|
|
.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.
V liga 2023/2024, grupa: małopolska (zachód)
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Wieczysta II Kraków |
23 |
57 |
18 |
3 |
2 |
98-25 |
10 |
2 |
0 |
66-13 |
8 |
1 |
2 |
32-12 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Pcimianka Pcim |
23 |
54 |
16 |
6 |
1 |
59-25 |
8 |
4 |
0 |
32-10 |
8 |
2 |
1 |
27-15 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Jutrzenka Giebułtów |
23 |
44 |
14 |
2 |
7 |
56-35 |
6 |
0 |
5 |
25-15 |
8 |
2 |
2 |
31-20 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Radziszowianka Radziszów |
23 |
43 |
12 |
7 |
4 |
51-29 |
8 |
2 |
2 |
33-15 |
4 |
5 |
2 |
18-14 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
23 |
41 |
12 |
5 |
6 |
54-38 |
7 |
2 |
2 |
29-16 |
5 |
3 |
4 |
25-22 |
2 |
4 |
1 |
1 |
0 |
4-2 |
6. |
Tempo Białka |
23 |
41 |
11 |
8 |
4 |
63-39 |
6 |
3 |
2 |
31-15 |
5 |
5 |
2 |
32-24 |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2-4 |
7. |
KS Chełmek |
23 |
37 |
11 |
4 |
8 |
52-46 |
6 |
3 |
4 |
27-20 |
5 |
1 |
4 |
25-26 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
23 |
35 |
11 |
2 |
10 |
51-54 |
7 |
1 |
3 |
36-23 |
4 |
1 |
7 |
15-31 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Garbarnia II Kraków |
23 |
33 |
10 |
3 |
10 |
48-58 |
5 |
1 |
5 |
28-27 |
5 |
2 |
5 |
20-31 |
|
|
|
|
|
|
10. |
KS Olkusz |
23 |
30 |
8 |
6 |
9 |
40-48 |
4 |
3 |
5 |
20-29 |
4 |
3 |
4 |
20-19 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Skawa Wadowice |
23 |
28 |
8 |
4 |
11 |
41-51 |
5 |
2 |
4 |
19-15 |
3 |
2 |
7 |
22-36 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Błękitni Modlnica |
23 |
19 |
5 |
4 |
14 |
34-60 |
4 |
1 |
6 |
21-27 |
1 |
3 |
8 |
13-33 |
|
|
|
|
|
|
13. |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
23 |
17 |
4 |
5 |
14 |
26-57 |
2 |
4 |
6 |
16-25 |
2 |
1 |
8 |
10-32 |
|
|
|
|
|
|
14. |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
23 |
15 |
4 |
3 |
16 |
30-56 |
1 |
3 |
8 |
13-22 |
3 |
0 |
8 |
17-34 |
|
|
|
|
|
|
15. |
Karpaty Siepraw |
23 |
13 |
4 |
1 |
18 |
26-71 |
2 |
1 |
8 |
15-29 |
2 |
0 |
10 |
11-42 |
|
|
|
|
|
|
|
Wiślanka Grabie |
23 |
12 |
3 |
3 |
17 |
15-52 |
2 |
1 |
8 |
9-23 |
1 |
2 |
9 |
6-29 |
|
|
|
|
|
|
Karpaty Siepraw i Wiślanka Grabie wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
1 | Wieczysta II Kraków | | | 5-1 | 5-1 | 6-1 | | 6-1 | 6-1 | 3-3 | 3-2 | 10-0 | 6-1 | | 7-1 | 8-0 | 1-1 |
2 | Pcimianka Pcim | 1-1 | | 4-2 | 0-0 | 0-0 | 2-2 | | 3-0 | 8-1 | | 4-3 | 2-0 | | 2-1 | 3-0* | 3-0* |
3 | Jutrzenka Giebułtów | | | | 0-2 | 3-2 | 4-2 | | 1-3 | 0-2 | 2-1 | 2-0 | 5-0 | 0-1 | | 7-0 | 1-2 |
4 | Radziszowianka Radziszów | 2-1 | 2-3 | 1-1 | | 3-1 | | 3-3 | 6-1 | | 0-1 | | 3-1 | 4-2 | 5-0 | 3-1 | 1-0 |
5 | Sokół Kocmyrzów Baranówka | | 2-2 | | | | 3-1 | 4-6 | 2-0 | 2-0 | 2-2 | 3-1 | 4-0 | 1-2 | | 3-2 | 3-0 |
6 | Tempo Białka | 1-2 | 5-1 | 3-4 | 3-2 | 1-1 | | | 1-1 | 3-3 | | 5-1 | 1-0 | | 5-0 | | 3-0* |
7 | KS Chełmek | 1-2 | 0-2 | 1-1 | 0-0 | | 2-5 | | 4-0 | 3-2 | 2-5 | 1-1 | 1-0 | 6-1 | 3-1 | 3-0* | |
8 | Węgrzcanka Węgrzce Wielkie | | | | 2-3 | 1-4 | 1-3 | 5-2 | | 6-0 | 2-1 | 4-2 | 4-4 | | 4-3 | 4-1 | 3-0* |
9 | Garbarnia II Kraków | 2-0 | 3-4 | 1-3 | 0-3 | 3-2 | 3-4 | 3-2 | | | | | 3-3 | 5-1 | 1-5 | | 4-0 |
10 | KS Olkusz | 2-8 | 1-4 | 1-4 | 2-2 | | 0-5 | 1-0 | 4-3 | 0-1 | | 1-1 | | 1-1 | 4-0 | 3-0* | |
