|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.
V liga 2023/2024, grupa: małopolska (wschód)
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
KS Biecz |
23 |
47 |
14 |
5 |
4 |
55-22 |
8 |
3 |
0 |
27-5 |
6 |
2 |
4 |
28-17 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
6-5 |
2. |
Sandecja II Nowy Sącz |
23 |
47 |
14 |
5 |
4 |
60-27 |
7 |
2 |
2 |
35-13 |
7 |
3 |
2 |
25-14 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
5-6 |
3. |
Sokół Słopnice |
23 |
46 |
14 |
4 |
5 |
47-28 |
8 |
2 |
1 |
24-12 |
6 |
2 |
4 |
23-16 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Dunajec Nowy Sącz |
23 |
45 |
14 |
3 |
6 |
50-36 |
8 |
0 |
3 |
21-15 |
6 |
3 |
3 |
29-21 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Okocimski KS Brzesko |
23 |
43 |
13 |
4 |
6 |
43-33 |
6 |
2 |
3 |
21-19 |
7 |
2 |
3 |
22-14 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Metal Tarnów |
23 |
41 |
13 |
2 |
8 |
60-42 |
7 |
2 |
3 |
30-20 |
6 |
0 |
5 |
30-22 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Dunajec Zakliczyn |
23 |
38 |
12 |
2 |
9 |
48-47 |
6 |
1 |
5 |
24-23 |
6 |
1 |
4 |
24-24 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Kolejarz Stróże |
23 |
34 |
9 |
7 |
7 |
38-27 |
7 |
3 |
1 |
26-9 |
2 |
4 |
6 |
12-18 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Tarnovia Tarnów |
23 |
33 |
9 |
6 |
8 |
44-38 |
5 |
5 |
2 |
19-16 |
4 |
1 |
6 |
25-22 |
|
|
|
|
|
|
10. |
GKS Drwinia |
23 |
27 |
8 |
3 |
12 |
48-40 |
5 |
1 |
6 |
27-22 |
3 |
2 |
6 |
21-18 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Zalesianka Zalesie |
23 |
24 |
7 |
3 |
13 |
36-49 |
7 |
0 |
5 |
30-25 |
0 |
3 |
8 |
6-24 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Orzeł Dębno |
23 |
23 |
5 |
8 |
10 |
31-45 |
2 |
4 |
5 |
16-25 |
3 |
4 |
5 |
15-20 |
2 |
4 |
1 |
1 |
0 |
5-4 |
13. |
GLKS Gromnik |
23 |
23 |
6 |
5 |
12 |
30-55 |
2 |
4 |
7 |
12-33 |
4 |
1 |
5 |
18-22 |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
4-5 |
14. |
Unia II Tarnów |
23 |
20 |
5 |
5 |
13 |
39-52 |
3 |
3 |
5 |
22-21 |
2 |
2 |
8 |
17-31 |
|
|
|
|
|
|
15. |
LKS Szaflary |
23 |
15 |
4 |
3 |
16 |
32-65 |
2 |
2 |
7 |
16-28 |
2 |
1 |
9 |
16-37 |
|
|
|
|
|
|
16. |
Orkan Szczyrzyc |
23 |
12 |
3 |
3 |
17 |
21-76 |
3 |
0 |
9 |
11-35 |
0 |
3 |
8 |
10-41 |
|
|
|
|
|
|
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
1 | KS Biecz | | 3-0 | 4-1 | 0-0 | 2-1 | 2-0 | | 0-0 | | | 3-0 | 1-1 | | 4-0 | 5-1 | 3-1 |
