|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.
Klasa B 2023/2024, grupa: Kraków I
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Orzeł Iwanowice |
18 |
42 |
13 |
3 |
2 |
68-27 |
9 |
0 |
0 |
40-4 |
4 |
3 |
2 |
28-23 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Jastrzębiec Książ Wielki |
16 |
41 |
13 |
2 |
1 |
51-13 |
6 |
2 |
0 |
27-6 |
7 |
0 |
1 |
24-7 |
|
|
|
|
|
|
3. |
LKS II Niedźwiedź |
18 |
35 |
11 |
2 |
5 |
64-43 |
7 |
1 |
1 |
41-20 |
4 |
1 |
4 |
23-23 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Strażak Goszcza |
18 |
29 |
8 |
5 |
5 |
47-33 |
5 |
3 |
1 |
28-13 |
3 |
2 |
4 |
19-20 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Milenium Radziemice |
18 |
28 |
9 |
1 |
8 |
45-39 |
6 |
0 |
3 |
28-18 |
3 |
1 |
5 |
17-21 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Kosynierzy Łuczyce |
18 |
22 |
6 |
4 |
8 |
47-49 |
4 |
2 |
3 |
28-21 |
2 |
2 |
5 |
19-28 |
|
|
|
|
|
|
7. |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
18 |
20 |
5 |
5 |
8 |
30-45 |
4 |
3 |
2 |
20-17 |
1 |
2 |
6 |
10-28 |
2 |
6 |
2 |
0 |
0 |
8-5 |
8. |
Olimpia Czaple Wielkie |
18 |
20 |
6 |
2 |
10 |
42-52 |
4 |
0 |
5 |
20-25 |
2 |
2 |
5 |
22-27 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
5-8 |
9. |
Agricola Klimontów |
18 |
16 |
4 |
4 |
10 |
29-49 |
3 |
2 |
4 |
16-21 |
1 |
2 |
6 |
13-28 |
3 |
7 |
2 |
1 |
0 |
9-5 |
10. |
Wierzbowianka Wierzbno |
17 |
16 |
4 |
4 |
9 |
33-48 |
3 |
2 |
3 |
17-16 |
1 |
2 |
6 |
16-32 |
3 |
4 |
1 |
1 |
1 |
6-6 |
11. |
Cobra Wężerów |
18 |
16 |
5 |
1 |
12 |
39-64 |
2 |
1 |
6 |
17-34 |
3 |
0 |
6 |
22-30 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
5-9 |
12. |
Trątnowianka Trątnowice |
17 |
15 |
4 |
3 |
10 |
31-64 |
3 |
2 |
4 |
21-28 |
1 |
1 |
6 |
10-36 |
|
|
|
|
|
|
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
1 | Orzeł Iwanowice | | 2-1 | 3-0 | 2-1 | 5-0 | 2-1 | 5-0 | 4-1 | 8-0 | | | 9-0 |
2 | Jastrzębiec Książ Wielki | 2-2 | | | 3-0 | 3-1 | 10-0 | 4-2 | 2-0 | 0-0 | | 3-1 | |
3 | LKS II Niedźwiedź | 3-3 | 3-4 | | 5-3 | | | 7-2 | 2-1 | 3-2 | 4-3 | 5-1 | 9-1 |
4 | Strażak Goszcza | 2-2 | | 5-4 | | 2-0 | 1-1 | 4-1 | 1-1 | 4-0 | 8-1 | 1-3 | |
5 | Milenium Radziemice | 1-3 | 0-3 | 3-1 | | | 3-1 | 5-1 | | 3-2 | 3-2 | 3-4 | 7-1 |
6 | Kosynierzy Łuczyce | 2-3 | 1-4 | 1-3 | 2-2 | 6-3 | | | | 6-1 | 4-1 | 4-2 | 2-2 |
7 | LKS Polanowice (k. Krakowa) | | 0-2 | 2-2 | 2-2 | 0-1 | 3-1 | | 6-5 | | 1-1 | 4-2 | 2-1 |
8 | Olimpia Czaple Wielkie | | | 3-2 | 2-6 | 2-0 | 2-4 | 0-2 | | 1-6 | 4-0* | 2-4 | 4-1 |
9 | Agricola Klimontów | 1-5 | 0-4 | 1-2 | | 1-2 | 3-3 | 0-0 | 2-1 | | 3-1 | 5-3 | |
10 | Wierzbowianka Wierzbno | 7-3 | | 3-4 | 1-0 | 2-2 | | 1-0 | 2-4 | 1-1 | | | 0-2 |
11 | Cobra Wężerów | 1-4 | 0-4 | 2-5 | 2-3 | 0-8 | 3-0 | | 4-4 | | 2-4 | | 3-2 |
12 | Trątnowianka Trątnowice | 4-3 | 1-2 | | 1-2 | | 1-8 | 2-2 | 4-5 | 2-1 | 3-3 | 3-2 | |
Kolejka 1 - 2-3 września
|
Orzeł Iwanowice |
8-0 |
Agricola Klimontów |
3 września, 11:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
4-2 |
Cobra Wężerów |
3 września, 16:30 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
4-2 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
3 września, 16:00 |
Milenium Radziemice |
3-2 |
Wierzbowianka Wierzbno |
3 września, 11:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
4-5 |
Olimpia Czaple Wielkie |
3 września, 15:00 |
Strażak Goszcza |
5-4 |
LKS II Niedźwiedź |
2 września, 11:00 |
Kolejka 2 - 9-10 września
|
Agricola Klimontów |
1-2 |
LKS II Niedźwiedź |
10 września, 11:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
2-6 |
Strażak Goszcza |