11 | Skawa Wadowice | 1-2 | 0-1 | 2-3 | 0-3 | 2-2 | 1-1 | | 2-0 | 3-0 | | | | 3-0 | 3-2 | | 2-1 |
12 | Błękitni Modlnica | 1-4 | 1-4 | 1-4 | | 0-2 | 2-2 | 2-3 | | | 4-2 | 2-3 | | 3-2 | | 2-1 | 3-0* |
13 | Spójnia Osiek-Zimnodół | 1-6 | 0-0 | | 2-2 | | 2-2 | | 1-3 | 1-2 | 1-2 | 0-5 | 2-2 | | 0-1 | 3-0* | 3-0* |
14 | Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) | 0-3* | | 1-2 | 0-0 | 3-4 | | 0-2 | 1-2 | 1-2 | 1-1 | | 0-1 | 2-0 | | 2-3 | 2-2 |
15 | Karpaty Siepraw | 0-3* | 1-3 | 0-3* | | 0-3* | 2-3 | 2-4 | | 1-4 | 1-1 | 4-2 | | 4-0 | 0-3* | | |
16 | Wiślanka Grabie | | 0-3 | 0-3* | | 0-3* | 2-2 | 0-2 | 0-1 | | 1-2 | 0-3* | 2-1 | 3-0 | | 1-3 | |
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
|
Skawa Wadowice |
2-0 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
12 sierpnia, 17:00 |
Wiślanka Grabie |
2-1 |
Błękitni Modlnica |
13 sierpnia, 17:00 |
Tempo Białka |
3-3 |
Garbarnia II Kraków |
12 sierpnia, 17:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
3-2 |
Karpaty Siepraw |
13 sierpnia, 17:00 |
Pcimianka Pcim |
0-0 |
Radziszowianka Radziszów |
12 sierpnia, 15:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
2-1 |
KS Olkusz |
12 sierpnia, 11:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
0-1 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
12 sierpnia, 11:00 |
Wieczysta II Kraków |
6-1 |
KS Chełmek |
12 sierpnia, 16:00 |
Kolejka 2 - 19-20 sierpnia
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
5-2 |
KS Chełmek |
19 sierpnia, 16:00 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
0-3 |
Wieczysta II Kraków |
19 sierpnia, 17:00 |
(wo) |
przerwany w 65. minucie przy stanie 2-3 - gospodarze zrezygnowali z dalszej gry |
KS Olkusz |
1-1 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
19 sierpnia, 17:30 |
Radziszowianka Radziszów |
1-1 |
Jutrzenka Giebułtów |
19 sierpnia, 17:00 |
Karpaty Siepraw |
1-3 |
Pcimianka Pcim |
19 sierpnia, 17:00 |
Garbarnia II Kraków |
3-2 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
20 sierpnia, 14:30 |
Błękitni Modlnica |
2-2 |
Tempo Białka |
19 sierpnia, 18:00 |
Skawa Wadowice |
2-1 |
Wiślanka Grabie |
19 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 3 - 26-27 sierpnia
|
Wiślanka Grabie |
0-1 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
27 sierpnia, 17:00 |
Tempo Białka |
5-1 |
Skawa Wadowice |
26 sierpnia, 12:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
4-0 |
Błękitni Modlnica |
26 sierpnia, 18:00 |
Pcimianka Pcim |
8-1 |
Garbarnia II Kraków |
26 sierpnia, 11:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
7-0 |
Karpaty Siepraw |
26 sierpnia, 11:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
2-2 |
Radziszowianka Radziszów |
26 sierpnia, 17:00 |
Wieczysta II Kraków |
3-2 |
KS Olkusz |
26 sierpnia, 11:00 |
KS Chełmek |
3-1 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
26 sierpnia, 16:00 |
Kolejka 4 - 2-3 września
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
4-3 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
3 września, 16:00 |
KS Olkusz |
1-0 |
KS Chełmek |
2 września, 15:00 |
Radziszowianka Radziszów |
2-1 |
Wieczysta II Kraków |
2 września, 12:00 |
Karpaty Siepraw |
4-0 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
2 września, 17:00 |
Garbarnia II Kraków |
1-3 |
Jutrzenka Giebułtów |
3 września, 12:30 |
Błękitni Modlnica |
1-4 |
Pcimianka Pcim |
