-1 |
Start Kozłowo |
28 kwietnia, 14:00 |
Kolejka 16 - 4-5 maja
|
Szansa Reszel |
0-0 |
KS Łęgajny |
5 maja, 14:00 |
Łyna II Sępopol |
0-3 |
Orlęta II Reszel |
|
(wo) |
Start Kozłowo |
2-3 |
Salęt Boże |
1 maja, 14:00 |
Warmianka Bęsia |
3-0 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
(wo) |
Pisa II Barczewo |
1-2 |
Start Kruklanki |
5 maja, 14:00 |
Pomarańcze Korsze |
2-2 |
Vęgoria II Węgorzewo |
5 maja, 14:00 |
Kolejka 17 - 11-12 maja
|
Pomarańcze Korsze |
3-0 |
Łyna II Sępopol |
|
(wo) |
Vęgoria II Węgorzewo |
5-2 |
Pisa II Barczewo |
12 maja, 13:00 |
Start Kruklanki |
2-2 |
Warmianka Bęsia |
12 maja, 16:00 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
0-3 |
KS Łęgajny |
|
(wo) |
Szansa Reszel |
3-0 |
Start Kozłowo |
12 maja, 14:00 |
Salęt Boże |
4-3 |
Orlęta II Reszel |
12 maja, 16:00 |
Kolejka 18 - 18-19 maja
|
Łyna II Sępopol |
0-3 |
Salęt Boże |
|
(wo) |
Orlęta II Reszel |
1-0 |
Szansa Reszel |
19 maja, 16:00 |
Start Kozłowo |
3-0 |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
(wo) |
KS Łęgajny |
4-2 |
Start Kruklanki |
19 maja, 14:00 |
Warmianka Bęsia |
0-5 |
Vęgoria II Węgorzewo |
19 maja, 14:00 |
Pisa II Barczewo |
2-2 |
Pomarańcze Korsze |
19 maja, 14:00 |
Kolejka 19 - 25-26 maja
|
Orlęta II Reszel |
- |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
Pisa II Barczewo |
- |
Łyna II Sępopol |
|
Pomarańcze Korsze |
- |
Warmianka Bęsia |
26 maja, 14:00 |
Vęgoria II Węgorzewo |
- |
KS Łęgajny |
26 maja, 13:00 |
Start Kruklanki |
- |
Start Kozłowo |
26 maja, 16:00 |
Szansa Reszel |
- |
Salęt Boże |
25 maja, 16:00 |
Kolejka 20 - 1-2 czerwca
|
Łyna II Sępopol |
- |
Szansa Reszel |
|
Salęt Boże |
- |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
Orlęta II Reszel |
- |
Start Kruklanki |
|
Start Kozłowo |
- |
Vęgoria II Węgorzewo |
|
KS Łęgajny |
- |
Pomarańcze Korsze |
|
Warmianka Bęsia |
- |
Pisa II Barczewo |
|
Kolejka 21 - 8-9 czerwca
|
Orlęta II Reszel |
- |
Vęgoria II Węgorzewo |
|
Szansa Reszel |
- |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
Warmianka Bęsia |
- |
Łyna II Sępopol |
|
Pisa II Barczewo |
- |
KS Łęgajny |
|
Pomarańcze Korsze |
- |
Start Kozłowo |
|
Start Kruklanki |
- |
Salęt Boże |
|
Kolejka 22 - 15-16 czerwca
|
Łyna II Sępopol |
- |
Mini Soccer Academy Mrągowo |
|
Szansa Reszel |
- |
Start Kruklanki |
|
Salęt Boże |
- |
Vęgoria II Węgorzewo |
|
Orlęta II Reszel |
- |
Pomarańcze Korsze |
|
Start Kozłowo |
- |
Pisa II Barczewo |
|
KS Łęgajny |
- |
Warmianka Bęsia |
|
Autor: Michał Turulski
|
|
|