2 | Sandecja II Nowy Sącz | 5-3 | | 1-1 | 0-3 | | 2-1 | | 2-0 | | | 1-1 | 1-2 | 3-1 | 5-0 | 5-1 | 10-0 |
3 | Sokół Słopnice | 2-0 | | | | 1-1 | 5-3 | 0-2 | | | 1-0 | 3-2 | 3-0 | 4-2 | 3-1 | 2-1 | 0-0 |
4 | Dunajec Nowy Sącz | 1-0 | 2-1 | 1-3 | | 1-0 | 0-2 | | 1-0 | 2-6 | 5-1 | | 3-1 | | 3-1 | | 2-0 |
5 | Okocimski KS Brzesko | 2-1 | 2-2 | | | | 0-2 | 2-3 | 2-1 | 3-2 | 1-7 | 1-0 | 3-0 | 1-1 | | 4-0 | |
6 | Metal Tarnów | | | 0-2 | 5-2 | 1-2 | | 3-2 | 2-2 | 1-5 | 1-0 | 3-1 | 3-0 | | 2-2 | 4-1 | 5-1 |
7 | Dunajec Zakliczyn | 2-4 | 1-3 | 1-0 | 2-3 | 1-3 | 3-1 | | 3-2 | 3-1 | 2-1 | | | 0-1 | 2-2 | | 4-2 |
8 | Kolejarz Stróże | 1-1 | 1-1 | 2-1 | | | 1-2 | 4-2 | | | | 3-0 | 1-1 | 3-1 | 2-0 | 4-0 | 4-0 |
9 | Tarnovia Tarnów | 0-4 | 0-0 | 3-0* | 3-2 | | 2-5 | 1-1 | 0-0 | | 2-0 | 3-1 | | 4-2 | | 0-0 | 1-1 |
10 | GKS Drwinia | 0-3 | 2-3 | 1-2 | 2-0 | 1-2 | 4-1 | 2-3 | 6-2 | 2-1 | | 0-0 | | 1-3 | | | 6-2 |
11 | Zalesianka Zalesie | | 2-3 | 1-3 | 1-4 | 2-3 | | 4-1 | 0-2 | 2-0 | 3-2 | | 3-2 | | 2-0 | 5-3 | 5-2 |
12 | Orzeł Dębno | 1-2 | 1-3 | | 1-1 | 1-1 | | 0-4 | 0-0 | 5-3 | 0-0 | | | 4-3 | 3-5 | 0-3 | |
13 | GLKS Gromnik | 0-6 | 0-3 | 0-3 | 2-4 | 1-0 | 3-7 | | 0-3 | 0-0 | | 1-1 | 1-1 | | 0-3 | 3-1 | 1-1 |
14 | Unia II Tarnów | 1-2 | 0-5 | | 3-3 | 1-3 | | 4-0 | | 3-1 | 1-1 | 5-0 | 1-1 | 1-2 | | 2-3 | |
15 | LKS Szaflary | 2-2 | 0-1 | 2-2 | 2-3 | 1-4 | | 3-4 | 2-0 | 1-2 | 1-6 | | 0-3* | | 2-1 | | |
16 | Orkan Szczyrzyc | | | 0-5 | 0-4 | 1-2 | 0-6 | 1-2 | | 0-4 | 1-3 | 1-0 | 0-3 | 1-2 | 3-2 | 3-2 | |
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
|
Unia II Tarnów |
3-3 |
Dunajec Nowy Sącz |
19 listopada, 15:00 |
Sandecja II Nowy Sącz |
2-0 |
Kolejarz Stróże |
13 sierpnia, 11:00 |
KS Biecz |
4-1 |
Sokół Słopnice |
12 sierpnia, 17:00 |
LKS Szaflary |
1-2 |
Tarnovia Tarnów |
13 sierpnia, 16:00 |
GLKS Gromnik |
1-1 |
Orkan Szczyrzyc |
12 sierpnia, 11:00 |
Zalesianka Zalesie |
3-2 |
GKS Drwinia |
12 sierpnia, 11:00 |
Dunajec Zakliczyn |
3-1 |
Metal Tarnów |
13 sierpnia, 17:00 |
Okocimski KS Brzesko |
3-0 |
Orzeł Dębno |
12 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 2 - 15 sierpnia
|
GKS Drwinia |
2-3 |
Dunajec Zakliczyn |
15 sierpnia, 18:00 |
Orkan Szczyrzyc |
1-0 |
Zalesianka Zalesie |
15 sierpnia, 17:00 |
Tarnovia Tarnów |
4-2 |
GLKS Gromnik |
15 sierpnia, 17:00 |
Sokół Słopnice |
2-1 |
LKS Szaflary |