10 września, 16:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
0-2 |
Trątnowianka Trątnowice |
10 września, 15:00 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
0-1 |
Milenium Radziemice |
10 września, 16:00 |
Cobra Wężerów |
0-4 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
10 września, 12:00 |
Orzeł Iwanowice |
2-1 |
Kosynierzy Łuczyce |
10 września, 11:00 |
Kolejka 3 - 16-17 września
|
Kosynierzy Łuczyce |
6-1 |
Agricola Klimontów |
17 września, 15:00 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
2-2 |
Orzeł Iwanowice |
16 września, 16:30 |
Milenium Radziemice |
3-4 |
Cobra Wężerów |
17 września, 14:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
2-2 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
17 września, 16:00 |
Strażak Goszcza |
8-1 |
Wierzbowianka Wierzbno |
17 września, 16:00 |
LKS II Niedźwiedź |
2-1 |
Olimpia Czaple Wielkie |
16 września, 16:00 |
Kolejka 4 - 23-24 września
|
Agricola Klimontów |
2-1 |
Olimpia Czaple Wielkie |
24 września, 11:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
3-4 |
LKS II Niedźwiedź |
23 września, 16:00 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
2-2 |
Strażak Goszcza |
24 września, 14:00 |
Cobra Wężerów |
3-2 |
Trątnowianka Trątnowice |
24 września, 11:00 |
Orzeł Iwanowice |
5-0 |
Milenium Radziemice |
24 września, 11:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
1-4 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
24 września, 15:00 |
Kolejka 5 - 30 września-1 października
|
Jastrzębiec Książ Wielki |
0-0 |
Agricola Klimontów |
1 października, 16:00 |
Milenium Radziemice |
3-1 |
Kosynierzy Łuczyce |
1 października, 16:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
4-3 |
Orzeł Iwanowice |
1 października, 16:00 |
Strażak Goszcza |
1-3 |
Cobra Wężerów |
30 września, 14:00 |
LKS II Niedźwiedź |
7-2 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
1 października, 11:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
4-0 |
Wierzbowianka Wierzbno |
1 października, 12:00 |
(wo) |
na boisku 4-2 |
Kolejka 6 - 7-8 października
|
Agricola Klimontów |
3-1 |
Wierzbowianka Wierzbno |
8 października, 11:00 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
6-5 |
Olimpia Czaple Wielkie |
8 października, 14:00 |
Cobra Wężerów |
2-5 |
LKS II Niedźwiedź |
8 października, 12:00 |
Orzeł Iwanowice |
2-1 |
Strażak Goszcza |
8 października, 11:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
2-2 |
Trątnowianka Trątnowice |
8 października, 15:00 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
3-1 |
Milenium Radziemice |
8 października, 16:00 |
Kolejka 7 - 14-15 października
|
Milenium Radziemice |
3-2 |
Agricola Klimontów |
14 października, 11:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
1-2 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
15 października, 15:00 |
Strażak Goszcza |
1-1 |
Kosynierzy Łuczyce |
15 października, 14:00 |
LKS II Niedźwiedź |
3-3 |
Orzeł Iwanowice |
15 października, 11:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
2-4 |
Cobra Wężerów |
15 października, 15:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
1-0 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
15 października, 14:00 |
Kolejka 8 - 21-22 października
|
Agricola Klimontów |
0-0 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
22 października, 11:00 |
Cobra Wężerów |
2-4 |
Wierzbowianka Wierzbno |
22 października, 12:00 |
Orzeł Iwanowice |
4-1 |
Olimpia Czaple Wielkie |
22 października, 11:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
1-3 |
LKS II Niedźwiedź |
