Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Mazowiecki ZPN - 5 maja 2024
PKO Ekstraklasa 2023/2024,
17:30 Legia Warszawa 0-3 Radomiak Radom
Fortuna I liga 2023/2024,
12:40 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-2 Polonia Warszawa
15:00 Wisła Płock 1-0 Motor Lublin
18:00 Znicz Pruszków 1-1 Chrobry Głogów
II liga 2023/2024,
16:00 Zagłębie II Lubin 0-2 Pogoń Siedlce
Decathlon V liga 2023/2024, mazowiecka II
15:30 Mazovia II Mińsk Mazowiecki 2-2 Energia Kozienice
Dalubo Liga okręgowa 2023/2024, Ciechanów-Ostrołęka
16:00 Wkra Sochocin 2-1 GKS Gumino
16:30 Wkra Żuromin 2-0 Korona Szydłowo
17:00 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-1 ULKS Ołdaki
Liga okręgowa 2023/2024, Płock
13:00 Delta Słupno 3-0 Stegny Wyszogród
14:00 Start Proboszczewice 1-2 Unia Iłów
15:00 Skrwa Łukomie 2-6 Kasztelan Sierpc
16:00 Zryw Bielsk 0-4 Szopen Sanniki
Tymex Liga okręgowa 2023/2024, Radom
16:00 Mazowsze Grójec 2-0 Szydłowianka Szydłowiec
Komnet Liga okręgowa 2023/2024, Siedlce
12:00 Zryw Sobolew 3-1 Jastrząb Żeliszew
15:00 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-4 Orzeł Unin
17:00 Sęp Żelechów 3-0 Promnik Gończyce
17:00 Fenix Siennica 2-2 ŁDK Łosice
17:00 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-0 Czarni Węgrów
Amnis Energia Liga okręgowa 2023/2024, Warszawa I
13:00 Legionovia II Legionowo 0-4 Delta Warszawa
16:45 Grom Warszawa 3-2 Orły Zielonka
Kahlenberg Liga okręgowa 2023/2024, Warszawa II
16:00 Promyk Nowa Sucha 0-1 Perła Złotokłos
17:30 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-4 GKS Podolszyn
Pielęgnacja Muraw Klasa A 2023/2024, Ciechanów-Ostrołęka
11:00 Narew 1962 II Ostrołęka 6-0 Świt Baranowo
13:00 Żak Szreńsk 0-8 GKS Łyse
Klasa A 2023/2024, Płock
11:00 Błyskawica Lucień 2-4 Lwówianka Lwówek
11:00 Zorza Szczawin Kościelny 5-1 Pogoń Słupia
11:00 Polonia Radzanowo 0-4 Huragan Bodzanów
11:00 Świt II Staroźreby 1-0 Orzeł Goleszyn
Rapo Klasa A 2023/2024, Radom I
10:00 Gryfia Mirów 0-2 Krępianka Rzeczniów
11:00 KS Maków 1-4 Legion Głowaczów
16:00 Młodzik 18 Radom 3-1 Skaryszewianka Skaryszew
16:00 Energia II Kozienice 1-3 Zwolenianka Zwoleń
Wosztyl Klasa A 2023/2024, Radom II
18:00 Ruszcovia Borkowice 3-1 KS Stromiec
Mersi.pl Klasa A 2023/2024, Siedlce
11:00 Wilga Miastków Kościelny 4-1 Armia Żelków
14:00 Wicher Sadowne 2-5 Rywal Ruchna
16:00 Kosovia Kosów Lacki 4-1 Tęcza Stanisławów
17:00 LKS Ostrówek 1-2 GKS Dobre
Canyon Klasa A 2023/2024, Warszawa I
16:00 Płudy Warszawa 1-2 Bug II Wyszków
17:00 ŁKS Łochów 2-5 Bóbr Tłuszcz
17:00 Korona Jadów 3-11 Białe Orły Warszawa
18:00 Wkra Pomiechówek 0-3 GKS Dąbrówka
Expressdruk Klasa A 2023/2024, Warszawa II
12:00 Drukarz II Warszawa 0-2 AP EsKadra Warszawa
15:00 Targówek 1953 Warszawa 3-4 KS Wesoła (Warszawa)
Windoor Klasa A 2023/2024, Warszawa III
10:00 SEMP Ursynów (Warszawa) 1-0 Jedność Żabieniec
12:00 UKS Tarczyn 5-4 Przyszłość Włochy (Warszawa)