15 sierpnia, 17:00 |
Okocimski KS Brzesko |
2-1 |
KS Biecz |
15 sierpnia, 14:00 |
Kolejarz Stróże |
1-1 |
Orzeł Dębno |
15 sierpnia, 16:00 |
Unia II Tarnów |
0-5 |
Sandecja II Nowy Sącz |
15 sierpnia, 11:00 |
Metal Tarnów |
5-2 |
Dunajec Nowy Sącz |
15 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 3 - 19-20 sierpnia
|
Sandecja II Nowy Sącz |
0-3 |
Dunajec Nowy Sącz |
20 sierpnia, 11:00 |
KS Biecz |
0-0 |
Kolejarz Stróże |
20 sierpnia, 17:00 |
LKS Szaflary |
1-4 |
Okocimski KS Brzesko |
19 sierpnia, 17:00 |
GLKS Gromnik |
0-3 |
Sokół Słopnice |
19 sierpnia, 17:00 |
Zalesianka Zalesie |
2-0 |
Tarnovia Tarnów |
19 sierpnia, 11:00 |
Dunajec Zakliczyn |
4-2 |
Orkan Szczyrzyc |
19 sierpnia, 17:00 |
Metal Tarnów |
1-0 |
GKS Drwinia |
19 sierpnia, 17:00 |
Unia II Tarnów |
1-1 |
Orzeł Dębno |
20 sierpnia, 14:00 |
Kolejka 4 - 26-27 sierpnia
|
Dunajec Nowy Sącz |
5-1 |
GKS Drwinia |
26 sierpnia, 16:00 |
Orkan Szczyrzyc |
0-6 |
Metal Tarnów |
26 sierpnia, 17:00 |
Tarnovia Tarnów |
1-1 |
Dunajec Zakliczyn |
27 sierpnia, 17:00 |
Sokół Słopnice |
3-2 |
Zalesianka Zalesie |
27 sierpnia, 17:00 |
Okocimski KS Brzesko |
1-1 |
GLKS Gromnik |
27 sierpnia, 16:00 |
Kolejarz Stróże |
4-0 |
LKS Szaflary |
27 sierpnia, 16:00 |
Unia II Tarnów |
1-2 |
KS Biecz |
27 sierpnia, 11:00 |
Sandecja II Nowy Sącz |
1-2 |
Orzeł Dębno |
27 sierpnia, 11:00 |
Kolejka 5 - 2-3 września
|
KS Biecz |
3-0 |
Sandecja II Nowy Sącz |
2 września, 16:00 |
LKS Szaflary |
2-1 |
Unia II Tarnów |
2 września, 16:00 |
GLKS Gromnik |
0-3 |
Kolejarz Stróże |
2 września, 17:00 |
Zalesianka Zalesie |
2-3 |
Okocimski KS Brzesko |
2 września, 16:00 |
Metal Tarnów |
1-5 |
Tarnovia Tarnów |
2 września, 17:00 |
GKS Drwinia |
6-2 |
Orkan Szczyrzyc |
2 września, 17:00 |
Dunajec Nowy Sącz |
3-1 |
Orzeł Dębno |
2 września, 16:00 |
Sokół Słopnice |
0-2 |
Dunajec Zakliczyn |
2 września, 10:30 |
Kolejka 6 - 9-10 września
|
Dunajec Nowy Sącz |
2-0 |
Orkan Szczyrzyc |
9 września, 16:00 |
Tarnovia Tarnów |
2-0 |
GKS Drwinia |
9 września, 17:00 |
Sokół Słopnice |
5-3 |
Metal Tarnów |
10 września, 16:00 |
Okocimski KS Brzesko |
2-3 |
Dunajec Zakliczyn |
9 września, 17:00 |
Kolejarz Stróże |
3-0 |
Zalesianka Zalesie |
10 września, 16:00 |
Unia II Tarnów |
1-2 |
GLKS Gromnik |
10 września, 11:00 |
Sandecja II Nowy Sącz |
5-1 |
LKS Szaflary |
10 września, 11:00 |
Orzeł Dębno |
1-2 |
KS Biecz |
9 września, 16:30 |