22 października, 15:00 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
3-0 |
Strażak Goszcza |
21 października, 15:30 |
Milenium Radziemice |
7-1 |
Trątnowianka Trątnowice |
21 października, 11:00 |
Kolejka 9 - 28-29 października
|
Trątnowianka Trątnowice |
2-1 |
Agricola Klimontów |
29 października, 14:30 |
Strażak Goszcza |
2-0 |
Milenium Radziemice |
29 października, 14:00 |
LKS II Niedźwiedź |
3-4 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
29 października, 14:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
2-4 |
Kosynierzy Łuczyce |
29 października, 14:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
7-3 |
Orzeł Iwanowice |
29 października, 14:00 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
4-2 |
Cobra Wężerów |
29 października, 13:00 |
Kolejka 10 - 4-5 listopada
|
Agricola Klimontów |
5-3 |
Cobra Wężerów |
5 listopada, 11:00 |
Orzeł Iwanowice |
5-0 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
5 listopada, 11:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
4-1 |
Wierzbowianka Wierzbno |
5 listopada, 14:00 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
2-0 |
Olimpia Czaple Wielkie |
4 listopada, 14:00 |
Milenium Radziemice |
3-1 |
LKS II Niedźwiedź |
4 listopada, 12:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
1-2 |
Strażak Goszcza |
5 listopada, 11:00 |
Kolejka 11 - 11-12 listopada
|
Strażak Goszcza |
4-0 |
Agricola Klimontów |
11 listopada, 14:00 |
LKS II Niedźwiedź |
9-1 |
Trątnowianka Trątnowice |
11 listopada, 13:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
2-0 |
Milenium Radziemice |
11 listopada, 11:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
- |
Jastrzębiec Książ Wielki |
|
w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
3-1 |
Kosynierzy Łuczyce |
11 listopada, 13:00 |
Cobra Wężerów |
1-4 |
Orzeł Iwanowice |
11 listopada, 12:00 |
Kolejka 12 - 6-7 kwietnia
|
Agricola Klimontów |
1-5 |
Orzeł Iwanowice |
7 kwietnia, 11:00 |
Cobra Wężerów |
3-0 |
Kosynierzy Łuczyce |
7 kwietnia, 12:00 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
0-2 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
6 kwietnia, 15:30 |
Wierzbowianka Wierzbno |
2-2 |
Milenium Radziemice |
7 kwietnia, 15:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
4-1 |
Trątnowianka Trątnowice |
7 kwietnia, 15:00 |
LKS II Niedźwiedź |
5-3 |
Strażak Goszcza |
6 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 13 - 13-14 kwietnia
|
LKS II Niedźwiedź |
3-2 |
Agricola Klimontów |
13 kwietnia, 16:00 |
Strażak Goszcza |
1-1 |
Olimpia Czaple Wielkie |
13 kwietnia, 14:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
3-3 |
Wierzbowianka Wierzbno |
14 kwietnia, 15:00 |
Milenium Radziemice |
5-1 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
14 kwietnia, 16:00 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
3-1 |
Cobra Wężerów |
14 kwietnia, 16:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
2-3 |
Orzeł Iwanowice |
14 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 14 - 20-21 kwietnia
|
Agricola Klimontów |
3-3 |
Kosynierzy Łuczyce |
21 kwietnia, 11:00 |
Orzeł Iwanowice |
2-1 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
21 kwietnia, 11:00 |
Cobra Wężerów |
0-8 |
Milenium Radziemice |
21 kwietnia, 12:00 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
2-1 |
Trątnowianka Trątnowice |
21 kwietnia, 15:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
1-0 |
Strażak Goszcza |
21 kwietnia, 17:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
3-2 |
LKS II Niedźwiedź |
20 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 15 - 27-28 kwietnia