3 września, 12:00 |
Skawa Wadowice |
2-2 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
2 września, 16:00 |
Wiślanka Grabie |
2-2 |
Tempo Białka |
2 września, 17:00 |
Kolejka 5 - 9-10 września
|
Tempo Białka |
1-1 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
10 września, 16:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
3-0 |
Wiślanka Grabie |
9 września, 17:00 |
Pcimianka Pcim |
4-3 |
Skawa Wadowice |
10 września, 16:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
5-0 |
Błękitni Modlnica |
9 września, 11:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
1-2 |
Garbarnia II Kraków |
9 września, 17:00 |
Wieczysta II Kraków |
8-0 |
Karpaty Siepraw |
10 września, 16:00 |
KS Chełmek |
0-0 |
Radziszowianka Radziszów |
9 września, 11:00 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
1-1 |
KS Olkusz |
9 września, 17:00 |
Kolejka 6 - 16-17 września
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2-1 |
KS Olkusz |
16 września, 12:00 |
Radziszowianka Radziszów |
5-0 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
16 września, 12:00 |
Karpaty Siepraw |
2-4 |
KS Chełmek |
16 września, 16:00 |
Garbarnia II Kraków |
2-0 |
Wieczysta II Kraków |
17 września, 12:30 |
Błękitni Modlnica |
3-2 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
16 września, 16:30 |
Skawa Wadowice |
2-3 |
Jutrzenka Giebułtów |
16 września, 16:00 |
Wiślanka Grabie |
0-3 |
Pcimianka Pcim |
17 września, 16:30 |
Tempo Białka |
1-1 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
16 września, 16:00 |
Kolejka 7 - 23-24 września
|
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
2-0 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
23 września, 13:00 |
Pcimianka Pcim |
2-2 |
Tempo Białka |
24 września, 15:30 |
Jutrzenka Giebułtów |
1-2 |
Wiślanka Grabie |
23 września, 11:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
0-5 |
Skawa Wadowice |
23 września, 16:00 |
Wieczysta II Kraków |
6-1 |
Błękitni Modlnica |
24 września, 18:00 |
KS Chełmek |
3-2 |
Garbarnia II Kraków |
23 września, 16:00 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
2-3 |
Karpaty Siepraw |
23 września, 16:00 |
KS Olkusz |
2-2 |
Radziszowianka Radziszów |
23 września, 16:00 |
Kolejka 8 - 30 września-1 października
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
2-3 |
Radziszowianka Radziszów |
1 października, 15:00 |
Karpaty Siepraw |
1-1 |
KS Olkusz |
30 września, 16:00 |
Garbarnia II Kraków |
1-5 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
1 października, 12:30 |
Błękitni Modlnica |
2-3 |
KS Chełmek |
30 września, 15:00 |
Skawa Wadowice |
1-2 |
Wieczysta II Kraków |
30 września, 15:00 |
Wiślanka Grabie |
3-0 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
1 października, 15:00 |
Tempo Białka |
3-4 |
Jutrzenka Giebułtów |
1 października, 16:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
2-2 |
Pcimianka Pcim |
30 września, 11:00 |
Kolejka 9 - 7-8 października
|
Pcimianka Pcim |
3-0 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
8 października, 15:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
3-2 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
7 października, 11:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
2-2 |
Tempo Białka |
7 października, 15:30 |
Wieczysta II Kraków |
1-1 |
Wiślanka Grabie |
8 października, 14:00 |
KS Chełmek |
1-1 |
Skawa Wadowice |