Kolejka 7 - 16-17 września
|
KS Biecz |
0-0 |
Dunajec Nowy Sącz |
16 września, 16:00 |
LKS Szaflary |
0-3 |
Orzeł Dębno |
16 września, 16:00 |
(wo) |
na boisku 3-2 |
GLKS Gromnik |
0-3 |
Sandecja II Nowy Sącz |
16 września, 16:30 |
Zalesianka Zalesie |
2-0 |
Unia II Tarnów |
16 września, 16:00 |
Dunajec Zakliczyn |
3-2 |
Kolejarz Stróże |
17 września, 16:00 |
Metal Tarnów |
1-2 |
Okocimski KS Brzesko |
16 września, 16:30 |
GKS Drwinia |
1-2 |
Sokół Słopnice |
16 września, 11:00 |
Orkan Szczyrzyc |
0-4 |
Tarnovia Tarnów |
16 września, 16:00 |
Kolejka 8 - 23-24 września
|
Dunajec Nowy Sącz |
2-6 |
Tarnovia Tarnów |
23 września, 16:00 |
Sokół Słopnice |
0-0 |
Orkan Szczyrzyc |
24 września, 16:00 |
Okocimski KS Brzesko |
1-7 |
GKS Drwinia |
23 września, 11:00 |
Kolejarz Stróże |
1-2 |
Metal Tarnów |
24 września, 15:00 |
Unia II Tarnów |
4-0 |
Dunajec Zakliczyn |
24 września, 11:00 |
Sandecja II Nowy Sącz |
1-1 |
Zalesianka Zalesie |
24 września, 11:00 |
Orzeł Dębno |
4-3 |
GLKS Gromnik |
24 września, 13:00 |
KS Biecz |
5-1 |
LKS Szaflary |
23 września, 15:00 |
Kolejka 9 - 30 września-1 października
|
LKS Szaflary |
2-3 |
Dunajec Nowy Sącz |
30 września, 16:00 |
GLKS Gromnik |
0-6 |
KS Biecz |
30 września, 16:00 |
Zalesianka Zalesie |
3-2 |
Orzeł Dębno |
30 września, 16:00 |
Dunajec Zakliczyn |
1-3 |
Sandecja II Nowy Sącz |
1 października, 16:00 |
Metal Tarnów |
2-2 |
Unia II Tarnów |
30 września, 12:00 |
GKS Drwinia |
6-2 |
Kolejarz Stróże |
1 października, 16:15 |
Orkan Szczyrzyc |
1-2 |
Okocimski KS Brzesko |
30 września, 16:00 |
Tarnovia Tarnów |
3-0 |
Sokół Słopnice |
1 października, 16:00 |
(wo) |
na boisku 1-0 |
Kolejka 10 - 7-8 października
|
Dunajec Nowy Sącz |
1-3 |
Sokół Słopnice |
7 października, 16:00 |
Okocimski KS Brzesko |
3-2 |
Tarnovia Tarnów |
7 października, 11:00 |
Kolejarz Stróże |
4-0 |
Orkan Szczyrzyc |
8 października, 15:00 |
Unia II Tarnów |
1-1 |
GKS Drwinia |
8 października, 11:00 |
Sandecja II Nowy Sącz |
2-1 |
Metal Tarnów |
8 października, 11:00 |
Orzeł Dębno |
0-4 |
Dunajec Zakliczyn |
7 października, 16:00 |
KS Biecz |
3-0 |
Zalesianka Zalesie |
7 października, 13:00 |
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz |
GLKS Gromnik |
3-1 |
LKS Szaflary |
8 października, 13:00 |
Kolejka 11 - 14-15 października
|
GLKS Gromnik |
2-4 |
Dunajec Nowy Sącz |
14 października, 15:30 |
Zalesianka Zalesie |
5-3 |