|
Olimpia Czaple Wielkie |
1-6 |
Agricola Klimontów |
28 kwietnia, 16:00 |
LKS II Niedźwiedź |
4-3 |
Wierzbowianka Wierzbno |
27 kwietnia, 16:30 |
Strażak Goszcza |
4-1 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
28 kwietnia, 13:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
3-2 |
Cobra Wężerów |
28 kwietnia, 15:00 |
Milenium Radziemice |
1-3 |
Orzeł Iwanowice |
28 kwietnia, 17:00 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
10-0 |
Kosynierzy Łuczyce |
27 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 16 - 4-5 maja
|
Agricola Klimontów |
0-4 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
5 maja, 11:00 |
Kosynierzy Łuczyce |
6-3 |
Milenium Radziemice |
5 maja, 15:00 |
Orzeł Iwanowice |
9-0 |
Trątnowianka Trątnowice |
5 maja, 11:00 |
Cobra Wężerów |
2-3 |
Strażak Goszcza |
5 maja, 12:00 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
2-2 |
LKS II Niedźwiedź |
5 maja, 16:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
2-4 |
Olimpia Czaple Wielkie |
5 maja, 17:00 |
Kolejka 17 - 11-12 maja
|
Wierzbowianka Wierzbno |
1-1 |
Agricola Klimontów |
12 maja, 17:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
0-2 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
12 maja, 16:00 |
LKS II Niedźwiedź |
5-1 |
Cobra Wężerów |
12 maja, 13:00 |
Strażak Goszcza |
2-2 |
Orzeł Iwanowice |
12 maja, 11:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
1-8 |
Kosynierzy Łuczyce |
12 maja, 16:00 |
Milenium Radziemice |
0-3 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
12 maja, 17:00 |
Kolejka 18 - 18-19 maja
|
Agricola Klimontów |
1-2 |
Milenium Radziemice |
19 maja, 11:00 |
Jastrzębiec Książ Wielki |
- |
Trątnowianka Trątnowice |
19 maja, 17:00 |
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz |
Kosynierzy Łuczyce |
2-2 |
Strażak Goszcza |
19 maja, 15:00 |
Orzeł Iwanowice |
3-0 |
LKS II Niedźwiedź |
18 maja, 17:00 |
Cobra Wężerów |
4-4 |
Olimpia Czaple Wielkie |
18 maja, 17:00 |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
1-1 |
Wierzbowianka Wierzbno |
18 maja, 16:00 |
Kolejka 19 - 25-26 maja
|
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
- |
Agricola Klimontów |
25 maja, 16:00 |
Wierzbowianka Wierzbno |
- |
Cobra Wężerów |
26 maja, 17:00 |
Olimpia Czaple Wielkie |
- |
Orzeł Iwanowice |
26 maja, 16:00 |
LKS II Niedźwiedź |
- |
Kosynierzy Łuczyce |
26 maja, 11:00 |
Strażak Goszcza |
- |
Jastrzębiec Książ Wielki |
25 maja, 11:00 |
Trątnowianka Trątnowice |
- |
Milenium Radziemice |
26 maja, 16:00 |
Kolejka 20 - 1-2 czerwca
|
Agricola Klimontów |
- |
Trątnowianka Trątnowice |
|
Milenium Radziemice |
- |
Strażak Goszcza |
|
Jastrzębiec Książ Wielki |
- |
LKS II Niedźwiedź |
|
Kosynierzy Łuczyce |
- |
Olimpia Czaple Wielkie |
|
Orzeł Iwanowice |
- |
Wierzbowianka Wierzbno |
|
Cobra Wężerów |
- |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
|
Kolejka 21 - 8-9 czerwca
|
Cobra Wężerów |
- |
Agricola Klimontów |
|
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
- |
Orzeł Iwanowice |
|
Wierzbowianka Wierzbno |
- |
Kosynierzy Łuczyce |
|
Olimpia Czaple Wielkie |
- |
Jastrzębiec Książ Wielki |
|
LKS II Niedźwiedź |
- |
Milenium Radziemice |
|
Strażak Goszcza |
- |
Trątnowianka Trątnowice |
|
Kolejka 22 - 15-16 czerwca
|
Agricola Klimontów |
- |
Strażak Goszcza |
|
Trątnowianka Trątnowice |
- |
LKS II Niedźwiedź |
|
Milenium Radziemice |
- |
Olimpia Czaple Wielkie |
|
Jastrzębiec Książ Wielki |
- |
Wierzbowianka Wierzbno |
|
Kosynierzy Łuczyce |
- |
LKS Polanowice (k. Krakowa) |
|
Orzeł Iwanowice |
- |
Cobra Wężerów |
|
Autor: Łukasz Malesa
|
|
|