7 października, 15:00 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
0-1 |
Błękitni Modlnica |
7 października, 15:30 |
KS Olkusz |
0-1 |
Garbarnia II Kraków |
7 października, 15:30 |
Radziszowianka Radziszów |
3-1 |
Karpaty Siepraw |
7 października, 15:30 |
Kolejka 10 - 14-15 października
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
4-1 |
Karpaty Siepraw |
15 października, 15:00 |
Garbarnia II Kraków |
0-3 |
Radziszowianka Radziszów |
14 października, 11:00 |
Błękitni Modlnica |
4-2 |
KS Olkusz |
14 października, 15:30 |
Skawa Wadowice |
3-2 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
14 października, 15:00 |
Wiślanka Grabie |
0-2 |
KS Chełmek |
14 października, 15:30 |
Tempo Białka |
1-2 |
Wieczysta II Kraków |
14 października, 15:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
1-2 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
14 października, 15:00 |
Pcimianka Pcim |
4-2 |
Jutrzenka Giebułtów |
15 października, 15:00 |
Kolejka 11 - 21-22 października
|
Jutrzenka Giebułtów |
1-3 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
21 października, 11:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
0-0 |
Pcimianka Pcim |
21 października, 15:00 |
Wieczysta II Kraków |
6-1 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
21 października, 15:30 |
KS Chełmek |
2-5 |
Tempo Białka |
21 października, 15:00 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
2-2 |
Wiślanka Grabie |
21 października, 15:00 |
KS Olkusz |
1-1 |
Skawa Wadowice |
21 października, 15:00 |
Radziszowianka Radziszów |
3-1 |
Błękitni Modlnica |
21 października, 15:00 |
Karpaty Siepraw |
1-4 |
Garbarnia II Kraków |
21 października, 11:00 |
Kolejka 12 - 28-29 października
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
6-0 |
Garbarnia II Kraków |
28 października, 14:00 |
Błękitni Modlnica |
2-1 |
Karpaty Siepraw |
28 października, 15:00 |
Skawa Wadowice |
0-3 |
Radziszowianka Radziszów |
28 października, 15:00 |
Wiślanka Grabie |
1-2 |
KS Olkusz |
28 października, 13:00 |
Tempo Białka |
5-0 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
9 marca, 15:00 |
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) w Krakowie odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (25 listopada, 12:30) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
4-6 |
KS Chełmek |
28 października, 15:00 |
Pcimianka Pcim |
1-1 |
Wieczysta II Kraków |
29 października, 14:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
0-1 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
28 października, 11:00 |
Kolejka 13 - 4-5 listopada
|
Spójnia Osiek-Zimnodół |
1-3 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
4 listopada, 11:00 |
Wieczysta II Kraków |
5-1 |
Jutrzenka Giebułtów |
4 listopada, 16:00 |
KS Chełmek |
0-2 |
Pcimianka Pcim |
4 listopada, 13:00 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
3-4 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
4 listopada, 13:00 |
KS Olkusz |
0-5 |
Tempo Białka |
4 listopada, 13:00 |
Radziszowianka Radziszów |
1-0 |
Wiślanka Grabie |
4 listopada, 13:00 |
Karpaty Siepraw |
4-2 |
Skawa Wadowice |
4 listopada, 13:00 |
Garbarnia II Kraków |
3-3 |
Błękitni Modlnica |
5 listopada, 12:30 |
Kolejka 14 - 11-12 listopada
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
4-4 |
Błękitni Modlnica |
11 listopada, 13:00 |
Skawa Wadowice |