LKS Szaflary |
14 października, 15:00 |
Dunajec Zakliczyn |
2-4 |
KS Biecz |
15 października, 15:00 |
Metal Tarnów |
3-0 |
Orzeł Dębno |
14 października, 15:30 |
GKS Drwinia |
2-3 |
Sandecja II Nowy Sącz |
15 października, 14:00 |
Orkan Szczyrzyc |
3-2 |
Unia II Tarnów |
14 października, 11:00 |
Tarnovia Tarnów |
0-0 |
Kolejarz Stróże |
14 października, 15:30 |
Sokół Słopnice |
1-1 |
Okocimski KS Brzesko |
15 października, 15:00 |
Kolejka 12 - 21-22 października
|
Dunajec Nowy Sącz |
1-0 |
Okocimski KS Brzesko |
21 października, 15:00 |
Kolejarz Stróże |
2-1 |
Sokół Słopnice |
22 października, 15:00 |
Unia II Tarnów |
3-1 |
Tarnovia Tarnów |
20 października, 15:30 |
w pierwotnym terminie (22 października, 11:00) odwołany |
Sandecja II Nowy Sącz |
10-0 |
Orkan Szczyrzyc |
22 października, 11:00 |
Orzeł Dębno |
0-0 |
GKS Drwinia |
22 października, 11:00 |
KS Biecz |
2-0 |
Metal Tarnów |
21 października, 15:00 |
LKS Szaflary |
3-4 |
Dunajec Zakliczyn |
21 października, 15:00 |
GLKS Gromnik |
1-1 |
Zalesianka Zalesie |
21 października, 15:00 |
Kolejka 13 - 28-29 października
|
Zalesianka Zalesie |
1-4 |
Dunajec Nowy Sącz |
28 października, 11:00 |
Dunajec Zakliczyn |
0-1 |
GLKS Gromnik |
29 października, 14:00 |
Metal Tarnów |
4-1 |
LKS Szaflary |
18 listopada, 13:00 |
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska |
GKS Drwinia |
0-3 |
KS Biecz |
28 października, 15:00 |
Orkan Szczyrzyc |
0-3 |
Orzeł Dębno |
29 października, 11:00 |
Tarnovia Tarnów |
0-0 |
Sandecja II Nowy Sącz |
28 października, 15:00 |
Sokół Słopnice |
3-1 |
Unia II Tarnów |
28 października, 14:00 |
Okocimski KS Brzesko |
2-1 |
Kolejarz Stróże |
28 października, 11:00 |
Kolejka 14 - 4-5 listopada
|
Dunajec Nowy Sącz |
1-0 |
Kolejarz Stróże |
4 listopada, 13:30 |
Unia II Tarnów |
1-3 |
Okocimski KS Brzesko |
5 listopada, 12:30 |
Sandecja II Nowy Sącz |
1-1 |
Sokół Słopnice |
5 listopada, 11:00 |
Orzeł Dębno |
5-3 |
Tarnovia Tarnów |
4 listopada, 11:00 |
KS Biecz |
3-1 |
Orkan Szczyrzyc |
4 listopada, 14:00 |
LKS Szaflary |
1-6 |
GKS Drwinia |
4 listopada, 14:00 |
GLKS Gromnik |
3-7 |
Metal Tarnów |
5 listopada, 13:00 |
Zalesianka Zalesie |
4-1 |
Dunajec Zakliczyn |
4 listopada, 11:00 |
Kolejka 15 - 11-12 listopada
|
Dunajec Zakliczyn |
2-3 |
Dunajec Nowy Sącz |
12 listopada, 13:00 |
Metal Tarnów |
3-1 |
Zalesianka Zalesie |
11 listopada, 13:00 |
GKS Drwinia |
1-3 |