13:00 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2-3 KS II Raszyn
14:00 FC Lesznowola 2-3 MKS II Piaseczno
Strefa Sportu Klasa A 2023/2024, Warszawa IV
12:00 Naprzód Brwinów 6-0 Zaborowianka Zaborów
15:00 Passovia Pass 1-3 Błękitni Korytów
16:00 Guzovia Guzów 6-3 KS Blizne
Ostrovit Klasa B 2023/2024, Ciechanów
13:00 PAF II Płońsk 2-4 MKS II Ciechanów
13:00 GKS Świercze 1-4 Wkra Cieksyn
16:00 Orlęta Baboszewo 8-1 Jutrzenka Unieck
Ostrovit Klasa B 2023/2024, Ostrołęka
14:00 Mazowsze Jednorożec 1-4 Pełta Karniewo
17:30 Orzyc Chorzele 2-4 MKS II Przasnysz
Klasa B 2023/2024, Płock
11:00 Sparta Nowe Miszewo 0-4 Wisła Nowy Duninów
11:00 ULKS Ciółkowo 3-1 Zjednoczeni Bulkowo
19:00 Stoczniowiec II Płock 8-2 Wisła Główina-Sobowo
Mirax Klasa B 2023/2024, Radom I
15:00 Wisła Solec 1-0 Wisła Chotcza
15:00 Proch II Pionki 9-0 Zwolenianka II Zwoleń
16:00 Plon Garbatka-Letnisko 1-2 WKS Zajezierze
17:00 Postęp Łaziska 3-3 Beniaminek Iłża
Mirax Klasa B 2023/2024, Radom II
11:00 Syrenka Soccer School Białobrzegi 2-3 GKS Belsk Duży
12:00 AS Radomiak Radom 7-0 Megawat Świerże Górne
13:00 Sadownik Błędów 1-2 Strażak Wielogóra
Klasa B 2023/2024, Siedlce
12:00 Niwa Tęczki 2-0 Tęcza Korczew
12:00 Zorza Sterdyń 10-1 LUKS Rzakta
16:00 Jutrzenka Cegłów 2-2 Iskra Zaręby Kościelne
17:00 Amazonka Wiśniew 4-1 Błękitni Stoczek
Klasa B 2023/2024, Warszawa I
15:00 Mewa Krubin 3-0 Bóbr II Tłuszcz
17:00 Madziar II Nieporęt 2-5 AP FFK Warszawa
18:00 KS II Łomianki 4-2 WKS Rząśnik
Klasa B 2023/2024, Warszawa II
10:00 Wisła Maciejowice 1-4 PKS II Radość (Warszawa)
16:00 AON Rembertów (Warszawa) 0-0 Amigos Warszawa
17:00 Victoria Zerzeń (Warszawa) 3-2 KS Sobienie Jeziory
17:00 Sokół Kołbiel 7-2 Start Otwock
18:00 Bór Regut 7-0 KS Puznówka 1996
Klasa B 2023/2024, Warszawa III
19:00 Coco Jambo Warszawa 1-0 Przyszłość II Włochy (Warszawa)
Klasa B 2023/2024, Warszawa IV
10:00 Inter Warszawa 7-3 Victoria Warszawa
18:00 Jedność Warszawa 2-4 Błyskawica Warszawa
19:45 Kamionek Warszawa 7-1 Warszawiak Warszawa
19:48 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 6-6 Milan III Milanówek
20:30 KKS Żoliborz (Warszawa) 2-12 Hutnik II Warszawa
Klasa B 2023/2024, Warszawa V
16:00 Grom Prace Małe 0-8 Sparta II Jazgarzew
16:00 Victoria Głosków 4-2 Jedność II Żabieniec
16:00 Hubertus Zalesie Górne 9-0 Walka Kosów
16:30 Urzecze Gassy 1-3 Perła II Złotokłos
19:00 Anprel II Nowa Wieś 2-2 RKS Mirków (Konstancin-Jeziorna)
Klasa B 2023/2024, Warszawa VI
14:00 Mszczonowianka II Mszczonów 8-2 Orion Cegłów
16:00 Piast Feliksów 2-0 Relax Radziwiłłów
17:00 UKS Borzęcin 4-1 KS II Blizne
17:30 Partyzant II Leszno 2-4 UKS Ołtarzew
17:30 FC Płochocin 1-6 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Orlen I liga kobiet 2023/2024,
12:00 Legionistki Warszawa (k) 3-1 Sportowa Czwórka Radom (k)
12:30 Ząbkovia Ząbki (k) 0-5 TKKF Checz Gdynia (k)
Centralna Liga Juniorów U-17 2023/2024, wschodnia
16:30 Escola Varsovia Warszawa (jm) 4-2 GKS Bełchatów (jm)