3-0 |
Garbarnia II Kraków |
11 listopada, 13:00 |
Wiślanka Grabie |
1-3 |
Karpaty Siepraw |
11 listopada, 13:00 |
Tempo Białka |
3-2 |
Radziszowianka Radziszów |
11 listopada, 11:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
2-2 |
KS Olkusz |
11 listopada, 11:00 |
Pcimianka Pcim |
2-1 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
17 marca, 11:00 |
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
1-6 |
Wieczysta II Kraków |
11 listopada, 11:00 |
KS Chełmek |
1-1 |
Jutrzenka Giebułtów |
16 marca, 15:00 |
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) w Giebułtowie odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 15 - 18-19 listopada
|
Wieczysta II Kraków |
6-1 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
18 listopada, 17:00 |
KS Chełmek |
6-1 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
18 listopada, 13:00 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
1-2 |
Jutrzenka Giebułtów |
18 listopada, 13:00 |
KS Olkusz |
1-4 |
Pcimianka Pcim |
18 listopada, 16:00 |
Radziszowianka Radziszów |
3-1 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
18 listopada, 15:30 |
Karpaty Siepraw |
2-3 |
Tempo Białka |
18 listopada, 13:00 |
Garbarnia II Kraków |
4-0 |
Wiślanka Grabie |
19 listopada, 12:30 |
Błękitni Modlnica |
2-3 |
Skawa Wadowice |
18 listopada, 13:30 |
Kolejka 16 - 23-24 marca
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
4-2 |
Skawa Wadowice |
23 marca, 15:00 |
Błękitni Modlnica |
3-0 |
Wiślanka Grabie |
|
(wo) |
Garbarnia II Kraków |
3-4 |
Tempo Białka |
24 marca, 14:30 |
Karpaty Siepraw |
0-3 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
|
(wo) |
Radziszowianka Radziszów |
2-3 |
Pcimianka Pcim |
23 marca, 15:00 |
KS Olkusz |
1-4 |
Jutrzenka Giebułtów |
23 marca, 19:00 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
2-0 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
23 marca, 15:00 |
KS Chełmek |
1-2 |
Wieczysta II Kraków |
23 marca, 15:00 |
Kolejka 17 - 30 marca
|
KS Chełmek |
4-0 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
30 marca, 15:00 |
Wieczysta II Kraków |
7-1 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
28 marca, 19:00 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
1-2 |
KS Olkusz |
30 marca, 14:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
0-2 |
Radziszowianka Radziszów |
30 marca, 11:00 |
Pcimianka Pcim |
3-0 |
Karpaty Siepraw |
|
(wo) |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
2-0 |
Garbarnia II Kraków |
30 marca, 13:00 |
Tempo Białka |
1-0 |
Błękitni Modlnica |
30 marca, 13:00 |
Wiślanka Grabie |
0-3 |
Skawa Wadowice |
|
(wo) |
Kolejka 18 - 6-7 kwietnia
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
3-0 |
Wiślanka Grabie |
|
(wo) |
Skawa Wadowice |
1-1 |
Tempo Białka |
6 kwietnia, 16:00 |
Błękitni Modlnica |
0-2 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
6 kwietnia, 17:00 |
Garbarnia II Kraków |
3-4 |
Pcimianka Pcim |
7 kwietnia, 14:30 |
Karpaty Siepraw |
0-3 |
Jutrzenka Giebułtów |
|
(wo) |
Radziszowianka Radziszów |
4-2 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
6 kwietnia, 16:00 |
KS Olkusz |
2-8 |
Wieczysta II Kraków |
7 kwietnia, 13:00 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
0-2 |
KS Chełmek |
6 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 19 - 13-14 kwietnia
|
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