GLKS Gromnik |
12 listopada, 13:00 |
Orkan Szczyrzyc |
3-2 |
LKS Szaflary |
11 listopada, 13:30 |
Tarnovia Tarnów |
0-4 |
KS Biecz |
11 listopada, 13:30 |
Sokół Słopnice |
3-0 |
Orzeł Dębno |
11 listopada, 14:00 |
Okocimski KS Brzesko |
2-2 |
Sandecja II Nowy Sącz |
11 listopada, 12:00 |
Kolejarz Stróże |
2-0 |
Unia II Tarnów |
11 listopada, 13:00 |
Kolejka 16 - 23-24 marca
|
Orzeł Dębno |
1-1 |
Okocimski KS Brzesko |
24 marca, 13:00 |
Dunajec Nowy Sącz |
3-1 |
Unia II Tarnów |
23 marca, 15:00 |
Kolejarz Stróże |
1-1 |
Sandecja II Nowy Sącz |
23 marca, 14:00 |
Sokół Słopnice |
2-0 |
KS Biecz |
23 marca, 11:00 |
Tarnovia Tarnów |
0-0 |
LKS Szaflary |
23 marca, 15:30 |
Orkan Szczyrzyc |
1-2 |
GLKS Gromnik |
23 marca, 15:00 |
GKS Drwinia |
0-0 |
Zalesianka Zalesie |
24 marca, 15:00 |
Metal Tarnów |
3-2 |
Dunajec Zakliczyn |
23 marca, 14:30 |
Kolejka 17 - 30 marca
|
Dunajec Nowy Sącz |
0-2 |
Metal Tarnów |
30 marca, 11:00 |
Dunajec Zakliczyn |
2-1 |
GKS Drwinia |
30 marca, 14:00 |
Zalesianka Zalesie |
5-2 |
Orkan Szczyrzyc |
30 marca, 13:00 |
GLKS Gromnik |
0-0 |
Tarnovia Tarnów |
30 marca, 11:00 |
LKS Szaflary |
2-2 |
Sokół Słopnice |
30 marca, 15:00 |
KS Biecz |
2-1 |
Okocimski KS Brzesko |
30 marca, 14:00 |
Orzeł Dębno |
0-0 |
Kolejarz Stróże |
30 marca, 11:00 |
Sandecja II Nowy Sącz |
5-0 |
Unia II Tarnów |
29 marca, 12:00 |
Kolejka 18 - 6-7 kwietnia
|
Orzeł Dębno |
3-5 |
Unia II Tarnów |
7 kwietnia, 17:00 |
Dunajec Nowy Sącz |
2-1 |
Sandecja II Nowy Sącz |
6 kwietnia, 15:00 |
Kolejarz Stróże |
1-1 |
KS Biecz |
7 kwietnia, 15:00 |
Okocimski KS Brzesko |
4-0 |
LKS Szaflary |
7 kwietnia, 16:00 |
Sokół Słopnice |
4-2 |
GLKS Gromnik |
6 kwietnia, 14:00 |
Tarnovia Tarnów |
3-1 |
Zalesianka Zalesie |
6 kwietnia, 16:00 |
Orkan Szczyrzyc |
1-2 |
Dunajec Zakliczyn |
6 kwietnia, 15:00 |
GKS Drwinia |
4-1 |
Metal Tarnów |
7 kwietnia, 15:00 |
Kolejka 19 - 13-14 kwietnia
|
GKS Drwinia |
2-0 |
Dunajec Nowy Sącz |
13 kwietnia, 16:00 |
Metal Tarnów |
5-1 |
Orkan Szczyrzyc |
13 kwietnia, 16:00 |
Dunajec Zakliczyn |
3-1 |
Tarnovia Tarnów |
14 kwietnia, 16:00 |
Zalesianka Zalesie |
1-3 |
Sokół Słopnice |
13 kwietnia, 17:00 |
GLKS Gromnik |
1-0 |
Okocimski KS Brzesko |
13 kwietnia, 17:00 |
LKS Szaflary |
2-0 |
Kolejarz Stróże |
13 kwietnia, 15:00 |
KS Biecz |
4-0 |
Unia II Tarnów |
14 kwietnia, 14:00 |
Orzeł Dębno |
1-3 |
Sandecja II Nowy Sącz |