1-2 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
13 kwietnia, 16:00 |
KS Chełmek |
2-5 |
KS Olkusz |
13 kwietnia, 15:00 |
Wieczysta II Kraków |
5-1 |
Radziszowianka Radziszów |
14 kwietnia, 18:30 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
3-0 |
Karpaty Siepraw |
|
(wo) |
Jutrzenka Giebułtów |
0-2 |
Garbarnia II Kraków |
13 kwietnia, 11:00 |
Pcimianka Pcim |
2-0 |
Błękitni Modlnica |
14 kwietnia, 16:30 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
3-1 |
Skawa Wadowice |
13 kwietnia, 16:00 |
Tempo Białka |
3-0 |
Wiślanka Grabie |
|
(wo) |
Kolejka 20 - 20-21 kwietnia
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
1-3 |
Tempo Białka |
20 kwietnia, 16:00 |
Wiślanka Grabie |
0-3 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
|
(wo) |
Skawa Wadowice |
0-1 |
Pcimianka Pcim |
20 kwietnia, 16:00 |
Błękitni Modlnica |
1-4 |
Jutrzenka Giebułtów |
20 kwietnia, 17:00 |
Garbarnia II Kraków |
5-1 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
21 kwietnia, 12:30 |
Karpaty Siepraw |
0-3 |
Wieczysta II Kraków |
|
(wo) |
Radziszowianka Radziszów |
3-3 |
KS Chełmek |
20 kwietnia, 17:00 |
KS Olkusz |
4-0 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
20 kwietnia, 17:00 |
Kolejka 21 - 27-28 kwietnia
|
KS Olkusz |
4-3 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
27 kwietnia, 17:00 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
0-0 |
Radziszowianka Radziszów |
27 kwietnia, 17:00 |
KS Chełmek |
3-0 |
Karpaty Siepraw |
|
(wo) |
Wieczysta II Kraków |
3-3 |
Garbarnia II Kraków |
28 kwietnia, 19:30 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
2-2 |
Błękitni Modlnica |
27 kwietnia, 16:00 |
Jutrzenka Giebułtów |
2-0 |
Skawa Wadowice |
27 kwietnia, 11:00 |
Pcimianka Pcim |
3-0 |
Wiślanka Grabie |
|
(wo) |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
3-1 |
Tempo Białka |
27 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 22 - 1 maja
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
1-4 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
1 maja, 13:00 |
Tempo Białka |
5-1 |
Pcimianka Pcim |
1 maja, 17:00 |
Wiślanka Grabie |
0-3 |
Jutrzenka Giebułtów |
|
(wo) |
Skawa Wadowice |
3-0 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
1 maja, 17:00 |
Błękitni Modlnica |
1-4 |
Wieczysta II Kraków |
1 maja, 17:30 |
Garbarnia II Kraków |
3-2 |
KS Chełmek |
1 maja, 17:30 |
Karpaty Siepraw |
0-3 |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
|
(wo) |
Radziszowianka Radziszów |
0-1 |
KS Olkusz |
1 maja, 11:00 |
Kolejka 23 - 4-5 maja
|
Radziszowianka Radziszów |
6-1 |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
4 maja, 11:00 |
KS Olkusz |
3-0 |
Karpaty Siepraw |
|
(wo) |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
1-2 |
Garbarnia II Kraków |
5 maja, 17:00 |
KS Chełmek |
1-0 |
Błękitni Modlnica |
4 maja, 15:00 |
Wieczysta II Kraków |
10-0 |
Skawa Wadowice |
4 maja, 18:30 |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
3-0 |
Wiślanka Grabie |
|
(wo) |
Jutrzenka Giebułtów |
4-2 |
Tempo Białka |
5 maja, 17:00 |
Pcimianka Pcim |
0-0 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
5 maja, 16:30 |
Kolejka 24 - 11-12 maja
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
- |
Pcimianka Pcim |
11 maja, 15:00 |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
- |
Jutrzenka Giebułtów |
11 maja, 17:00 |