13 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 20 - 20-21 kwietnia
|
Orzeł Dębno |
1-1 |
Dunajec Nowy Sącz |
21 kwietnia, 17:00 |
Dunajec Zakliczyn |
1-0 |
Sokół Słopnice |
21 kwietnia, 17:00 |
Sandecja II Nowy Sącz |
5-3 |
KS Biecz |
21 kwietnia, 11:00 |
Unia II Tarnów |
2-3 |
LKS Szaflary |
20 kwietnia, 11:00 |
Kolejarz Stróże |
3-1 |
GLKS Gromnik |
21 kwietnia, 14:00 |
Okocimski KS Brzesko |
1-0 |
Zalesianka Zalesie |
21 kwietnia, 16:00 |
Tarnovia Tarnów |
2-5 |
Metal Tarnów |
20 kwietnia, 16:00 |
Orkan Szczyrzyc |
1-3 |
GKS Drwinia |
20 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 21 - 27-28 kwietnia
|
Orkan Szczyrzyc |
0-4 |
Dunajec Nowy Sącz |
27 kwietnia, 16:00 |
GKS Drwinia |
2-1 |
Tarnovia Tarnów |
28 kwietnia, 14:00 |
Metal Tarnów |
0-2 |
Sokół Słopnice |
27 kwietnia, 16:00 |
Dunajec Zakliczyn |
1-3 |
Okocimski KS Brzesko |
28 kwietnia, 17:00 |
Zalesianka Zalesie |
0-2 |
Kolejarz Stróże |
27 kwietnia, 11:00 |
GLKS Gromnik |
0-3 |
Unia II Tarnów |
28 kwietnia, 11:00 |
LKS Szaflary |
0-1 |
Sandecja II Nowy Sącz |
27 kwietnia, 15:00 |
KS Biecz |
1-1 |
Orzeł Dębno |
27 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 22 - 1 maja
|
Dunajec Nowy Sącz |
1-0 |
KS Biecz |
30 kwietnia, 17:00 |
Orzeł Dębno |
0-3 |
LKS Szaflary |
1 maja, 17:00 |
Sandecja II Nowy Sącz |
3-1 |
GLKS Gromnik |
1 maja, 11:00 |
Unia II Tarnów |
5-0 |
Zalesianka Zalesie |
1 maja, 17:00 |
Kolejarz Stróże |
4-2 |
Dunajec Zakliczyn |
1 maja, 16:00 |
Okocimski KS Brzesko |
0-2 |
Metal Tarnów |
1 maja, 16:00 |
Sokół Słopnice |
1-0 |
GKS Drwinia |
1 maja, 11:00 |
Tarnovia Tarnów |
1-1 |
Orkan Szczyrzyc |
1 maja, 17:00 |
Kolejka 23 - 4-5 maja
|
Tarnovia Tarnów |
3-2 |
Dunajec Nowy Sącz |
4 maja, 17:00 |
Orkan Szczyrzyc |
0-5 |
Sokół Słopnice |
4 maja, 15:00 |
GKS Drwinia |
1-2 |
Okocimski KS Brzesko |
5 maja, 16:00 |
Metal Tarnów |
2-2 |
Kolejarz Stróże |
4 maja, 17:00 |
Dunajec Zakliczyn |
2-2 |
Unia II Tarnów |
5 maja, 17:00 |
Zalesianka Zalesie |
2-3 |
Sandecja II Nowy Sącz |
4 maja, 17:00 |
GLKS Gromnik |
1-1 |
Orzeł Dębno |
4 maja, 17:00 |
LKS Szaflary |
2-2 |
KS Biecz |
4 maja, 16:30 |
Kolejka 24 - 11-12 maja
|
Dunajec Nowy Sącz |
- |
LKS Szaflary |
11 maja, 16:00 |
KS Biecz |
- |
GLKS Gromnik |
11 maja, 17:00 |
Orzeł Dębno |
- |
Zalesianka Zalesie |
11 maja, 17:00 |
Sandecja II Nowy Sącz |
- |
Dunajec Zakliczyn |
12 maja, 17:00 |
Unia II Tarnów |
- |
Metal Tarnów |
12 maja, 11:00 |
Kolejarz Stróże |
- |
GKS Drwinia |
12 maja, 16:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Orkan Szczyrzyc |
12 maja, 17:00 |
Sokół Słopnice |
- |
Tarnovia Tarnów |
11 maja, 17:30 |
Kolejka 25 - 18-19 maja
|
LKS Szaflary |
- |
GLKS Gromnik |
|
Sokół Słopnice |
- |
Dunajec Nowy Sącz |
|
Tarnovia Tarnów |
- |
Okocimski KS Brzesko |
|
Orkan Szczyrzyc |
- |
Kolejarz Stróże |
|
GKS Drwinia |
- |
Unia II Tarnów |
|
Metal Tarnów |
- |
Sandecja II Nowy Sącz |
|
Dunajec Zakliczyn |
- |
Orzeł Dębno |
|
Zalesianka Zalesie |
- |
KS Biecz |
|
Kolejka 26 - 25-26 maja
|
Dunajec Nowy Sącz |
- |
GLKS Gromnik |
|
LKS Szaflary |
- |
Zalesianka Zalesie |
|
KS Biecz |
- |
Dunajec Zakliczyn |
|
Orzeł Dębno |
- |
Metal Tarnów |
|
Sandecja II Nowy Sącz |
- |
GKS Drwinia |
|
Unia II Tarnów |
- |
Orkan Szczyrzyc |
|
Kolejarz Stróże |
- |
Tarnovia Tarnów |
|
Okocimski KS Brzesko |
- |
Sokół Słopnice |
|
Kolejka 27 - 1-2 czerwca
|
Okocimski KS Brzesko |
- |
Dunajec Nowy Sącz |
|
Sokół Słopnice |
- |
Kolejarz Stróże |
|
Tarnovia Tarnów |
- |
Unia II Tarnów |
|
Orkan Szczyrzyc |
- |
Sandecja II Nowy Sącz |
|
GKS Drwinia |
- |
Orzeł Dębno |
|
Metal Tarnów |
- |
KS Biecz |
|
Dunajec Zakliczyn |
- |
LKS Szaflary |
|
Zalesianka Zalesie |
- |
GLKS Gromnik |
|
Kolejka 28 - 8-9 czerwca
|
Dunajec Nowy Sącz |
- |
Zalesianka Zalesie |
|
GLKS Gromnik |
- |
Dunajec Zakliczyn |
|
LKS Szaflary |
- |
Metal Tarnów |
|
KS Biecz |
- |
GKS Drwinia |
|
Orzeł Dębno |
- |
Orkan Szczyrzyc |
|
Sandecja II Nowy Sącz |
- |
Tarnovia Tarnów |
|
Unia II Tarnów |
- |
Sokół Słopnice |
|
Kolejarz Stróże |
- |
Okocimski KS Brzesko |
|
Kolejka 29 - 15-16 czerwca
|
Kolejarz Stróże |
- |
Dunajec Nowy Sącz |
|
Okocimski KS Brzesko |
- |
Unia II Tarnów |
|
Sokół Słopnice |
- |
Sandecja II Nowy Sącz |
|
Tarnovia Tarnów |
- |
Orzeł Dębno |
|
Orkan Szczyrzyc |
- |
KS Biecz |
|
GKS Drwinia |
- |
LKS Szaflary |
|
Metal Tarnów |
- |
GLKS Gromnik |
|
Dunajec Zakliczyn |
- |
Zalesianka Zalesie |
|
Kolejka 30 - 22-23 czerwca
|
Dunajec Nowy Sącz |
- |
Dunajec Zakliczyn |
|
Zalesianka Zalesie |
- |
Metal Tarnów |
|
GLKS Gromnik |
- |
GKS Drwinia |
|
LKS Szaflary |
- |
Orkan Szczyrzyc |
|
KS Biecz |
- |
Tarnovia Tarnów |
|
Orzeł Dębno |
- |
Sokół Słopnice |
|
Sandecja II Nowy Sącz |
- |
Okocimski KS Brzesko |
|
Unia II Tarnów |
- |
Kolejarz Stróże |
|
Autor: Łukasz Malesa
|
|
|