Tempo Białka |
- |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
11 maja, 11:00 |
Wiślanka Grabie |
- |
Wieczysta II Kraków |
|
Skawa Wadowice |
- |
KS Chełmek |
11 maja, 17:00 |
Błękitni Modlnica |
- |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
11 maja, 17:30 |
Garbarnia II Kraków |
- |
KS Olkusz |
12 maja, 14:30 |
Karpaty Siepraw |
- |
Radziszowianka Radziszów |
|
Kolejka 25 - 18-19 maja
|
Karpaty Siepraw |
- |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
|
Radziszowianka Radziszów |
- |
Garbarnia II Kraków |
|
KS Olkusz |
- |
Błękitni Modlnica |
|
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
- |
Skawa Wadowice |
|
KS Chełmek |
- |
Wiślanka Grabie |
|
Wieczysta II Kraków |
- |
Tempo Białka |
|
Spójnia Osiek-Zimnodół |
- |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
|
Jutrzenka Giebułtów |
- |
Pcimianka Pcim |
|
Kolejka 26 - 25-26 maja
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
- |
Jutrzenka Giebułtów |
|
Pcimianka Pcim |
- |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
|
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
- |
Wieczysta II Kraków |
|
Tempo Białka |
- |
KS Chełmek |
|
Wiślanka Grabie |
- |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
|
Skawa Wadowice |
- |
KS Olkusz |
|
Błękitni Modlnica |
- |
Radziszowianka Radziszów |
|
Garbarnia II Kraków |
- |
Karpaty Siepraw |
|
Kolejka 27 - 1-2 czerwca
|
Garbarnia II Kraków |
- |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
|
Karpaty Siepraw |
- |
Błękitni Modlnica |
|
Radziszowianka Radziszów |
- |
Skawa Wadowice |
|
KS Olkusz |
- |
Wiślanka Grabie |
|
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
- |
Tempo Białka |
|
KS Chełmek |
- |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
|
Wieczysta II Kraków |
- |
Pcimianka Pcim |
|
Spójnia Osiek-Zimnodół |
- |
Jutrzenka Giebułtów |
|
Kolejka 28 - 8-9 czerwca
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
- |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
|
Jutrzenka Giebułtów |
- |
Wieczysta II Kraków |
|
Pcimianka Pcim |
- |
KS Chełmek |
|
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
- |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
|
Tempo Białka |
- |
KS Olkusz |
|
Wiślanka Grabie |
- |
Radziszowianka Radziszów |
|
Skawa Wadowice |
- |
Karpaty Siepraw |
|
Błękitni Modlnica |
- |
Garbarnia II Kraków |
|
Kolejka 29 - 15-16 czerwca
|
Jutrzenka Giebułtów |
- |
KS Chełmek |
|
Błękitni Modlnica |
- |
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
|
Garbarnia II Kraków |
- |
Skawa Wadowice |
|
Karpaty Siepraw |
- |
Wiślanka Grabie |
|
Radziszowianka Radziszów |
- |
Tempo Białka |
|
KS Olkusz |
- |
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
|
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
- |
Pcimianka Pcim |
|
Wieczysta II Kraków |
- |
Spójnia Osiek-Zimnodół |
|
Kolejka 30 - 22-23 czerwca
|
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie |
- |
Wieczysta II Kraków |
|
Spójnia Osiek-Zimnodół |
- |
KS Chełmek |
|
Jutrzenka Giebułtów |
- |
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) |
|
Pcimianka Pcim |
- |
KS Olkusz |
|
Sokół Kocmyrzów Baranówka |
- |
Radziszowianka Radziszów |
|
Tempo Białka |
- |
Karpaty Siepraw |
|
Wiślanka Grabie |
- |
Garbarnia II Kraków |
|
Skawa Wadowice |
- |
Błękitni Modlnica |
|
Autor: Bartłomiej Wrzesiński
|
|
|